• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта

02.04.2018

Печать

02 квітня 2018 року у відділі освіти Білопільської райдержадміністрації відбулося районне свято вшанування переможців ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Сумського територіального відділення МАН України, участь у якому взяли заступник голови Білопільської районної ради Володимир Відуєв, голова Білопільської РДА Володимир Верещагін, заступник голови Білопільської районної державної адміністрації Ольга Нестерович та начальник відділу освіти райдержадміністрації Руслан Прейс.

Подробнее...
 

31.03.2018

Печать

З нагоди Всесвітнього дня здоров’я районний центр „Спорт для всіх” провів ряд спортивних заходів, які включали змагання з жиму штанги лежачи, настільного тенісу  та районного фестивалю „Тато, мама, я - спортивна сім’я”.

Подробнее...
 

30.03.2018

Печать
30 березня 2018 року у відділі освіти Білопільської райдержадміністрації відбувся районний мистецький вернісаж з національно – патріотичного виховання навчальних закладів району «УКРАЇНА ЦЕ Я! УКРАЇНА – ЦЕ ТИ! УКРАЇНА – ЦЕ МИ, УКРАЇНА!»

Подробнее...
 

Про скликання 20-ї сесії районної ради

Печать

Повідомлення
про скликання пленарного засідання двадцятої сесії районної ради

Подробнее...
 

В Управлінні Служби безпеки України в Сумській області працює телефонна лінія для спільної з громадськістю боротьби зі злочинністю

Печать

Цілодобово за тел. номером 610-069 та на електронну поштову скриньку Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript громадяни можуть повідомити про можливі факти вчинення правопорушень, віднесених до підслідності СБУ, зокрема, сепаратистську, терористичну, диверсійну діяльність, шпигунство, контрабанду, а також про корупційні прояви.

Подробнее...
 


Страница 4 из 121