• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта

СБУ блокувала розкрадання сировини з нафтопроводів у кількох областях України

Печать

Співробітники Служби безпеки України спільно з прокуратурою блокували масштабне розкрадання сировини з нафтопроводів у кількох областях країни.

 

Подробнее...
 

05.03.2018

Печать
05 березня 2018 року заступник голови Білопільської районної ради Володимир Відуєв, заступник голови Білопільської РДА Ольга Нестерович та директор Білопільського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Алла Лустенко привітали мати загиблого учасника АТО Щербину Люцію Порфирівну та  дружину загиблого учасника АТО Ніколенко Віту Миколаївну зі святом 8 Березня.

Подробнее...
 

03.03.2018

Печать
Білопільський дитячий будинок-інтернат для хлопчиків з особливими потребами відзначив 50-літній ювілей

Подробнее...
 

СБУ блокувала контрабандне ввезення до України книжкової продукції з РФ на один мільйон гривень

Печать
Співробітники Служби безпеки України спільно з митниками блокували на Сумщині нелегальне ввезення до України книжкової продукції з території держави-агресора, яка підлягає обов’язковому ліцензуванню Державним комітетом телебачення і радіомовлення України.

 

Подробнее...
 

27.02.2018

Печать

27 лютого 2018 року заступник голови Білопільської районної ради Володимир Відуєв взяв участь у засіданні колегії , яке провела тимчасово виконуючий обов’язки голови Білопільської районної державної адміністрації Олена Нікітенко. На засіданні колегії підбили підсумки виконання Програми економічного і соціального розвитку та бюджету району за 2017 рік. З даного питання звітувала начальник відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Ганна Андрійчук, яка детально зупинилася на аналізі основних економічних та соціальних показників.

 

Подробнее...
 


Страница 10 из 121