Білопільська районна рада

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта

04/06/2020

Печать

"ПРОтиНАСильства"

Можна побачити сусідку з синцями на руках і заплющувати очі, бо все відбувається за її зачиненими дверима, а це – приватна сфера. Можна чути, як батьки принижують свою дитину та проходити повз, бо це – не ваша дитина, і це – приватна сфера. Проте, все це стосується нас, нашого суспільства, нашої держави. Держава має проводити політику безпеки та захисту прав кожної людини. Ми не повинні бути байдужими і толерувати насильство навіть тим, що просто відводимо погляди чи зникаємо за своїми дверима.

Подробнее...
 

28.05.2020

Печать
Виконуючий обов’язки голови Білопільської районної ради Володимир Відуєв здійснив робочу поїздку до комунальної установи Білопільської районної ради „Білопільський районний центр фізичного здоров`я населення „Спорт для всіх”.

Подробнее...
 

27.05.2020

Печать

27 травня 2020 року відбулося пленарне засідання 48-ї сесії Білопільської районної ради сьомого скликання, на яке прибули 22 депутати.

Подробнее...
 

21.05.2020

Печать

Виконуючий обов’язки голови Білопільської районної ради Володимир Відуєв здійснив робочу поїздку до Кальченківської сільської ради, де зустрівся з сільським головою Ольгою Лопаткою та директором Кальченківського навчально-виховного комплексу: загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад Віктором Цируликом.

Під час зустрічі були обговорені питання життєдіяльності сільської ради та функціонування НВК у 2020-2021 навчальному році та визначені напрями співпраці у поточному році.

 

20.05.2020

Печать

20 травня 2020 року виконуючий обов’язки голови Білопільської районної ради Володимир Відуєв здійснив робочу поїздку до Комунального некомерційного підприємства Білопільської районної ради «Білопільська центральна районна лікарня», в ході якої головний лікар Юрій Мартиненко проінформував про укладення з Національною службою здоров’я України додатково ще двох пакетів договорів на лікування COVID-19. Після надходження коштів з НСЗУ, це надасть змогу здійснити доплату медпрацівникам, які задіяні в лікуванні хворих на COVID-19. Також були розглянуті питання оплати підприємством комунальних послуг, епідеміологічної ситуації в районі та підготовки до опалювального сезону 2020-2021 років.

 


Страница 6 из 53