• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта

08.06.2018

Печать

8 червня2018 року заступник голови Білопільської районної ради Володимир Відуєв взяв участь у одноденній фаховій майстерні для представників обласної та районних рад на тему: «Секторальні реформи як невід’ємна складова процесу децентралізації: бюджетна політика», яка відбулась під керівництвом голови комісії обласної ради з питань бюджету Миколи Березіна.

Подробнее...
 

Творчий звіт Білопільського району

Печать
07 червня 2018 року у районному будинку культури відбувся творчий звіт Білопільського району в рамках обласного фестивалю народної творчості «Квітуй в любові і добрі, Сумщино, край благословенний!», присвяченого 80-й річниці утворення Сумської області.

Подробнее...
 

07.06.2018

Печать
07 червня 2018 року відбулася виїзна колегія департаменту соціального захисту населення Сумської ОДА на базі КУСОР „ Атинський психоневрологічний інтернат”. В роботі колегії взяли участь заступник голови Білопільської районної ради Володимир Відуєв, голова Білопільської РДА Володимир Верещагін та Рижівський сільський голова Олександр Чех.

Подробнее...
 

06.06.2018

Печать

06 червня 2018 року заступник голови Білопільської районної ради Володимир Відуєв разом з головою Білопільської РДА Володимиром Верещагіним привітали журналістів Білопільського району з професійним святом – Днем журналіста.

 

Подробнее...
 

З Днем журналіста!

Печать

Шановні працівники засобів масової інформації!

Щиросердечно вітаю вас з професійним святом – Днем журналіста.
Можна без перебільшення сказати, що це свято не тільки майстрів пера, мікрофона, а й великої кількості читачів, слухачів та телеглядачів.
Адже саме з газет, радіо- і телепередач люди отримують різноманітну інформацію про ситуацію в державі, в своєму регіоні, знаходять відповіді на важливі, злободенні питання повсякденного життя.
І сьогодні є добра нагода висловити щиру подяку всім журналістам, які пишуть і готують теле- і радіопередачі.
Зрозуміло, що ваша робота вимагає нині не тільки професіоналізму і повсякденної творчості. Даються взнаки фінансові проблеми, залежність від різних політичних сил. Та попри все ви прагнете чесно робити свою справу, відстоювати принципи справедливості, демократії і законності.
Зичу вам, щоб на цьому шляху не було жодних перешкод і проблем, щоб доля щедро дарувала міцне здоров’я, життєву енергію і творче довголіття, невичерпну повагу шанувальників вашого таланту!

З повагою,
Заступник голови
Білопільської районної ради                  Володимир Відуєв


 


Страница 8 из 85