• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта

Відбулося засідання колегії Сумської ОДА

Печать

4 травня заступник голови районної ради Володимир Відуєв узяв участь у засіданні колегії Сумської обласної державної адміністрації.

Подробнее...
 

04.05.2018

Печать

4 травня 2018 року в залі засідань районної ради відбувся конкурс по відбору кандидатів  на заняття посади директора Комунальної установи „Інклюзивно-ресурсний центр”. За результатами відбору конкурсною комісією буде рекомендовано депутатам районної ради призначити на посаду директора Центру Моргун Інну Сергіївну, яка на даний час веде питання інклюзивної освіти у відділу освіти Білопільської райдержадміністрації.

 

02.05.2018

Печать
02 травня 2018 року заступник голови Білопільської районної ради Володимир Відуєв здійснив робочу поїздку в КУБРР „Районний центр „Спорт для всіх”.

Подробнее...
 

До уваги суб’єктів малого та середнього підприємництва

Печать
ОГОЛОШЕННЯ
про проведенняконкурсного відбору проектів Суб’єктів малого підприємництва для отримання за рахунок коштів районного бюджету часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими у державних банківських установах


Подробнее...
 

Сесія обласної ради

Печать
27 квітня 2018 року заступник голови Білопільської районної ради Володимир Відуєв взяв участь у дев’ятнадцятій сесії Сумської обласної ради, де вирішувалися ряд важливих питань.

Подробнее...
 


Страница 11 из 80