• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта

Засідання президії районної ради 23.07.2018

Печать

23 липня 2018 року відбулося засідання президії Білопільської районної ради

Подробнее...
 

Оголошення

Печать
Оголошується конкурс на посаду вчителя-логопеда Комунальної установи Білопільської районної ради «Інклюзивно-ресурсний центр»

 

Подробнее...
 

Відбувся конкурс на заміщення вакантних посад

Печать

04.07.2018 року відбувся конкурс на заміщення вакантних посад фахівців Комунальної установи Білопільської районної ради «Інклюзивно-ресурсний центр». За результатами конкурсного відбору на посаду практичного психолога  переможцем стала Сердюк Оксана Олександрівна, 45 років. Має вищу освіту – за спеціальністю практичний психолог, на посаду вчителя лікувальної фізкультури – Алексенко Наталія Валеріївна, 42 роки, має вищу освіту за напрямком фізична реабілітація.

Адміністрація Центру

 

05.07.2018

Печать
03 липня 2018 року Білопільський район відвідав начальник управління комунальним майном, депутат Сумської обласної ради від БПП „Солідарність” Дмитро Нагорний, який разом із заступником голови районної ради Володимиром Відуєвим відвідали села Сергіївку та Кальченки, а також Ворожбянську загальноосвітню школу І-ІІІ ст. № 3

Подробнее...
 

Не втрачати пильність

Печать
Управління СБУ в Сумській області нагадує жителям регіону, що керівником Антитерористичного центру при СБУ з 12.08.2016 встановлено (згідно з Положенням про єдину державну систему запобігання, реагування і припинення терористичних актів та мінімізації їх наслідків, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 18.02.2016 № 92) рівень терористичної загрози «жовтий» (імовірна загроза).

Подробнее...
 


Страница 9 из 91