• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта

Відбувся відбірковий етап «Зіркового шансу»

Печать
15 березня на базі Білопільського районного будинку культури відбувся черговий відбірковий етап відкритого районного фестивалю вокального мистецтва «Зірковий шанс»

Подробнее...
 

Про скликання 32-ї сесії районної ради

Печать

Повідомлення
про скликання тридцять другої сесії районної ради

Подробнее...
 

Відбувся Відкритий конкурс юних виконавців «Первоцвіт»

Печать
16 березня 2019 року  в КЗББР ПСМНЗ «Білопільська  музична школа» відбувся Відкритий конкурс юних виконавців «Первоцвіт» у номінації фортепіано, який проходить 14 рік поспіль. В цьому році концертна зала школи вітала гостей та конкурсантів із Сум, Глухова, Путивля, Липової Долини, Сади, смт Миколаївка, Краснопілля. Організатори  конкурсу отримали більше 20 заявок.

Подробнее...
 

Відбулися змагання з волейболу

Печать

Змагання з волейболу в залік спартакіади сільських та селищних рад відбулися минулої суботи. Цього дня до районного центру з'їхалися шість волейбольних дружин з Миколаївки, Павлівок, Улянівки, Куянівки, Річок та Іскрисківщини. Дуже приємно, що команди були укомплектовані тільки місцевими волейболістами. За жеребом команди були розділено на дві підгрупи.

Подробнее...
 

15.03.2019

Печать

15 березня 2019 року керуючий справами виконавчого апарату Білопільської районної ради Олег Усенко разом з начальником відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, будівництва, екології та інфраструктури Білопільської  райдержадміністрації Оленою Ярковою та Білопільським міським головою Юрієм Зарком привітали працівників житлово-комунальних підприємств м. Білопілля з професійним святом -  Днем працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування.

 

Подробнее...
 


Страница 9 из 119