• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта

нарада працівників культури району

Печать
У приміщенні центру культури і дозвілля «Україна» відбулася підсумкова нарада працівників культури району, в ході якої підбили підсумки роботи закладів культури за 2017 рік та визначили основні завдання на 2018 рік. Участь у нараді взяли заступник голови Білопільської районної ради Володимир Відуєв та заступник голови Білопільської районної держадміністрації Ольга Нестерович.

Подробнее...
 

100-річний ювілей Костюк О.С.

Печать
Жителька села Куянівка Білопільського району Ольга Степанівна Костюк  02лютого 2018 року відзначила 100-річний ювілей.

Подробнее...
 

01.02.2018

Печать

На базі Ворожбянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 01 лютого 2018 року відбулося урочисте відкриття відкритого районного фестивалю вокального мистецтва «Зірковий шанс»

Подробнее...
 

Загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Печать

Загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!» реалізується Міністерством юстиції у співпраці з системою безоплатної правової допомоги, територіальними органами юстиції, за підтримки юридичних клінік, міжнародних донорів та партнерів.

 

Подробнее...
 

31.01.2018

Печать
31 січня 2018 року заступник голови Білопільської районної ради Володимир Відуєв разом з головою Білопільської районної державної адміністрації Володимиром Верещагіним провели нараду з головами сільських, селищних, міських рад Білопільського району.

Подробнее...
 


Страница 3 из 110