• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта

13.09.2018

Печать

12 вересня 2018 року відбувся конкурс на заміщення вакантних посад фахівців Комунальної установи Білопільської районної ради «Інклюзивно-ресурсний центр». За результатами конкурсного відбору на посаду практичного психолога переможцем стала Рожок Вікторія Миколаївна, 36 років. Має вищу освіту – за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Біологія. Практична психологія».

Адміністрація Центру

 

12.09.2018

Печать
12 вересня 2018 року відбулося пленарне засідання 24-ї сесії Білопільської районної ради сьомого скликання, на яке прибули 26 депутатів.

Подробнее...
 

11.09.2018

Печать

11 вересня  2018 року заступник голови Білопільської районної ради Володимир Відуєв разом з головою Білопільської районної державної адміністрації Володимиром Верещагіним відвідали КУ БРР „Районний центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю”, в якому була облаштована кімната для занять з фізичної реабілітації.

Подробнее...
 

Урочисті заходи до Дня Державного Прапора України

Печать
ранку 23 серпня в центрі м. Білопілля відбулися урочисті заходи до Дня Державного Прапора України за участю керівництва району, міста, в яких взяв участь заступник голови Білопільської районної ради Володимир Відуєв.

Подробнее...
 

21.08.2018

Печать
21 серпня на території Конотопського району відбулися одноденні військові збори Конотопського батальйону територіальної оборони, в яких взяли участь представники Білопільського та Конотопського районів. У зборах взяли участь заступник голови районної ради Володимир Відуєв, голова райдержадміністрації Володимир Верещагін, сільські, селищні, міські голови, посадові особи органів державної влади та місцевого самоврядування Білопільського району.

Подробнее...
 


Страница 5 из 91