• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта

Різдвяний турнір з футзалу

Печать
Традиційний різдвяний турнір з футзалу серед дитячих команд цього року відбувся не в Білопіллі, а у новій спортивній залі села Нові Вирки.

Подробнее...
 

До новорічно-різдвяних свят родини загиблих учасників антитерористичної операції отримали подарунки

Печать

05січня 2018 року родини загиблих відвідали та вручили подарунки консультант загального відділу виконавчого апарату районної ради Ірина Сегида та директор Білопільського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Алла Лустенко. Вони привітали родини з Новим роком та Різдвом Христовим і побажали мира, добра, достатку, щастя та Божої благодаті.

 

Віфлеємський вогонь запалав у Білопільському районі

Печать

До різдвяних і новорічних свят Світло Миру – Віфлеємський вогонь запалав у Білопільському районі. Щороку він розповсюджується світом з Віфлеєму, де народився Ісус Христос.

Подробнее...
 

05.01.2018

Печать
05 січня 2018 року заступник голови Білопільської районної ради Володимир Відуєв разом з головою Білопільської районної державної адміністрації Володимиром Верещагіним привітали обдаровану молодь Білопільського району з Новим роком та Різдвом Христовим.

Подробнее...
 

Інформаційне повідомлення

Печать

Національний банк України повідомляє, що у рамках реформування регіональної мережі з 01 січня 2018 року припиняється доставка кореспонденції відділеннями ПАТ «Укрпошта», адресованої Національному банку України, за адресою: вул. Герасима Кондратьєва, 21, м. Суми, 40000.

Для місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, соціального забезпечення, судів та правоохоронних органів, юридичних та фізичних осіб (у т.ч. пенсіонерів та колишніх працівників Національного банку) Сумського регіону листування з питань, що належать до компетенції Національного банку України, здійснюватиметься за поштовою адресою юридичної особи: вул. Інститутська, 9, м. Київ, 01601.

Видача довідок про офіційний обмінний курс гривні до іноземних валют, банківських металів і ціни на дорогоцінні метали в брухті та приймання декларацій про валютні цінності, доходи і майно, що належать резиденту України і знаходяться за її межами, суб'єктів підприємницької діяльності Сумської області та м. Суми здійснюватиметься у м. Києві за адресою: пл. Контрактова, 2-6, 2 під'їзд, тел. (044) 230-17-69 (адреса для листування: Національний банк України, вул. Інститутська, 9, м. Київ, 01601).
 


Страница 7 из 110