• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта

Спортивні заходи 09.05.2018 року

Печать
З нагоди 73-ї річниці Перемоги над нацизмом КУ Білопільської районної ради „Районний центр „Спорт для всіх” провів спортивні заходи, які включали змагання з футболу та міні-футболу на Кубок Перемоги та районний шахово-шашковий турнір.

Подробнее...
 

До уваги сільгоспвиробників

Печать

До Сумської обласної ради надійшло звернення голови Асоціації «Ліга машинобудівників та роботодавців України «Укрмашбуд» Саченка В.І., в якому проінформовано про те, що ПрАТ «Уманьферммаш» є одним із провідних підприємств України з виробництва сільськогосподарської техніки та запчастин до неї. На даний час підприємством виготовлено достатню кількість сільськогосподарських машин та обладнання для українських аграріїв, яке знаходиться на складах підприємства.

 

Подробнее...
 

09.05.2018

Печать

9 травня 2018 року відбувся мітинг-реквієм з нагоди 73-ї річниці від Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні біля Меморіалу загиблих воїнів.

Подробнее...
 

08.05.2018

Печать

8 травня 2018 року у День пам’яті та примирення заступник голови Білопільської районної ради Володимир Відуєв, заступник голови РДА Ольга Нестерович, Білопільський міський голова Юрій Зарко, громадськість міста  взяли участь у поминальній панахиді за загиблими під час Другої світової війни, яку провели благочиний Білопільського церковного округу отець Олександр та собор духовенства Білопільського району біля Меморіалу загиблих воїнів. Всі присутні пам’ять загиблих вшанували хвилиною мовчання.

 

Подробнее...
 

У Сумах СБУ вилучила зброю з району проведення операції об’єднаних сил

Печать

Співробітники Служби безпеки України виявили у Сумах зброю та боєприпаси, незаконно вивезені з району проведення операції об’єднаних сил.

Подробнее...
 


Страница 10 из 81