• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта

Прес-центр 17.07.2017

Печать

17 липня 2017 року заступник голови Білопільської районної ради Володимир Відуєв, заступник директора Білопільського районного територіального центру Валерій Лобкін та фахівець із соціальної допомоги вдома Білопільського районного територіального центру Людмила Капуста привітали з 90-річчям від Дня народження мешканку м. Білопілля Жаркову Лідію Василівну.

Подробнее...
 

Голова районної ради привітав бухгалтерів комунальних закладів

Печать
17 липня 2017 року голова районної ради Володимир Дурноп’ян, на апаратній нараді при голові районної ради, привітав бухгалтерів комунальних закладів з професійним святом - Днем бухгалтера.

Подробнее...
 

13.07.2017

Печать
Ще в травні на сесії депутати Білопільської районної ради виділили кошти на проведення ремонтних робіт огорожі навколо стадіону ім. Юрія Білонога. Всі роботи було виконано  не тільки вчасно і якісно, а ще й дешевше, ніж планувалося. Залишок коштів було заплановано витратити на ремонт східців, будівництво пандусу та благоустрій території біля Комунального закладу Білопільської районної ради „Білопільський районний центр „Спорт для всіх”.

 

Подробнее...
 

Відкриття ІІ зміни в оздоровчому таборі "Дружба"

Печать
12 липня 2017 року у заміському таборі «Дружбі» відбулося урочисте відкриття ІІ табірної зміни. Аби привітати дітей із такою чудовою подією на свято прибув заступник голови Білопільської районної ради Володимир Відуєв.

Подробнее...
 

Візит Президента

Печать

12 липня 2017 року з робочим візитом Сумщину відвідав Президент України Петро Порошенко. Президента України зустрічала і делегація Білопільської районної ради на чолі з головою районної ради Володимиром Дурноп’яном.

Подробнее...
 


Страница 83 из 107