• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта

14.03.2018

Печать
14 березня 2018 року заступник голови Білопільської районної ради Володимир Відуєв взяв участь у засіданні оперативного штабу з координації роботи правоохоронних органів, контролюючих органів, місцевих органів державної влади, підрозділів державної служби України з надзвичайних ситуацій, з питань безпеки громадян та захисту найважливіших об’єктів інфраструктури району.

Подробнее...
 

СБУ блокувала на Сумщині надходження зброї та боєприпасів з району проведення АТО

Печать

Співробітники СБ України спільно з поліцією блокували на Сумщини надходження зброї та боєприпасів з району проведення антитерористичної операції.

Подробнее...
 

У Сумах відбулися спортивні змагання пам'яті Героя України Олександра Аніщенка

Печать
Спортивні змагання пам’яті Героя України полковника СБУ Олександра Аніщенка відбулися у Сумах.
Спортивний турнір з футзалу, започаткований у 2017 році, відбувся у Сумському державному педагогічному університеті ім. А.С. Макаренка, де з 1987 до 1993 року навчався Олександр Аніщенко.

Подробнее...
 

СБУ викрила на хабарі депутата Сумської міськради

Печать

Співробітники Служби безпеки України спільно з прокуратурою викрили на хабарі голову однієї з постійних комісій Сумської міської ради.

Подробнее...
 

13.03.2018

Печать
13 березня 2018 року в актовій залі відділу освіти Білопільської районної державної адміністрації відбулася науково-практична конференція  „Педагогічні ідеї А.С.Макаренка в контексті сучасного підходу до створення виховної системи освітніх закладів”. Захід був присвячений 130 річниці від дня народження видатного земляка А.С.Макаренка.

Подробнее...
 


Страница 8 из 121