Білопільська районна рада

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта

06.09.2019

Печать

6 вересня 2019 року відбулися урочисті заходи до Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості.

Подробнее...
 

ОГОЛОШЕННЯ

Печать

ОГОЛОШЕННЯ

Щодо оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки з метою одержання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до містобудівної документації «Генеральний план  смт Улянівка Білопільського р-ну Сумської обл.»

Зауваження і пропозиції до заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки надаються у письмовій формі до Улянівської селищної ради (41856, Сумська обл., Білопільський р-н, смт Улянівка, вул. Центральна, буд. 5) у строк, що не перевищує 15 днів з дня опублікування цієї заяви.

 

3 вересня 2019 року відбулись урочисті заходи з нагоди Дня міста Білопілля

Печать

З вітальними словами до містян звернулись виконуючий обов’язки голови Білопільської районної ради Володимир Відуєв, Білопільський міський голова Юрій Зарко та заступник голови Білопільської райдержадміністрації Ольга Нестерович.

Подробнее...
 

03.09.2019

Печать
03 вересня 2019 року у місті Білопілля відбувся мітинг-реквієм та покладання квітів до Меморіалу загиблим воїнам з нагоди 76-ї річниці визволення Білопільщини від нацистських окупантів та 74-ї річниці закінчення Другої світової війни за участю керівництва району та міста, ветеранів, представників установ та організацій, школярів.
Також цього дня поклали квіти і до Меморіалу „Алея Слави героїв АТО”.

Подробнее...
 

03.09.19

Печать

3 вересня 2019 року керуючий справами виконавчого апарату Білопільської районної ради Олег Усенко взяв участь у покладання квітів до могил наших земляків, військовослужбовців 27-ї Сумської реактивної артилерійської бригади Куценка Сергія Вікторовича та Буйвала Олександра Миколайовича на Алеї Слави Центрального кладовища м. Суми до 5-ї річниці від дня загибелі воїнів АТО.

Подробнее...
 


Страница 8 из 56