Білопільська районна рада

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта

20.02.20

Печать

20 лютого 2020 року відбулося засідання постійної комісії Білопільської районної ради з питань бюджету, фінансів, планування, ринкових реформ і управління комунальною власністю по попередньому узгодження питань, які вносяться на розгляд пленарного засідання сорок шостої сесії районної ради сьомого скликання.

Подробнее...
 

20.02.2020

Печать

20 лютого біля Меморіалу «Алея Слави героїв АТО» за участю керівництва району, міста громадськості відбулося урочисте зібрання з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні. Присутні  вшанували пам’ять  учасників Революції Гідності, поклали квіти до  Меморіалу «Алея Слави героїв АТО» та пам’ятних плит загиблих героїв – білопільців.

Подробнее...
 

Податкова інформує 17.02.2020

Печать

Близько 3000 користувачів вже тестують програмний РРО “пРРОсто”


Триває тестування першого релізу безкоштовного додатку «пРРОсто», розробленого Державною податковою службою спільно з Офісом ефективного регулювання (BRDO).

Подробнее...
 

НАЗК надало роз’яснення щодо застосування антикорупційного законодавства

Печать
З початку кампанії декларування НАЗК опрацювало більше 16 тис. запитів щодо застосування окремих положень Закону України «Про запобігання корупції» стосовно заходів фінансового контролю.

Подробнее...
 

Податкова інформує 14.02.2020

Печать

Увага! Діє нова форма податкової деклараціі про майновий стан  та доходи

Управління у м. Сумах Головного управління ДПС у Сумській області нагадує, що триває деклараційна кампанія 2020. В управлінні інформують, що з 1 січня 2020 року декларація про майновий стан і доходи зазнала змін і подається за новою формою.

Подробнее...
 


Страница 6 из 70