• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта

Конкурс „Супер Козак – 2017”

Печать
27 жовтня 2017 року заступник голови Білопільської районної ради Володимир Відуєв  та голова Білопільської районної адміністрації Володимир Верещагін привітали учасників районного конкурсу „Супер Козак – 2017”, який проходив в рамках святкування Дня захисника України та відзначення 73 річниці вигнання нацистів з України.

Подробнее...
 

Володимир ДУРНОП’ЯН: «Децентралізація – невід’ємна частина реформ»

Печать
Та, як кожна важлива справа, цей процес повинен відбуватися в межах закону,- переконаний голова Білопільської районної ради.

Подробнее...
 

Прес-центр 27.10.2017

Печать
27 жовтня 2017 року  в м. Білопіллі відбувся мітинг з нагоди 73-ї річниці визволення України від нацистських окупантів, в якому взяли участь голова Білопільської районної ради Володимир Дурноп’ян, голова Білопільської районної державної адміністрації Володимир Верещагін, Білопільський міський голова Юрій Зарко, окремі представники та делегації підприємств, установ та закладів району.

Подробнее...
 

До уваги суб’єктів малого та середнього підприємництва

Печать
На виконання Програми розвитку малого та середнього підприємництва в Білопільському районі на 2017-2020 роки, затвердженої рішенням п’ятнадцятої сесії Білопільської районної ради сьомого скликання від 24.10.2017 року, районна конкурсна комісія з оцінки та проведення конкурсного відбору проектів Суб’єктів малого підприємництва для отримання за рахунок коштів районного бюджету часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими у державних банківських установах оголошує конкурсний відбір Проектів з розвитку власної підприємницької діяльності (бізнесу) Суб’єктів підприємництва для отримання Компенсації за рахунок коштів районного бюджету.

Подробнее...
 

15 сесія районної ради

Печать
24 жовтня 2017 року відбулося засідання п’ятнадцятої сесії Білопільської районної ради сьомого скликання. В роботі сесії взяли участь депутат  Сумської обласної ради Наталія Калініченко та представник Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення у Сумській області Лариса Якубенко.

Подробнее...
 


Страница 3 из 97