Білопільська районна рада

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
 

10.06.2020

Печать

10 червня Володимир Відуєв разом із т.в.о. голови Білопільської райдержадміністрації Оленою Нікітенко, начальником відділу освіти, культури, молоді та спорту райдержадміністрації Маргаритою Андруховою, Кальченківським сільським головою Ольгою Лопаткою взяли участь у громадських слуханнях з приводу подальшої роботи Кальченківського НВК: ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ.

Подробнее...
 

09.06.2020

Печать
09 червня Володимир Відуєв разом з Річківським сільським головою Миколою Солодовником та в.о. старости Миколою Усенком відвідали блок-пост, встановлений на в’їзді до села Горобівка в зв’язку з введенням карантинних обмежень.

 

Подробнее...
 

04/06/2020

Печать

"ПРОтиНАСильства"

Можна побачити сусідку з синцями на руках і заплющувати очі, бо все відбувається за її зачиненими дверима, а це – приватна сфера. Можна чути, як батьки принижують свою дитину та проходити повз, бо це – не ваша дитина, і це – приватна сфера. Проте, все це стосується нас, нашого суспільства, нашої держави. Держава має проводити політику безпеки та захисту прав кожної людини. Ми не повинні бути байдужими і толерувати насильство навіть тим, що просто відводимо погляди чи зникаємо за своїми дверима.

Подробнее...
 

28.05.2020

Печать
Виконуючий обов’язки голови Білопільської районної ради Володимир Відуєв здійснив робочу поїздку до комунальної установи Білопільської районної ради „Білопільський районний центр фізичного здоров`я населення „Спорт для всіх”.

Подробнее...
 


Страница 3 из 51