• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта

28.08.19

Печать

28 серпня 2019 року виконуючий обов’язки голови Білопільської районної ради Володимир Відуєв взяв участь у семінарі на тему: "Основні виклики для органів місцевого самоврядування та медичних закладів вторинного спеціалізованого рівня в контексті реформування сфери охорони здоров'я. Розробка плану дій на 2020 рік», який проводив Сумський Центр розвитку місцевого самоврядування.

Подробнее...
 

Презентація виставки «Донбас: переPROчитання образу»

Печать

28 серпня 2019 року виконуючий обов’язки голови Білопільської районної ради Володимир Відуєв відвідав презентацію виставки «Донбас: переPROчитання образу», розміщеної у Центр культури і дозвілля «Україна»

 

Подробнее...
 

28.08.2019

Печать

28 серпня 2019 року – п’ята річниця від дня загибелі в зоні проведення АТО нашого земляка, сержанта Збройних Сил України, Руслана Батраченка.

Подробнее...
 

На Сумщині відбудуться антитерористичні навчання

Печать

Управління Служби безпеки України в Сумській області повідомляє, що з 29 до 30 серпня на території Конотопу та Конотопського району  відбудуться антитерористичні навчання.

Подробнее...
 

День села Шкуратівка

Печать
25 серпня Шкуратівка відзначала свято села.
В урочистих заходах взяв участь виконуючий обов’язки голови Білопільської районної ради Володимир Відуєв, який привітав присутніх зі святом, побажав шкуратівцям здоров’я, добробуту та мирного неба.
Концерту програму підготували місцеві аматори сцени та виконавці з Ворожби.
Дискотека і фейерверк додали масштабності дійству.

Подробнее...
 


Страница 5 из 50