• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта

14.05.2019

Печать

14 травня виконуючий обов’язки голови Білопільської районної ради Володимир Відуєв, разом з делегацією виконавчого апарата районної ради, відвідали творчий вечір прозаїка, поета, самодіяльного композитора Івана Головченка, який відбувся у Сумській обласній філармонії.

 

Подробнее...
 

13.05.2019

Печать

13 травня виконуючий обов’язки голови Білопільської районної ради Володимир Відуєв, заступник голови райдержадміністрації Ольга Нестерович та районний військовий комісар Вадим Євтушенко привітали та вручили військові квитки шістьом призовникам нашого району, які поповнили лави Збройних сил України.

 

Подробнее...
 

10.05.2019

Печать

10 травня виконуючий обов`язки голови Білопільської районної ради Володимир Відуєв відвідав з робочим візитом Рижівську сільську раду, де обговорив з сільським головою Олександром Чехом проблемні питання, які потребують допомоги (встановлення модему на лічильник газу в місцевому ФАПі); поклав квіти до пам`ятного знаку односельчанам, що загинули у роки Другої світової війни.

Подробнее...
 

Спортвині змагання 9 тавня

Печать

Спортивні заходи з нагоди 74-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні відбулися 9 травня на стадіоні імені Ю. Білонога.

Подробнее...
 

09.05.2019

Печать

9 травня 2019 року у місті Білопілля біля Меморіалу загиблих воїнів відбувся мітинг-реквієм з нагоди 74-ї річниці від Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Подробнее...
 


Страница 9 из 41