Білопільська районна рада

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта

Круглий стіл „Шануймо Олесеве слово”

Печать

04 грудня в читальному залі Центральної районної бібліотеки ім. О. Олеся відбувся круглий стіл „Шануймо Олесеве слово”, присвячений 140-річчю від дня народження славетного земляка та 20-річчю з моменту відкриття музею, присвяченого О. Олесю за участю представників влади, освітян, працівників культури, поціновувачів літературно-мистецької спадщини Олеся.

 

Подробнее...
 

Волейбольний турнір на Кубок С.П. Супруна

Печать

Традиційний щорічний, 13-й за ліком, волейбольний турнір на Кубок двічі Героя Радянського Союзу С.П. Супруна минулими вихідними відбувся у Білопіллі.

Подробнее...
 

30.11.2018

Печать

30 листопада 2018 року заступник голови Білопільської районної ради Володимир Відуєв разом з заступником голови Білопільської райдержадміністрації Ольгою Нестерович взяли участь в урочистостях з нагоди Міжнародного Дня людей з інвалідністю, які проходили в актовому залі відділу освіти.

Подробнее...
 

«Доки буде Україна – доти будуть козаки»

Печать

Під такою назвою в Білопільському районному будинку культури відбулась районна конкурсно-розважальна програма для молоді.

Подробнее...
 

28.11.2018

Печать

28 листопада 2018 року позачергово відбулося пленарне засідання 26-ї сесії Білопільської районної ради сьомого скликання, на яке прибули 23 депутати.

Подробнее...
 


Страница 57 из 70