• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта

06.04.2018

Печать
Напередодні Світлого Христового Воскресіння ветерани Другої Світової війни отримали вітальні листівки та великодні подарунки

 

Подробнее...
 

Писанка

Печать
04 квітня 2018 року  у центрі культури та дозвілля «Україна» відбулося урочисте відкриття виставки «Великодні барви». На заході були присутні голова Білопільської районної державної адміністрації Володимир ВЕРЕЩАГІН, заступник голови Білопільської районної ради Володимир ВІДУЄВ, заступник голови Білопільської районної державної адміністрації Ольга НЕСТЕРОВИЧ, які привітали присутніх з Великоднем та побажали Божого благословення, злагоди у кожній родині, здоров’я та миру на всій землі.

Подробнее...
 

05.04.2018

Печать

Заступник голови Білопільської районної ради Володимир Відуєв та голова Білопільської районної державної адміністрації Володимир Верещагін привітали військовослужбовців радіолокаційного взводу, який дислокується в Нових Вирках та родини загиблих учасників антитерористичної операції зі Світлим Христовим Воскресінням.

Подробнее...
 

НА БІЛОПІЛЬЩИНІ ВШАНУВАЛИ УЧАСНИКІВ ТА НАГОРОДИЛИ ВІДЗНАКАМИ ПЕРЕМОЖЦІВ І ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ «УЧИТЕЛЬ РОКУ 2018»

Печать

04 квітня 2018 року голова Білопільської районної державної адміністрації Володимир Верещагін та заступник голови Білопільської районної ради Володимир Відуєв привітали та  нагородили відзнаками переможців І етапу Всеукраїнського конкурсу „Учитель року 2018 року”.

Подробнее...
 

04.04.2018

Печать
04 квітня 2018 року відбулося пленарне засідання 20-ї сесії Білопільської районної ради сьомого скликання з порядком денним:

Подробнее...
 


Страница 3 из 121