Білопільська районна рада

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта

На Сумщині СБУ провела планові антитерористичні навчання

Печать

Штаб Антитерористичного центру та  Координаційна група АТЦ при Управлінні СБУ в Сумській області провели планові тактико-спеціальні антитерористичні навчання. Навчання відбулися за сприяння Агентства зменшення загроз (США).

Подробнее...
 

Казначейська служба інформує

Печать

Управління Державної казначейської служби у Білопільському районі Сумської області повідомляє, що з 05.08.2019 набрала чинності постанова Правління Національного банку України від 28 грудня 2018 №162 «Про запровадження міжнародного номера банківського рахунку (IBAN) в Україні», відповідно до якої номер банківського рахунку буде формуватись за стандартом IBAN.

Рахунки вступають в дію з 01.10.2019, до 31.10.2019 діє перехідний період, а з 01.11.2019 – виключно рахунки за стандартом IBAN.
 

02.09.2019

Печать

2 вересня в школах району пролунав перший дзвоник. Вчителів, учнів та батьків Білопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №2 ім. С.М. Гордієнка привітав із початком нового навчального року виконуючий обов’язки голова Білопільської районної ради Володимир Відуєв та побажав усім, хто в цей день прийде до навчальних закладів здобувати знання, досягти своєї мети у житті, знайти взаєморозуміння з викладачами та батьками, зустріти добрих і надійних друзів.

Подробнее...
 

День села Нові Вирки

Печать
31 серпня 2019 року Нові Вирки святкували День села. В урочистостях взяв участь виконуючий обов’язки голови Білопільської районної ради Володимир Відуєв, який привітав жителів села зі святом та побажав всім міцного здоров’я, благополуччя, родинного щастя та мирного неба.
Учасники художньої самодіяльності сільського будинку культури підготували змістовну концертну програму.

Подробнее...
 

30.08.19

Печать

30 серпня 2019 року відбулась нарада при виконуючому обов’язки голови Білопільської районної ради Володимиру Відуєву з питання фінансування потреб закладів охорони здоров’я первинної ланки в районі.

Подробнее...
 


Страница 9 из 56