Білопільська районна рада

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта

27.03.2020

Печать

Фермерське господарство «Ярослав - 2005», яке очолює депутат Білопільської районної ради Микола Слинько, долучилось до проведення акції «Твоє дерево з трильйону» та висадило близько 200 саджанців сосни на території села Павлівки.

Подробнее...
 

Відбулась 47-а сесія районної ради

Печать

27 березня 2020 року відбулося пленарне засідання 47-ї сесії Білопільської районної ради сьомого скликання, на яке прибули 25 депутатів.

Подробнее...
 

До уваги громадян, які повернулися з-за кордону!

Печать

До уваги громадян, які повернулися з-за кордону!

Білопільська районна рада звертається до громадян, які повернулися з-за кордону та наголошує про необхідність самоізоляції впродовж 14 днів після приїзду.

Самоізоляція – це, в першу чергу, утримання від контакту з іншими для того, щоб зменшити ризик інфікування. Самоізоляція виключає будь-які ситуації, коли Ви тісно контактуєте з іншими людьми (наприклад: близький контакт віч-на-віч на відстані менше, ніж 2 метри, або тривалістю понад 15 хвилин).

Виняток – звернення за медичною допомогою (тільки після консультації телефоном).

Самоізоляція потрібна передовсім:

  • Якщо Ви близько контактували з особами, що захворіли  на COVID -19.
  • Якщо Ви нещодавно повернулись із  країн, де реєструються випадки коронавірусної інфекції – навіть якщо у вас відсутні симптоми.
  • Якщо Ви нещодавно повернулись із країн, де реєструються випадки коронавірусної інфекції  та відчуваєте кашель, ускладнення  дихання та/або підвищення температури.

Як підготуватись

Збережіть контакти вашого сімейного лікаря, та попередньо повідомте його про причини рішення про самоізоляцію, а також оберіть контактну особу з кола ваших друзів або родичів, до кого Ви будете звертись в першу чергу за допомогою.

Що робити, якщо вам необхідно покинути житло

Якщо у Вас виникла гостра необхідність покинути місце самоізоляції – одягайте маску та мінімізуйте контакти із людьми. Користуйтесь антисептиком для рук та дотримуйтесь гігієни кашлю.

Що робити, якщо у Вас з'явились симптоми

Якщо під час самоізоляції у Вас з'явились симптоми (кашель, ускладнене дихання, підвищена температура) – негайно зверніться за медичною допомогою та повідомте про свою історію подорожей та можливі контакти з особами, хворими на гострі вірусні захворювання.

 

УВАГА!

Печать

Депутатами Білопільської міської ради на позачерговому 11 засіданні сесії міської ради було ініційовано відкриття благодійного рахунку на базі Комунального некомерційного підприємства Білопільської міської ради «Білопільський центр первинної медичної допомоги» для збору коштів з приводу запобігання поширення коронавірусу.
Білопільська районна рада звертається до керівників підприємств, установ та організацій, небайдужих мешканців району з проханням підтримати дану ініціативу.
Кошти підуть на придбання медикаментів та обладнання для захисту лікарів та населення від поширення коронавірусу.
Реквізити рахунку:
ПриватБанк
код 42332480
р/р UA413375460000026006055031772
КНП «Білопільський ЦПМД»

Детальніше: https://bilopillya-meria.gov.ua/news/1584699392/

 

20.03.2020

Печать

Білопільська районна рада, Ворожбянська міська, Воронівська, Кальченківська, Шкуратівська сільські ради, комунальна установа Білопільської районної ради «Районний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», Білопільська митниця долучились до проведення акції «Твоє дерево з трильйону» по висадці дерев, як найефективнішого способу боротьби з глобальним потеплінням.

Подробнее...
 


Страница 9 из 55