Білопільська районна рада

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта

16.09.2019

Печать

З нагоди Дня фізичної культури і спорту на стадіоні ім. Ю.Білонога відбулися спортивні заходи, які включали в себе змагання з міні-футболу серед учнівської молоді, пляжного волейболу, шахів, шашок та підйому штанги на біцепс. Всі бажаючі могли спробувати себе в тому чи іншому виді спорту.

Подробнее...
 

На Сумщині репрезентували інноваційний проект «Єдина школа»

Печать
Вісім областей України минулоріч започаткували експериментальний проект – «Єдина школа», який має на меті допомогти школярам у навчанні, вчителям – у спрощенні ведення класного журналу, а батькам – у контролі за дитиною. Він має 5 модулів: електронний журнал, електронний щоденник, адміністрування, аналітика та звітування, гуртки.

Подробнее...
 

Відбулося засідання президії районної ради

Печать
12 вересня 2019 року відбулось засідання президії Білопільської районної ради.

Подробнее...
 

До Дня міста у Сумах презентували фільм, присвячений Герою України полковнику СБУ Олександру Аніщенку

Печать

У Сумах учні місцевої спеціалізованої школи «Унікум» та Сумська обласна ТРК «Відікон» презентували короткометражний фільм «Олександр Заступник Сумський», присвячений Герою України полковнику СБУ, почесному громадянину міста Суми Олександру Аніщенку, який загинув у травні 2014 року під час виконання бойового завдання поблизу Слов’янська.

 

Подробнее...
 

08.09.2019

Печать

8 вересня, напередодні Дня фізичної культури і спорту, у місті Білопіллі відбувся велопробіг «Ми обираємо спорт!» за підтримки Білопільської районної ради та Білопільської міської ради, за ініціативи керівника студії спортивного бального танцю «Грація» Марини Скоробагатько.

Подробнее...
 


Страница 7 из 56