• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта

13.03.2019

Печать
13 березня 2019 року в актовій залі відділу освіти Білопільської районної державної адміністрації відбулося засідання учнівського клубу педагогічного краєзнавства «Наш Макаренко». Захід був присвячений 131-й річниці від дня народження видатного земляка А.С.Макаренка.

Подробнее...
 

На Сумщині СБУ викрила громадянина РФ на розповсюдженні антиукраїнських матеріалів

Печать

Співробітники Служби безпеки України під процесуальним керівництвом прокуратури викрили у Сумській області громадянина РФ на розповсюдженні антиукраїнських матеріалів на території регіону.

Подробнее...
 

12.03.2019

Печать

Березневі шевченківські дні для кожного українця переплітаються у вінок синівської любові до нашого духовного батька, котрий усе життя поклав на вівтар служіння своєму народові, його захисту і возвеличенню.

Подробнее...
 

07.03.2019

Печать

7 березня 2019 року в районному будинку культури відбулися урочистості та святковий концерт до Міжнародного Дня прав жінок і миру «Жінка! Весна! Кохання!».

Подробнее...
 

Повідомлення

Печать

Білопільська районна рада повідомляє, що шляхом голосування на апаратній нараді від 01.03.2019 р. вибрано дві кандидатури кандидатів до госпітальної ради, а саме: В. Відуєв – заступник голови Білопільської районної ради та головний лікар КНП Білопільської районної ради «Білопільська ЦРЛ» Ю.Мартиненко.

 

 


Страница 10 из 119