Білопільська районна рада

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта

01.10.2020

Печать

1 жовтня, напередодні професійного свята вчителів, виконуючий обов’язки голови районної ради Володимир Відуєв нагородив Почесною грамотою Білопільської районної ради за багаторічну сумлінну працю, високу професійну майстерність, забезпечення якісної освіти, творчий підхід у справі навчання і виховання підростаючого покоління та з нагоди Дня працівників освіти України:

Подробнее...
 

19.09.2020

Печать
19 вересня – шоста річниця від дня загибелі нашого земляка, воїна АТО Володимира Воліна.
Виконуючий обов’язки голови Білопільської районної ради Володимир Відуєв разом з Білопільським міським головою Юрієм Зарком поклали квіти до могили загиблого військовослужбовця у селі Нові Вирки.

Подробнее...
 

18.09.2020

Печать

18 вересня 2020 року відбулося пленарне засідання 50-ї сесії Білопільської районної ради сьомого скликання, на яке прибув 21 депутат.

Подробнее...
 

16.09.20

Печать

16 вересня відбулась матчева зустріч із міні футболу серед вихованців Білопільської ДЮСШ імені Юрія Білонога 2007/08 років народження, які тренуються у м. Ворожба та м. Білопілля. Перемогу з великим відривом у рахунку здобули юнаки з Білопілля. Призери й учасники зустрічі отримали грамоти і медалі від керівництва ДЮСШ та солодкі подарунки від в.о. голови Білопільської районної ради Володимира Відуєва.

Подробнее...
 

16.09.2020

Печать
16 вересня традиційно в Рижівському НВК: загальноосвітній школі І-ІІІ ст.- ДНЗ пройшли спортивні змагання «Веселі старти» між учнями 5 - 6 класів за кубок депутата Білопільської районної ради Володимира Відуєва. Володимир Іванович привітав учасників з цим чудовим днем та побажав успіхів у змаганнях. В кінцевому результаті перемогла команда 6 класу. Володимир Відуєв вручив переможцям та учасникам змагань кубок, грамоти й солодкі подарунки.
 


Страница 2 из 55