• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта

Відповідальність за самовільне залишення військової частини

Печать

За самовільне залишення військової частини або місця служби військовослужбовцем строкової служби, служби за контрактом чи мобілізованим, а також нез'явлення його  вчасно без поважних причин на службу у разі звільнення з частини, призначення або переведення, нез'явлення з відрядження, відпустки або з лікувального закладу, передбачена кримінальна відповідальність.

Подробнее...
 

15.01.2018

Печать

Привітати ветерана Другої світової війни Василя Дмитровича Бакум з 95-річчям від дня народження завітали заступник голови Білопільської районної ради Володимир Відуєв, голова Білопільської районної державної адміністрації Володимир Верещагін, голова районної ветеранської організації Лілія Козлова  та Шкуратівський сільський голова Наталія Москаленко.

 

Подробнее...
 

Особовому складу Білопільського відділення поліції представили нового керівника

Печать

Наказом начальника Головного управління Національної поліції в Сумській області від 11.01.2018 № 10-ОС на посаду начальника Білопільського відділення поліції (м. Білопілля) Головного управління Національної поліції в Сумській області призначений Анісімов Андрій Миколайович.

Подробнее...
 

12.01.2018

Печать
12 січня 2017 року в залі засідань районної ради лунали щедрівки.

 

Подробнее...
 

09.01.2018

Печать

Юрій Щербина, який загинув 16 лютого 2017 року в зоні проведення антитерористичної операції в районі Авдіївки, нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня, посмертно.

Подробнее...
 


Страница 6 из 110