• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта

Патріотична акція «Небесна Сотня білих журавлів» у Білопіллі

Печать

На шляху до незалежності український народ завжди приносив у жертву своїх найкращих синів і дочок. У цьому довгому списку є і Герої Небесної Сотні. Саме вони зуміли рішуче стати до боротьби зі злом, заплативши за перемогу надвисоку ціну – власне життя. Пройшло п’ять років від трагічних подій на Майдані.

Подробнее...
 

На Сумщині за матеріалами СБУ оголошено про підозру викритому на хабарах голові медико-соціальної експертної комісії

Печать

За матеріалами Служби безпеки України викритому на хабарах  керівнику однієї з міжрайонних медико-соціальних експертних комісій Сумської області оголошено про підозру в скоєнні злочину.

 

Подробнее...
 

19.02.2019

Печать

19 лютого в місті Ворожба відбулося урочисте відкриття відкритого районного фестивалю вокального мистецтва «Зірковий шанс»

Подробнее...
 

Підведено підсумки конкурсу «Ні дня без занять фізичною культурою і спортом»

Печать

Щороку в рамках районного багатоступеневого конкурсу «Ні дня без занять фізичною культурою і спортом» здійснюється рейтинг показників з розвитку фізичної культури і спорту в колективах фізичної культури підприємств, установ і організацій, територіальних громад району та загальноосвітніх навчальних закладів. У минулому році в огляді-конкурсі приймали участь 57 колективів фізкультури району

Подробнее...
 

Вшанували пам'ять загиблого Героя

Печать

15 лютого 2019 року в селі Крижик Кальченківської сільської ради з приводу другої річниці від дня загибелі учасника антитерористичної операції Юрія Володимировича Щербини відбулись заходи із вшанування пам’яті загиблого Героя.

Подробнее...
 


Страница 6 из 112