• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта

Рік роботи голови Білопільської районної ради

Печать

Цими днями минув рік з того дня, як Дурноп’яна Володимира Івановича обрали на посаду голови районної ради і 31 січня 2017 року на сесії районної ради, відповідно до статті 55 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", він підсумував результати своєї роботи та діяльність всієї ради.

Подробнее...
 

Засідання колегії відділу освіти

Печать
01 лютого 2017 року голова Білопільської районної ради Володимир Дурноп’ян разом із головою Білопільської районної державної адміністрації Володимиром Верещагіним та депутатом Сумської обласної ради Наталією Калініченко взяли участь у засіданні колегії відділу освіти райдержадміністрації.

Подробнее...
 

Прес-центр 01.02.2017

Печать

01 лютого 2017 року голова Білопільської районної ради Володимир Дурноп’ян та голова Білопільської РДА Володимир Верещагін провели спільну нараду, щодо збору гуманітарної допомоги мешканцям міста Авдіївка (Донецької обл.), які постраждали внаслідок артилерійських та ракетних обстрілів. І вже через чотири години перший гуманітарний вантаж був відправлений в м. Суми для подальшої передачі його постраждалим в м.Авдіївка. Хотілося б подякувати всім, хто долучився до збору гуманітарної допомоги.

 

Подробнее...
 

До уваги депутатів Білопільської районної ради шостого та сьомого скликань

Печать

Відповідно до ст. 12 Закону України “Про засади запобігання і протидії корупції” та ч.3 ст. 8 Закону України „ Про статус депутатів місцевих рад” депутати  місцевих  рад зобов’язані  щорічно до 1 квітня подавати за місцем роботи (служби) декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік.

Подробнее...
 

Відкриття волонтерського рахунку

Печать

На території Білопільського району діє громадська організація «Воїни АТО Білопільщини», яка була створена в листопаді минулого року під керівництвом Сергія Валерійовича Куцомелі. Основними завданнями даної організації є: громадський контроль у межах встановлених законодавством діяльності органів державної влади та місцевого самоврядування, сприяння соціальному захисту учасників бойових дій в АТО та сімей загиблих воїнів, прийняття участі в громадській діяльності, тощо.
Повідомляємо, що громадською організацією нещодавно відкрито волонтерський рахунок для отримання благодійної допомоги: № 26252510893654 в Білопільському ТВТВ № 10018/080 філії – Сумського облуправління АТ «Ощадбанк», МФО 337568 КОД 09337356 на ім’я Куцомелі Сергія Валерійовича.
Адреса громадської організації «Воїни АТО Білопільщини»: м. Білопілля, вул. Старопутивльська, 20.

 


Страница 90 из 91