• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта

Прес-центр 28.09.2017

Печать
Напередодні свого професійного свята педагоги зі всього району отримували привітання від влади та громадськості. Голова Білопільської районної ради Володимир Дурноп’ян побажав освітянам міцного здоров’я, родинного щастя, хороших учнів та мирного неба над головою.

Подробнее...
 

Прес-центр 26.09.2017

Печать

26 вересня 2017 року в селі Кальченки відбувся мітинг з нагоди відкриття пам’ятної дошки на честь випускника Кальченківської  загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Юрія Щербини, загиблого в зоні проведення АТО.

Подробнее...
 

Побудовано новий спортивний майданчик

Печать

На території стадіону ім. Ю.Білонога, що в м.Білопілля, за ініціативи голови Білопільської районної ради Володимира Дурноп’яна, було придбано та встановлено спортивну споруду для занять воркаутом . Будівництво майданчика  стало можливим завдяки допомозі народного депутата України Олександра Сугоняки.

 

Подробнее...
 

Свято села Кальченки

Печать

День села ― завжди добра та світла подія для великої родини односельців. Із нетерпінням на цей день чекають і малеча, і дорослі, з особливою відповідальністю готуються до нього організатори – сільські керівники, працівники культури, аматори сцени… І коли врешті всі приготування і клопітка метушня залишаються позаду, на святкування можна і гостей припрошувати!

Подробнее...
 

Свято села Іскрисківщина

Печать

21 вересня 2017 року в Іскрисківщині відзначили День села.

 

Подробнее...
 


Страница 8 из 97