• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта

Прес-центр 16.06.2017

Печать

Під час колегії облдержадміністрації очільник області нагородив почесними грамотами голову Білопільської районної ради Володимира ДУРНОП’ЯНА і голову Білопільської райдержадміністрації Володимира ВЕРЕЩАГІНА за високий рівень організації та проведення навчальних зборів загонів територіальної оборони Білопільського району

Подробнее...
 

Прес-центр 15.06.2017

Печать

15 червня 2017 року відбулися засідання постійних комісій районної  ради з питань охорони здоров’я, молоді, освіти, культури та соціального захисту населення та з питань агропромислового комплексу, промисловості, транспорту, зв’язку, охорони навколишнього природного середовища . На порядок денний засідань вносилися профільні питання, які плануються до розгляду на пленарному засіданні. Всі питання були конструктивно обговорені і вивчені. Заступник  голови районної ради Володимир Відуєв вручив посвідчення депутата Білопільської районної ради Хом’яку Андрію Петровичу та подякував депутатам за роботу , а також запросив взяти участь у пленарному засіданні тринадцятої  сесії, яке відбудеться 20 червня 2017 року о 10 годині.

Подробнее...
 

Прес-центр 14.06.2017

Печать

14 червня 2017 року відбулися засідання постійних комісій районної ради з питань бюджету, фінансів, планування, ринкових реформ і управління комунальною власністю та мандатної, з питань регламенту, депутатської етики, законності та адміністративно-територіального устрою. На порядок денний засідань вносилися профільні питання, які плануються до розгляду на пленарному засіданні. Всі питання були конструктивно обговорені і вивчені. Голова районної ради Володимир Дурноп’ян подякував депутатам за роботу та запросив взяти участь у пленарному засіданні тринадцятої сесії, яке відбудеться 20 червня 2017 року о 10 годині.

Подробнее...
 

Журналісти Сумщини отримали враження і нагороди від військових.

Печать
В продовження відзначення Дня журналіста на засідання Національного«круглого столу»«Військова преса та українська журналістика: головні завдання, перспективи розвитку, обмін успішним досвідом щодо взаємодії» командування ОК  «Захід» запросило журналістів з усієї  України, які беруть участь у медіа-акції «Реформована преса – Українській Армії».

Подробнее...
 

Прес-центр 13.06.2017

Печать

13 червня 2017 року голова Білопільської районної ради Володимир Дурноп’ян здійснив робочу поїздку в село Нові Вирки.

Подробнее...
 


Страница 88 из 107