Білопільська районна рада

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта

Військова служба за контрактом

Печать

ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ БІЛОПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ!!!

Продовжується набір громадян України чоловічої та жіночої статі на військову службу за контрактом.

Подробнее...
 

До уваги депутатів Білопільської районної ради сьомого скликання

Печать

Відповідно до ст. 45 Закону України „Про запобігання корупції” та ч.3 ст. 8 Закону України „ Про статус депутатів місцевих рад” депутати  місцевих  рад зобов’язані  щорічно до 1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік за формою, що визначається Національним агентством.

 

Подробнее...
 

До уваги депутатів Білопільської районної ради шостого та сьомого скликань

Печать

Відповідно до ст. 12 Закону України “Про засади запобігання і протидії корупції” та ч.3 ст. 8 Закону України „ Про статус депутатів місцевих рад” депутати  місцевих  рад зобов’язані  щорічно до 1 квітня подавати за місцем роботи (служби) декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік.

Подробнее...
 

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта

Печать
Повідомлення
про оприлюднення проекту регуляторного акта -
змін до Положення про оренду
майна, яке належить до спільної власності
територіальних громад сіл, селищ, міст
Білопільського району

Даним проектом регуляторного акту пропонується уточнити організаційно-правові механізми передачі в оренду об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Білопільського району.

Поштова адреса розробника проекту регуляторного акта – 41800, Україна, Сумська область, м. Білопілля, вул. Старопутивльська, 35, відділ комунального майна виконавчого апарату Білопільської районної ради.

Проект регуляторного акта – проект рішення районної ради про внесення змін до Положення про оренду майна, яке належить до спільної власності територіальних громад сіл, селищ міст Білопільського району, аналіз регуляторного впливу розміщено на офіційному сайті Білопільської районної ради за адресою http://www.bilrada.gov.ua/content/view/1442/93/

Свої зауваження та пропозиції стосовно тексту проекту регуляторного акта ви можете надсилати до 04.12.2012 включно на адресу електронної поштової скриньки Білопільської районної ради Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript .


Начальник відділу комунального майна
виконавчого апарату Білопільської районної ради                                        Ю. А. Іщенко

 


Страница 55 из 55