• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта

22.05.2019

Печать

22 травня 2019 року відбулося пленарне засідання 34-ї сесії Білопільської районної ради сьомого скликання, на яке прибули 23 депутати.

Подробнее...
 

Відбулося засідання президії районної ради

Печать
21 травня 2019 року відбулося засідання президії Білопільської районної ради
На порядок денний вносилися питання:
1. Про узгодження порядку денного та регламенту роботи пленарного засідання тридцять четвертої сесії районної ради сьомого скликання.
2. Про узгодження проектів рішень, які вносяться на розгляд пленарного засідання тридцять четвертої сесії районної ради сьомого скликання.
Керівники депутатських фракцій та постійних комісій попередньо розглянули та узгодили проекти рішень засідання 34 сесії районної ради. Члени президії, вивчивши окремо кожен проект рішення, голосували за внесення їх на розгляд сесії районної ради.
 

На Київщині СБУ викрила наркоугруповання

Печать

Співробітники Служби безпеки України спільно з прикордонниками під процесуальним керівництвом прокуратури у межах протидії незаконному обігу наркотиків блокували у Київській області діяльність угруповання, яке спеціалізувалося на виготовленні та збуті амфетаміну.

Подробнее...
 

21.05.2019

Печать

21 травня 2019 року виконуючий обов’язки голови Білопільської районної ради Володимир Відуєв взяв участь у засіданні постійнодіючої комісії з питань розгляду звернень громадян.

 

Подробнее...
 

20.05.2019

Печать

20 травня 2019 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, планування, ринкових реформ і управління комунальною власністю. На порядок денний засідання вносилися профільні питання. Всі питання були конструктивно обговорені і вивчені.

 


Страница 7 из 41