• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта

Про скликання 32-ї сесії районної ради

Печать

Повідомлення
про скликання тридцять другої сесії районної ради

Подробнее...
 

Відбувся Відкритий конкурс юних виконавців «Первоцвіт»

Печать
16 березня 2019 року  в КЗББР ПСМНЗ «Білопільська  музична школа» відбувся Відкритий конкурс юних виконавців «Первоцвіт» у номінації фортепіано, який проходить 14 рік поспіль. В цьому році концертна зала школи вітала гостей та конкурсантів із Сум, Глухова, Путивля, Липової Долини, Сади, смт Миколаївка, Краснопілля. Організатори  конкурсу отримали більше 20 заявок.

Подробнее...
 

Відбулися змагання з волейболу

Печать

Змагання з волейболу в залік спартакіади сільських та селищних рад відбулися минулої суботи. Цього дня до районного центру з'їхалися шість волейбольних дружин з Миколаївки, Павлівок, Улянівки, Куянівки, Річок та Іскрисківщини. Дуже приємно, що команди були укомплектовані тільки місцевими волейболістами. За жеребом команди були розділено на дві підгрупи.

Подробнее...
 

15.03.2019

Печать

15 березня 2019 року керуючий справами виконавчого апарату Білопільської районної ради Олег Усенко разом з начальником відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, будівництва, екології та інфраструктури Білопільської  райдержадміністрації Оленою Ярковою та Білопільським міським головою Юрієм Зарком привітали працівників житлово-комунальних підприємств м. Білопілля з професійним святом -  Днем працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування.

 

Подробнее...
 

13.03.2019

Печать
13 березня 2019 року в актовій залі відділу освіти Білопільської районної державної адміністрації відбулося засідання учнівського клубу педагогічного краєзнавства «Наш Макаренко». Захід був присвячений 131-й річниці від дня народження видатного земляка А.С.Макаренка.

Подробнее...
 


Страница 2 из 112