• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта

Свято села Гуринівка

Печать
11 червня день села святкувала і Гуринівка. Всіх присутніх зі святом села привітали: Гуринівський сільський голова Іван Глушко, заступник голови Білопільської районної державної адміністрації Ольга Нестерович,  начальник відділу комунального майна Білопільської районної ради Юлія Іщенко та депутат районної ради Валерій Лютий.

Подробнее...
 

Свято села Терещенки

Печать

11 червня на імпровізованому майданчику біля сільського будинку культури відбулось свято села Терещенки.

Подробнее...
 

До уваги суб’єктів малого та середнього підприємництва

Печать
ОГОЛОШЕННЯ
про проведенняконкурсного відбору проектів Суб’єктів малого підприємництва для отримання за рахунок коштів районного бюджету часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими у державних банківських установах


Подробнее...
 

Оголошено про підозру учасникам кримінального угруповання

Печать
Співробітники Служби безпеки України спільно з Нацполіцією під процесуальним керівництвом прокуратури затримали у Шостці на Сумщині учасників кримінального угруповання за вимагання грошей з бізнесмена.

 

Подробнее...
 

На Сумщині СБУ затримала працівника виправної колонії на збуті наркотиків

Печать
Співробітники Служби безпеки України спільно з оперативниками пенітенціарної служби під процесуальним керівництвом прокуратури викрили начальника одного з відділень відділу соціально-виховної та психологічної роботи Роменської виправної колонії, який систематично постачав ув`язненим наркотичні засоби.

 

Подробнее...
 


Страница 2 из 85