Білопільська районна рада

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта

19.03.2020

Печать

В ході робочої поїздки виконуючого обов’язки голови районної ради Володимира Відуєва до Шкуратівської сільської ради було обговорено функціонування закладів освіти, культури, медицини, епідемічну ситуацію та намічені шляхи співпраці з сільською радою в даних напрямах.

Подробнее...
 

18.03.20

Печать

17 березня 2020 року виконуючий обов’язки голови Білопільської районної ради Володимир Відуєв взяв участь у роботі сесії Воронівської сільської ради, поспілкувався с депутатами та відповів на їхні питання.

Подробнее...
 

18.03.2020

Печать

17 березня 2020 року виконуючий обов’язки голови Білопільської районної ради Володимир Відуєв завітав до Білопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім. С.М. Гордієнка, де привітав ученицю Міллер Анастасію – переможницю обласного етапу шкільних олімпіад, та вручив грошову премію від себе та депутата Білопільської районної ради Миколи Корха.

 

СБУ викрила привласнення 2 мільйонів гривень, призначених для будівництва сільських амбулаторій

Печать

На Сумщині Служба безпеки України викрила масштабне привласнення державних коштів, призначених для будівництва центрів первинної медико-санітарної допомоги.

Подробнее...
 

17.03.2020

Печать

На минулому тижні три волейбольні команди Білопільського району зібралися у спортивні залі, щоб виявити, хто на протязі року носитиме звання кращої волейбольної дружини.

Подробнее...
 


Страница 10 из 55