Білопільська районна рада

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта

06.03.2020

Печать

6 березня 2020 року виконуючий обов’язки голови Білопільської районної ради Володимир Відуєв привітав жінок комунальних установ Білопільської районної ради та силових структур з наступаючим Міжнародним жіночим днем та побажав великого земного щастя, міцного здоров’я, завжди гарного настрою, весняної молодості, ніжності і чарівності.

Подробнее...
 

Новації РРО - 2020: порядок впровадження для спрощенців

Печать

В Управлінні у м. Сумах ГУ ДПС у Сумській області інформують платників єдиного податку про впровадження новацій із застосування реєстраторів розрахункових операцій (далі – РРО). Щодо календарних дат, то черговість запровадження виглядатиме так:

Подробнее...
 

Актуально про податок на нерухомість

Печать

У відповідності до положень Податкового кодексу України (ст. 266), платниками податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, є фізичні особи, в тому числі нерезиденти, які є власниками об'єктів житлової та / або нежитлової нерухомості, - інформують в управлінні у м. Сумах ГУ ДПС у Сумській області.

Подробнее...
 

Відбулась 46-а сесія районної ради

Печать

28 лютого 2020 року відбулося пленарне засідання 46-ї сесії Білопільської районної ради сьомого скликання, на яке прибули 22 депутати.

Подробнее...
 


Страница 10 из 53