• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта

«Жінка, так схожа на весну!»

Печать
Саме під такою назвою у районному будинку культури відбулися урочистості та святковий концерт, до Міжнародного  дня прав жінок і миру.

Подробнее...
 

Мама, тато, я – спортивна сім’я

Печать
04 березня у спортивній залі Білопільської ДЮСШ ім. Ю.Білонога було жваво, святково і весело. Динамічна музика, шум дитячих та дорослих голосів , люди  в спортивній формі – усе говорило про те, що тут мають розвернутися неабиякі спортивні баталії. Саме так розпочинався районний молодіжний спортивний фестиваль „Мама, тато, я – спортивна сім’я”.

 


 

Подробнее...
 

Сесія Іскрисківщинської сільської ради

Печать
02 березня 2017 року заступник голови Білопільської районної ради Володимир Відуєв та керуючий справами апарату районної ради Олег Усенко взяли участь у пленарному засіданні сесії Іскрисківщинської сільської ради сьомого скликання.

Подробнее...
 

Військова служба за контрактом

Печать

ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ БІЛОПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ!!!

Продовжується набір громадян України чоловічої та жіночої статі на військову службу за контрактом.

Подробнее...
 

Сесія Куянівської сільської ради

Печать

24 лютого 2017 року заступник голови Білопільської районної ради Володимир Відуєв та керуючий справами апарату районної ради Олег Усенко взяли участь у пленарному засіданні  сесії Куянівської сільської ради сьомого скликання. Всі питання, які вносились на порядок денний були розглянуті та прийняті відповідні рішення. Під час звернення до депутатів заступник голови Білопільської районної ради Володимир Відуєв подякував їм за роботу та розуміння тих проблем, які є у районі та закликав до тісної співпраці, бо тільки спільними зусиллями ми здатні подолати всі труднощі. Керуючий справами апарату районної ради Олег Усенко також роз’яснив депутатам порядок подання електронних декларацій.

Подробнее...
 


Страница 85 из 91