• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта

Прес-центр 15.05.2017

Печать
Нещодавно до голови районної ради Володимира Дурноп’яна телефоном звернувся мешканець м. Білопілля Михайло Васильович Додотченко з питання ремонту дороги по вул. Суворова в м. Білопілля.

Подробнее...
 

Спартакіада серед депутатів Сумщини

Печать
11 травня 2017 року у спорткомплексі Сумського державного університету відбулося урочисте відкриття Всеукраїнської спартакіади серед депутатів Сумщини усіх рівнів. Команда Білопільщини, на чолі з головою Білопільської районної ради Володимиром Дурноп’яном, взяла участь у цих змаганнях.

Подробнее...
 

Прес-центр 11.05.2017

Печать
Сьогодні о 14.00 на центральній площі м. Білопілля відбулися урочисті заходи з нагоди ухвалення Радою Міністрів ЄС рішення щодо скасування візових вимог для громадян України та відзначення Дня Європи.

Подробнее...
 

10.05.2017

Печать
Всі ми є свідками ,в якому стані знаходиться огорожа навколо стадіону ім. Юрія Білонога. На останній сесії депутати Білопільської районної ради виділили кошти на проведення ремонтних робіт.

Подробнее...
 

День села Горобівка

Печать
6 травня в селі Горобівка відзначали престольне свято Георгія Побєдоносця та День села. Святкування проходило на спеціально облаштованому  майданчику  біля  сільського будинку культури.

Подробнее...
 


Страница 85 из 99