• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта

«Білопільські візерунки» стартували на базі Гуринівського сільського будинку культури

Печать
10 березня 2018 року на базі Гуринівського сільського будинку культури відбулося відкриття районного мистецького фестивалю самодіяльної народної творчості «Білопільські візерунки», що традиційно, вже 31-й рік поспіль проводиться на славній Білопільській землі.

Подробнее...
 

Урочистості з нагоди Міжнародного дня прав жінок і миру

Печать
7 березня 2018 року заступник голови Білопільської районної ради Володимир Відуєв взяв участь в  урочистостях та святковому концерті, присвяченому 8 Березня, – Міжнародному дню прав жінок і миру.

Подробнее...
 

07.03.2018

Печать

7 березня 2018 року заступник голови Білопільської районної ради Володимир Відуєв разом з головою Білопільської районної державної адміністрації Володимир Верещагіним привітали  ветеранів війни і праці з нагоди Міжнародного дня прав жінок і миру.

 

Подробнее...
 

10 БЕРЕЗНЯ У БІЛОПІЛЛІ ВІДБУВСЯ ВІДКРИТИЙ КОНКУРС ЮНИХ ВИКОНАВЦІВ «ПЕРВОЦВІТ»

Печать
Захід традиційно пройшов у Білопільській дитячій музичній школі. У конкурсі взяли участь більше 30 конкурсантів.
З привітальним словом виступив керуючий справами виконавчого апарату районної ради Олег Усенко, який зазначив, що такі заходи виявляють та підтримують обдаровану молодь, сприяють вдосконаленню її виконавської майстерності та естетичному вихованню.

Подробнее...
 

Флешмоб «Global Shevchenko»

Печать

9 березня о 16.00 у міському парку ім. Т. Г. Шевченка містяни, учні загальноосвітніх шкіл, представники органів місцевого самоврядування та виконавчої влади долучилися до міжнародного флешмобу «Global Shevchenko», який було започатковано у минулому році. Присутні читали вірші поета та згадували його життєвий шлях.

Подробнее...
 


Страница 9 из 121