• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта

17.05.2019

Печать

17 травня виконуючий обов’язки голови Білопільської районної ради Володимир Відуєв взяв участь у роботі пленарного засідання 27-ї сесії Сумської обласної ради.

 

Про організацію міжнародної просвітницької поїздки «Культурно-освітня та соціально-гуманітарна співпраця»

Печать

Доводимо до відома структурні підрозділи районної державної адміністрації, виконавчі комітети сільських, селищних, міських рад, представників закладів культури, освіти, охорони здоров'я, соціально-гуманітарної сфери, ЗМІ, що Міністерство культури України організовує міжнародну просвітницьку поїздку «Культурно-освітня та соціально-гуманітарна співпраця». (детальніше за посиланням www.bilrada.gov.ua/files/listi/list_mincult.zip )

 

Відбулися спортивні змагання депутатів

Печать

15-16 травня у Сумах на базі Сумського державного університету відбувся обласний етап Всеукраїнської спартакіади депутатів усіх рівнів. Обранці з 18 районних, міських рад та ОТГ, а це понад 200 спортсменів, змагалися у п’яти видах спорту: шахах, шашках, волейболі, футзалі та настільному тенісі.

Подробнее...
 

16.05.2019

Печать

16 травня о 10.00 на центральній площі м. Білопілля до Дня вишиванки пройшла патріотична акція «Тисяча вишитих сердець».

Подробнее...
 

На Сумщині СБУ застерегла місцевого мешканця від популяризації символів фейкової республіки

Печать

Співробітники СБУ, завдяки зверненню мешканців Конотопа, встановили громадянина України, який зберігав удома, а також використовував публічно предмети з символікою так званої «ДНР».

Подробнее...
 


Страница 8 из 41