Білопільська районна рада

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта

До уваги суб’єктів малого підприємництва!

Печать

ОГОЛОШЕННЯ

про проведення конкурсного відбору проектів суб’єктів малого підприємництва для отримання за рахунок коштів обласного бюджету часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими у державних банківських установах

Подробнее...
 

03.01.2020

Печать
03 січня 2020 року на базі Білопільської ДЮСШ ім. Ю.Білонога пройшли внутрішньо шкільні змагання «Різдвяний турнір з футзалу» серед вихованців відділення футболу ДЮСШ двох вікових категорій 2007 р.н. і молодші та 2009 р.н. і молодші, всього 4 команди.
Виконуючий обов’язки голови Білопільської районної ради Володимир Відуєв привітав учасників змагань та вручив юним футболістам солодкі подарунки.

Подробнее...
 

Відбулась 45-а сесія районної ради

Печать

03 січня 2020 року відбулося пленарне засідання 45-ї сесії Білопільської районної ради сьомого скликання, на яке прибули 22 депутати.

Подробнее...
 

27.12.2019

Печать
У Куянівці Білопільського району побудували сонячну електростанцію. Запрацювати вона має до нового року.

Подробнее...
 

26.12.2019

Печать

26 грудня в Білопільському відділі обслуговування громадян (сервісний центр) відбулася презентація оновленого відділу обслуговування громадян за участі в.о. голови Білопільської районної ради Володимира Відуєва, соціальних партнерів та засобів масової інформації.

Подробнее...
 


Страница 10 из 70