• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта

Робоча поїздка до Ганнівки Вирівської

Печать
18 квітня 2017 року голова Білопільської районної ради Володимир Дурноп’ян спільно з головою Білопільської РДА Володимиром Верещагіним, а також з депутатом Сумської обласної ради Дмитром Нагорним здійснили робочу поїздку в с. Ганнівка Вирівська.

Подробнее...
 

18.04.2017

Печать

На останній сесії районної ради були виділені кошти на проведення ремонту харчоблоку КЗБРР „Білопільська ЦРЛ” у сумі 190,0 тис. гривень та 60,0 тис. гривень для придбання матеріалу на проведення ремонтних робіт ортопедо – травматологічного відділення.

Подробнее...
 

14.04.2017

Печать
Як повідомлялося раніше, Білопільська районна рада тісно співпрацює з військовою частиною А 2062, і  на передодні Великодня голова Білопільської районної ради Володимир Дурноп’ян в черговий раз відвідав цю частину. В свою чергу військові подякували в особі голови районної ради всій громаді Білопільського району за допомогу та направили Подячний Лист.

Подробнее...
 

13.04.2017

Печать
13 квітня 2017 року заступник голови Білопільської районної ради Володимир Відуєв взяв участь в урочистому відкритті меморіальної плити загиблому герою АТО ЩЕРБИНІ ЮРІЮ ВОЛОДИМИРОВИЧУ.

Подробнее...
 

Семінар в районному центрі зайнятості

Печать
13 квітня заступник голови Білопільської районної ради Володимир Відуєв взяв участь у навчально-консультативному семінарі Білопільського районного центру зайнятості за участю представників Всеукраїнської Асоціації компаній з міжнародного працевлаштування.

Подробнее...
 


Страница 87 из 99