• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта

До уваги депутатів районної ради!

Печать
З 1 січня 2019 року розпочався етап подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2018 рік.

Подробнее...
 

Семінар у Словаччині

Печать

Громадська організація «Відкритий світ молоді» інформує про те, що з 14 по 19 квітня 2019 року в м. Братислава у співпраці з Східноєвропейським агентством розвитку (EEDA) за підтримки Посольства Словаччини в Україні заплановано міжнародний семінар «Сучасні технології соціальної роботи в різних сферах життя» (програма додається).

Подробнее...
 

До уваги суб’єктів малого та середнього підприємництва

Печать

ОГОЛОШЕННЯ

про проведенняконкурсного відбору проектів Суб’єктів малого підприємництва для отримання за рахунок коштів районного бюджету часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими у державних банківських установах

Подробнее...
 

Підсумкова нарада працівників культури району

Печать

1 лютого 2019 року у приміщенні центру культури і дозвілля «Україна» відбулася підсумкова нарада працівників культури району, в ході якої підбили підсумки роботи закладів культури за 2018 рік та визначили основні завдання на 2019 рік.

Подробнее...
 

Засідання комісії 01.02.2019

Печать

1 лютого 2019 року заступник голови Білопільської районної ради Володимир Відуєв взяв участь у засіданні постійнодіючої комісії з питань розгляду звернень громадян.

Подробнее...
 


Страница 8 из 112