• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта

Прес-центр 13.03.2017

Печать
13 березня Білопільщина відсвяткувала 129 річницю з дня народження  видатного земляка, українського педагога і письменника Антона Семеновича Макаренка.

Подробнее...
 

„І дар, і дух, і поривання ....”

Печать
10  березня у  Центрі культури і  дозвілля „Україна”  відбувся творчий вечір поета-земляка, лауреата літературних премій ім. О.Олеся та Я.Дорошенка  Юрія Назаренка.

Подробнее...
 

Змагання з волейболу

Печать
Виявити кращу волейбольну команду серед колективів сільських, селищних та міських рад до районного центру зібралися 7 команд із смт. Улянівка, с .Вири, с. Куянівка, с. Нові Вирки, с. Павлівки та  м. Ворожби.

Подробнее...
 

Вшанування пам’яті Тараса Григоровича Шевченка

Печать
Березневі шевченківські дні для кожного українця переплітаються у вінок синівської любові до нашого духовного батька, котрий усе життя поклав на вівтар служіння своєму народові, його захисту і возвеличенню. У м. Білопілля за участі очільника Білопільської районної ради Володимира Дурноп’яна, голови районної державної адміністрації Володимира Верещагіна,працівників районних служб, підприємств,організацій, депутатів, школярів, громадськості відбулись районні урочистості з нагоди 203-ої річниці з дня народження Тараса Шевченка.

Подробнее...
 

«Українка – україночка – 2017»

Печать

У переддень жіночого дня в Центрі дитячої та юнацької творчості за сприяння голови Білопільської районної ради Володимира Івановича Дурноп’яна відбувся конкурс краси і талантів „Українка – україночка – 2017”.

Подробнее...
 


Страница 84 из 91