• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта

турнір з міні-футболу

Печать
06 травня 2017 року відбувся турнір з міні-футболу на Кубок Пам’яті в честь воїна-земляка, який загинув в зоні проведення АТО, Володимира Воліна. Цей турнір започаткувала Нововирківська сільська рада.

Подробнее...
 

Спортивні заходи з нагоди 72-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Печать

З нагоди 72 річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні КУ Білопільської районної ради районний центр „Спорт для всіх” провів спортивні заходи, які включали змагання на Кубок Перемоги з футболу, турнір з міні-футболу серед загальноосвітніх шкіл м. Білопілля та м. Ворожба та шахово - шашковий турнір.

Подробнее...
 

9 травня 2017 року

Печать
9 травня відбувся мітинг-реквієм з нагоди 72-ї річницівід Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні біля Меморіалу загиблих воїнів.

Подробнее...
 

Поминальна панахида за загиблими під час Другої світової війни

Печать
8 травня у День пам’яті та примирення голова Білопільської районної ради Володимир Дурноп’ян, заступник голови районної ради Володимир Відуєв, заступник голови РДА Ольга Нестерович, Білопільський міський голова Юрій Зарко, громадськість міста  взяли участь у поминальній панахиді за загиблими під час Другої світової війни, яку провели благочиний Білопільського церковного округу отець Олександр та собор духовенства Білопільського району біля Меморіалу загиблих воїнів.

Подробнее...
 

„Доступні ліки – хворим, заробітна плата медичним працівникам”

Печать
Саме питання щодо фінансування 814 тис. грн. по програмі „Доступні ліки” та виділення 565 тис. грн. на заробітну плату медичним працівникам були одними з ключових в порядку денному 12 сесії районної ради сьомого скликання.

Подробнее...
 


Страница 99 из 112