Білопільська районна рада

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта

Податкова інформує 14.02.2020

Печать

Увага! Діє нова форма податкової деклараціі про майновий стан  та доходи

Управління у м. Сумах Головного управління ДПС у Сумській області нагадує, що триває деклараційна кампанія 2020. В управлінні інформують, що з 1 січня 2020 року декларація про майновий стан і доходи зазнала змін і подається за новою формою.

Подробнее...
 

12.02.2020

Печать
Комунальне некомерційне підприємство Білопільської районної ради  «Білопільська центральна районна лікарня» приймала участь в  конкурсі «Союза економічного розвитку Зірка Якості» , згідно з фінансово- економічних показників, підприємство було удостоєно почесного звання «Краще підприємство України 2019» та нагороджено відповідними нагородами.

Подробнее...
 

На Сумщині СБУ затримала наркоділка з двома паспортами на контрабанді канабісу

Печать

Служба безпеки України спільно з прикордонниками під процесуальним керівництвом прокуратури блокувала у Сумській області контрабандне переправлення великої партії наркотичних речовин.

Подробнее...
 

11.02.2020

Печать

11 лютого 2020 року виконуючий обов’язки голови Білопільської районної ради Володимир Відуєв провів робочу зустріч з директором комунальної установи Білопільської районної ради „Білопільський районний центр фізичного здоров`я населення „Спорт для всіх” Петром Берестком щодо підсумків роботи закладу у 2019 році та плану роботи на 2020 рік.

 

У Сумах СБУ затримала аноніма на погрозах мінування судів

Печать
Служба безпеки України затримала у Сумах аноніма на систематичних, завідомо неправдивих повідомленнях про начебто мінування державних установ.

 

Подробнее...
 


Страница 2 из 65