• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта

Про скликання 19-ї сесії районної ради

Печать

Повідомлення
про скликання пленарного засідання
дев`ятнадцятої сесії районної ради


На підставі частини 10 статті 46 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, пункту 4 розділу ІІІ Регламенту Білопільської районної ради сьомого скликання:
1. Скликати пленарне засідання дев`ятнадцятої сесії районної ради сьомого скликання 21 березня 2018 року на 10.00 в залі засідань районної ради.
2. Внести на розгляд пленарного засідання наступні питання:
2.1. Про дострокове припинення повноважень депутатів Білопільської районної ради Овсепяна Р. Г. та Гордієнка С. В.
2.2. Про Програму сприяння розвитку місцевого самоврядування в  Білопільському районі на 2018 рік.
2.3. Про внесення змін до Районної програми соціального захисту дітей на території Білопільського району на 2017-2018 роки.
2.4. Про окремі питання використання коштів районного бюджету для виконання повноважень депутатів Білопільської районної ради у 2018 році.
2.5. Про звіт виконання районного бюджету за 2017 рік.
2.6. Про погодження розробки проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж сіл Білани та Вири Білопільського району.
2.7. Про розпорядження голови районної ради, видані за IV квартал 2017 року.
2.8. Про звіт директора Комунальної організації Білопільської районної ради „Білопільська редакція районного радіомовлення „Вир” про роботу редакції за 2017 рік та у поточному році.
2.9. Про продовження терміну дії контракту з директором Комунальної організації Білопільської районної ради „Білопільська редакція районного радіомовлення „Вир”.
2.10. Інші питання.
3. Засідання президії районної ради провести 20.03.2018 в кабінеті заступника голови районної ради з 13.00.


Заступник голови районної ради                                            В. І. Відуєв   


 

19.03.2018

Печать
19 березня 2018 року заступник голови Білопільської районної ради Володимир Відуєв привітав директора КУ Білопільського району  „Білопільський районний трудовий архів” Галину Грицак з  ювілейним Днем народження.
„С Днем народження! Міцного здоров`я, успіхів в роботі. Нехай в житті все буде, як у казці. Щоб Вас оточували тільки вірні друзі, а вороги обходили десятою дорогою. Нехай збуваються всі Ваші мріі”- зазначив у своєму вітальному слові Володимир Іванович.

 

Спортивні вихідні

Печать
Цікавими на спортивні події виявилися минулі вихідні в Білопіллі.
Так, у спортивному залі Білопільського НВК №3 змаганнями з футзалу завершилася спартакіада серед підприємств, організацій та установ міста Білопілля.

Подробнее...
 

16.03.2018

Печать
16 березня 2018 року заступник голови Білопільської районної ради Володимир Відуєв привітав працівників житлово-комунальних підприємств м. Білопілля з  професійним святом - з Днем працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування.

Подробнее...
 

15.03.2018

Печать
15 березня заступник голови Білопільської районної ради Володимир Відуєв та заступник голови Білопільської районної державної адміністрації Ольга Нестерович провели засідання координаційної ради з національно-патріотичного виховання, де обговорили Проект районної програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді Білопільського району на 2018-2020 роки.

Подробнее...
 


Страница 7 из 121