Білопільська районна рада

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта

Актуально про податок на нерухомість

Печать

У відповідності до положень Податкового кодексу України (ст. 266), платниками податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, є фізичні особи, в тому числі нерезиденти, які є власниками об'єктів житлової та / або нежитлової нерухомості, - інформують в управлінні у м. Сумах ГУ ДПС у Сумській області.

Подробнее...
 

Відбулась 46-а сесія районної ради

Печать

28 лютого 2020 року відбулося пленарне засідання 46-ї сесії Білопільської районної ради сьомого скликання, на яке прибули 22 депутати.

Подробнее...
 

СБУ: незаконний перетин державного кордону тягне за собою адміністративну, а в окремих випадках і кримінальну відповідальність

Печать

На Сумщині Служба безпеки України продовжує виявляти та блокувати спроби незаконного перетину державного кордону громадянами РФ, а також намагання нелегалів отримати українське громадянство з порушенням вимог чинного законодавства.

Подробнее...
 

20.02.20

Печать

20 лютого 2020 року відбулося засідання постійної комісії Білопільської районної ради з питань бюджету, фінансів, планування, ринкових реформ і управління комунальною власністю по попередньому узгодження питань, які вносяться на розгляд пленарного засідання сорок шостої сесії районної ради сьомого скликання.

Подробнее...
 

20.02.2020

Печать

20 лютого біля Меморіалу «Алея Слави героїв АТО» за участю керівництва району, міста громадськості відбулося урочисте зібрання з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні. Присутні  вшанували пам’ять  учасників Революції Гідності, поклали квіти до  Меморіалу «Алея Слави героїв АТО» та пам’ятних плит загиблих героїв – білопільців.

Подробнее...
 


Страница 4 из 68