• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта

14.12.2018

Печать

14 грудня 2018 року керівництво району, міської ради та ліквідатори аварії на ЧАЕС поклали квіти до пам’ятного знаку білопільцям - ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС. Всі присутні вшанували пам’ять загиблих у тій жахливій техногенній катастрофі хвилиною мовчання.

Подробнее...
 

13.12.2018

Печать

13 грудня 2018 року заступник голови Білопільської районної ради Володимир Відуєв, заступник голови Білопільської РДА Ольга Несторович, секретар Ворожбянської міської ради Олександр Ковальов привітали жительку міста Ворожба, учасницю Другої світової війни Третяк Анастасію Дмитрівну зі 100-річчям від Дня народження.

Подробнее...
 

Подбай про особисту безпеку

Печать

З настанням зими кількість травм як серед населення в цілому, так і серед працівників зокрема, значно зростають. При цьому вони стають не лише частішими, але й важчими, а інколи закінчуються смертельними наслідками. Тому ще раз згадаємо про заходи безпеки у холодну пору року.

 

Подробнее...
 

07.12.2018

Печать

В день професійного свята – Дня місцевого самоврядування вітали депутатів всіх рівнів, працівників та ветеранів органів місцевого самоврядування Білопільського району.

Подробнее...
 

Шановні мешканці та гості Сумщини!

Печать

Із введенням на території області воєнного стану Служба безпеки України спільно з іншими правоохоронними органами проводить комплекс невідкладних контррозвідувальних заходів.

Подробнее...
 


Страница 4 из 102