Білопільська районна рада

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта

21.05.2020

Печать

Виконуючий обов’язки голови Білопільської районної ради Володимир Відуєв здійснив робочу поїздку до Кальченківської сільської ради, де зустрівся з сільським головою Ольгою Лопаткою та директором Кальченківського навчально-виховного комплексу: загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад Віктором Цируликом.

Під час зустрічі були обговорені питання життєдіяльності сільської ради та функціонування НВК у 2020-2021 навчальному році та визначені напрями співпраці у поточному році.

 

20.05.2020

Печать

20 травня 2020 року виконуючий обов’язки голови Білопільської районної ради Володимир Відуєв здійснив робочу поїздку до Комунального некомерційного підприємства Білопільської районної ради «Білопільська центральна районна лікарня», в ході якої головний лікар Юрій Мартиненко проінформував про укладення з Національною службою здоров’я України додатково ще двох пакетів договорів на лікування COVID-19. Після надходження коштів з НСЗУ, це надасть змогу здійснити доплату медпрацівникам, які задіяні в лікуванні хворих на COVID-19. Також були розглянуті питання оплати підприємством комунальних послуг, епідеміологічної ситуації в районі та підготовки до опалювального сезону 2020-2021 років.

 

Декларуємо спадщину та подарунки

Печать

Управління у м. Сумах ГУ ДПС у Сумській області нагадує, що продовжується деклараційна кампанія 2020 року. Та інформує про оподаткування спадщини та подарунків, яке залежить від ступеня споріднення спадкоємця та спадкодавця, а також від резидентського статусу цих осіб.

Подробнее...
 

Термін кампанії декларування продовжено до 1 липня

Печать

В управлінні у м. Сумах  ГУ ДПС у Сумській  області повідомляють, що Законом України від 17.03.2020  №533 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» продовжено термін кампанії декларування громадянами доходів, одержаних протягом 2019 року до 1 липня 2020 року.

Подробнее...
 

Податкова турбується про вас і ваше здоров’я

Печать

Наразі у світі відбуваються події, які стурбували людство на усіх континентах – спалах досі невідомого вірусу під назвою COVID-19.
Фахівці управління у м. Сумах ГУ ДПС у Сумській області не залишаються осторонь загальносвітової проблеми та переконливо рекомендують громадянам утриматися від відвідування Центру обслуговування платників без нагальної потреби. У сучасних умовах, з сучасними можливостями більшість питань та проблем можна вирішити дистанційно, скориставшись Інтернетом або послугами пошти.

Подробнее...
 


Страница 8 из 55