Білопільська районна рада

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта

ОСНОВНІ ВІХИ ВПРОВАДЖЕННЯ НОВАЦІЙ З РРО

Печать

Головне управління ДПС у Сумській області додатково нагадує про ключові дати упровадження норм законів «Про внесення змін до Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» щодо детінізації розрахунків в сфері торгівлі і послуг» та «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо детінізації розрахунків в сфері торгівлі і послуг» (закони  № 128-IX та № 129-IX від 20.09.2019)

Подробнее...
 

УВАГА!

Печать

З 3 січня 2020 року розпочалося зарахування платежів на нові бюджетні рахунки
Головне управління ДПС у Сумській області нагадує, з 1 січня 2020 року були введені в дію рахунки для зарахування податків, зборів, платежів до державного і місцевих бюджетів, зарахування платежів на які розпочалося з 03.01.2020 року.

Подробнее...
 

14.01.2020

Печать

14 січня 2020 року відбулося засідання постійній комісії Білопільської районної ради з питань бюджету, фінансів, планування, ринкових реформ і управління комунальною власністю по попередньому узгодження проектів рішень, які вносяться на розгляд пленарного засідання сорок шостої сесії районної ради сьомого скликання.

 

13.01.2020

Печать

13 січня 2020 року до Білопільської районної ради та Білопільської районної державної адміністрації прийшли працівники Комунального позашкільного закладу Білопільської міської ради «Центр дитячої та юнацької творчості» щоб защедрувати та привітати з Новим роком, а також провести благодійну акцію по збору коштів на лікування маленької білопільчанки Злати Лисенко.

Подробнее...
 

СБУ попередила контрабандне ввезення екстазі з ЄС

Печать

Співробітники Служби безпеки України завадили незаконному ввезенню психотропів з країни Євросоюзу. Оперативники та слідчі спецслужби встановили, що мешканка Сум планує налагодити незаконні поставки екстазі до України. «Товар» зловмисниця планувала привозити із закордонних подорожей. Затримали туристку у міжнародному аеропорті «Бориспіль» під час спроби ввезення партії екстазі. Психотропи зловмисниця заховала у пакунку із солодощами.

Подробнее...
 


Страница 9 из 70