Білопільська районна рада

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта

На Сумщині СБУ затримала наркоділка з двома паспортами на контрабанді канабісу

Печать

Служба безпеки України спільно з прикордонниками під процесуальним керівництвом прокуратури блокувала у Сумській області контрабандне переправлення великої партії наркотичних речовин.

Подробнее...
 

11.02.2020

Печать

11 лютого 2020 року виконуючий обов’язки голови Білопільської районної ради Володимир Відуєв провів робочу зустріч з директором комунальної установи Білопільської районної ради „Білопільський районний центр фізичного здоров`я населення „Спорт для всіх” Петром Берестком щодо підсумків роботи закладу у 2019 році та плану роботи на 2020 рік.

 

У Сумах СБУ затримала аноніма на погрозах мінування судів

Печать
Служба безпеки України затримала у Сумах аноніма на систематичних, завідомо неправдивих повідомленнях про начебто мінування державних установ.

 

Подробнее...
 

Податкові новації – 2020

Печать

ЄСВ: мінімальний розмір -  1039,06 гривень
В управлінні у м. Сумах ГУ ДПС у Сумській області інформують, що  згідно до Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік», з 01.01.2020 року розмір мінімальної зарплати становить 4723 гривень. Відповідно, мінімальний розмір єдиного внеску на місяць становить 1039,06 гривень (22% від мінімальної зарплати). Сума сплати за квартал складає 3117,18 гривень.

Подробнее...
 

Сумчанина засуджено за антиукраїнську агітацію в мережі Інтернет

Печать

За матеріалами Служби безпеки України засуджено інтернет-агітатора із Сум, який поширював у соціальних мережах антиукраїнські матеріали та здійснював адміністрування кількох сепаратистських спільнот.

Подробнее...
 


Страница 10 из 51