• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта

04.07.2018

Печать
04 липня 2018 року заступник голови Білопільської районної ради Володимир Відуєв привітав працівників Білопільського відділення поліції Головного управління Національної поліції в Сумській області з їх професійним святом.

Подробнее...
 

03.07.2018

Печать
03 липня 2018 року заступник голови Білопільської районної ради Володимир Відуєв разом з головою Білопільської районної державної адміністрації  Володимиром Верещагіним здійснили робочу поїздку в КЗБРР „Білопільська ЦРЛ”, в ході якої були вручені комп’ютера для сімейних лікарів, а також  було обговорено впровадження медичної реформи в Білопільському районі. Цього ж дня керівництво району відвідали новостворену Комунальну установу Білопільської районної ради „Інклюзивно-ресурсний центр”, де було встановлено для керівника закладу терміни що до початку функціонування даного закладу, а також вирішені ряд нагальних питань.

Подробнее...
 

02.07.2018

Печать
02.07.2018 заступник голови Білопільської районної ради Володимир Відуєв спільно з головою Білопільської районної державної адміністрації Володимиром Верещагіним взяли участь у засіданні круглого столу з координації та контролю щодо ситуації із загибеллю бджіл у приватних домогосподарствах Білопільського району.

Подробнее...
 

26.06.2018

Печать

26 червня 2018 року заступник голови Білопільської районної ради Володимир Відуєв взяв участь у засіданні постійнодіючої комісії з питань розгляду звернень громадян.

Подробнее...
 

25.06.2018

Печать
25 червня 2018 року заступник голови Білопільської районної ради Володимир Відуєв взяв участь у Регіональному форумі та професійному навчанні, який проводився Сумським „Центром розвитку місцевого самоврядування” разом із Сумською ОДА та Департаментом охорони здоров’я Сумської ОДА на тему: „Управління закладами охорони здоров’я на первинному рівні в Сумській області”.

Подробнее...
 


Страница 10 из 91