Білопільська районна рада

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта

20.03.2020

Печать

Білопільська районна рада, Ворожбянська міська, Воронівська, Кальченківська, Шкуратівська сільські ради, комунальна установа Білопільської районної ради «Районний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», Білопільська митниця долучились до проведення акції «Твоє дерево з трильйону» по висадці дерев, як найефективнішого способу боротьби з глобальним потеплінням.

Подробнее...
 

19.03.2020

Печать

В ході робочої поїздки виконуючого обов’язки голови районної ради Володимира Відуєва до Шкуратівської сільської ради було обговорено функціонування закладів освіти, культури, медицини, епідемічну ситуацію та намічені шляхи співпраці з сільською радою в даних напрямах.

Подробнее...
 

18.03.20

Печать

17 березня 2020 року виконуючий обов’язки голови Білопільської районної ради Володимир Відуєв взяв участь у роботі сесії Воронівської сільської ради, поспілкувався с депутатами та відповів на їхні питання.

Подробнее...
 

18.03.2020

Печать

17 березня 2020 року виконуючий обов’язки голови Білопільської районної ради Володимир Відуєв завітав до Білопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім. С.М. Гордієнка, де привітав ученицю Міллер Анастасію – переможницю обласного етапу шкільних олімпіад, та вручив грошову премію від себе та депутата Білопільської районної ради Миколи Корха.

 

СБУ викрила привласнення 2 мільйонів гривень, призначених для будівництва сільських амбулаторій

Печать

На Сумщині Служба безпеки України викрила масштабне привласнення державних коштів, призначених для будівництва центрів первинної медико-санітарної допомоги.

Подробнее...
 


Страница 6 из 51