Білопільська районна рада

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта

20.02.2020

Печать

20 лютого біля Меморіалу «Алея Слави героїв АТО» за участю керівництва району, міста громадськості відбулося урочисте зібрання з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні. Присутні  вшанували пам’ять  учасників Революції Гідності, поклали квіти до  Меморіалу «Алея Слави героїв АТО» та пам’ятних плит загиблих героїв – білопільців.

Подробнее...
 

Податкова інформує 17.02.2020

Печать

Близько 3000 користувачів вже тестують програмний РРО “пРРОсто”


Триває тестування першого релізу безкоштовного додатку «пРРОсто», розробленого Державною податковою службою спільно з Офісом ефективного регулювання (BRDO).

Подробнее...
 

НАЗК надало роз’яснення щодо застосування антикорупційного законодавства

Печать
З початку кампанії декларування НАЗК опрацювало більше 16 тис. запитів щодо застосування окремих положень Закону України «Про запобігання корупції» стосовно заходів фінансового контролю.

Подробнее...
 

Податкова інформує 14.02.2020

Печать

Увага! Діє нова форма податкової деклараціі про майновий стан  та доходи

Управління у м. Сумах Головного управління ДПС у Сумській області нагадує, що триває деклараційна кампанія 2020. В управлінні інформують, що з 1 січня 2020 року декларація про майновий стан і доходи зазнала змін і подається за новою формою.

Подробнее...
 

12.02.2020

Печать
Комунальне некомерційне підприємство Білопільської районної ради  «Білопільська центральна районна лікарня» приймала участь в  конкурсі «Союза економічного розвитку Зірка Якості» , згідно з фінансово- економічних показників, підприємство було удостоєно почесного звання «Краще підприємство України 2019» та нагороджено відповідними нагородами.

Подробнее...
 


Страница 9 из 51