• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта

Привітали журналістів

Печать
День журналіста щорічно відзначається в Україні 6 червня — саме в цей день 1992 року Спілку журналістів України включили до Міжнародної федерації журналістів.

Подробнее...
 

День села Річки

Печать

04 червня Річківська громада на Престольне свято - Трійцю святкувала День села. В урочистих заходах взяли участь голова Білопільської районної ради Володимир Дурноп’ян, голова Сумської обласної ради Володимир Токар, депутати Сумської обласної ради  Наталія Калініченко та Юрій Христій, депутати Білопільської районної ради Микола Мірошниченко та Валерій Лютий.

 

Подробнее...
 

01.06.2017

Печать
1 червня Білопільський район відвідав начальник управління комунальним майном, депутат Сумської обласної ради від БПП „Солідарність” Дмитро Нагорний, який разом із заступником голови районної ради Володимиром Відуєвим вручили солодкі подарунки діткам Куянівського НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів, Улянівських ДНЗ „Світанок”, загальноосвітньої  школи та спеціалізованої школи-інтернату; вихованцям Білопільського будинку-інтернату для дітей з особливими потребами, а також учням Шкуратівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів. „Діти повинні кожного дня відчувати нашу підтримку та піклування, особливо, ті що потребують постійної уваги” – зазначив Дмитро Володимирович.

Подробнее...
 

В Міжнародний день захисту дітей в м. Білопілля пройшов танцювальний марафон

Печать
1 червня 2017 року,  в Міжнародний день захисту дітей, за сприяння голови Білопільської районної ради Володимира Дурноп’яна, депутатського корпусу,  в місті Білопіллі відбувся дитячий танцювальний марафон „Єднаймося в танці”. В заході взяли участь 22 хореографічних колективи з міста Білопілля та смт. Улянівка.

Подробнее...
 

В Білопіллі відзначали Міжнародний день захисту дітей

Печать
1 червня у світі відзначають Міжнародний день захисту дітей. На відкритті святкових заходів у м. Білопілля всіх дітлахів привітав голова Білопільської районної ради Володимир Дурноп’ян.

Подробнее...
 


Страница 94 из 112