• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта

08.05.2019

Печать
8 травня 2019 року у День пам’яті та примирення виконуючий обов’язки голови Білопільської районної ради Володимир Відуєв, голова Білопільської райдержадміністрації Володимир Верещагін, Білопільський міський голова Юрій Зарко, громадськість міста  біля Меморіалу загиблих воїнів взяли участь у поминальній панахиді за загиблими під час Другої світової війни.

 

Подробнее...
 

06/05/2019

Печать

06 травня 2019 року виконуючий обов’язки голови Білопільської районної ради Володимир Відуєв разом з заступником голови Білопільської райдержадміністрації Ольгою Нестерович відвідали родини загиблих учасників АТО в Ворожбі, Крижику, Сергіївці та привітали вдів і матерів з наступаючим Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Подробнее...
 

06.05.2019

Печать

6 травня голова Білопільської райдержадміністрації Володимир Верещагін  вручив  Грамоту Білопільської районної державної адміністрації та Кубок команді виконавчого апарату Білопільської районної ради за заняте ІІІ місце в першому етапі спортивних змагань Всеукраїнської спартакіади державних службовців Білопільського району у 2019 році.

 

 

03.05.2019

Печать
Обласні змагання та фінальні ігри з футболу серед юнаків 2005 року народження на призи Кубку «Шкіряний м’яч – Coca-cola» проходили в Білопіллі на стадіоні ім. Ю. Білонога 26 квітня та 3 травня.

Подробнее...
 

Матеріали семінару-наради з сільськими, селищними, міськими головами 03 травня

Печать

Матеріали семінару-наради з сільськими, селищними, міськими головами 03 травня

 


Страница 10 из 41