Білопільська районна рада

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта

Літературно-мистецьке свято «Душа Олеся - його поезія - в Україні»

Печать

05 грудня о 14.00 в залі Районного будинку культури відбулося літературно – мистецьке свято «Душа Олеся - його поезія - в Україні» з нагоди 140-ї річниці від дня народження українського поета  Олександра Олеся.

Подробнее...
 

05.12.2018

Печать

05 грудня світ відзначає 140 річницю від дня народження видатного українського поета, драматурга, прозаїка, громадського діяча, нашого славного земляка Олександра Олеся. В нашому районі з цієї нагоди відбувся ряд заходів за участі районного керівництва, літературно-мистецької спільноти, працівників культури, освіти, учнів шкіл, громадськості.

Подробнее...
 

04.12.2018

Печать
04 грудня 2018 року в Будинку культури залізничників міста Ворожба пройшли урочисті заходи з нагоди 150-річчя станції та 130-ї річниці вокзалу Ворожба.

Подробнее...
 

Круглий стіл „Шануймо Олесеве слово”

Печать

04 грудня в читальному залі Центральної районної бібліотеки ім. О. Олеся відбувся круглий стіл „Шануймо Олесеве слово”, присвячений 140-річчю від дня народження славетного земляка та 20-річчю з моменту відкриття музею, присвяченого О. Олесю за участю представників влади, освітян, працівників культури, поціновувачів літературно-мистецької спадщини Олеся.

 

Подробнее...
 

Волейбольний турнір на Кубок С.П. Супруна

Печать

Традиційний щорічний, 13-й за ліком, волейбольний турнір на Кубок двічі Героя Радянського Союзу С.П. Супруна минулими вихідними відбувся у Білопіллі.

Подробнее...
 


Страница 49 из 62