Білопільська районна рада

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта

24.01.2020

Печать

24 січня 2020 року виконуючий обов’язки голови Білопільської районної ради Володимир Відуєв взяв участь у роботі пленарного засідання 32-ї сесії Сумської обласної ради.

Подробнее...
 

23.01.2020

Печать

23 січня 2020 року в.о. голови Білопільської районної ради Володимир Відуєв бере участь у нараді з питань підготовки до укладення договору з Національною службою здоров’я України в рамках впровадження програми медичних гарантій з 2020 року (програма додається), на яку запрошені власники та керівники закладів охорони здоров’я, що надають спеціалізовану та високоспеціалізовану допомогу.

 

Подробнее...
 

22.01.2020

Печать

22 січня 2020 року відбулося засідання президії Білопільської районної ради, на якому розглядалися звернення т.в.о. голови Білопільської райдержадміністрації щодо термінового скликання позачергової сесії районної ради по внесенню змін до районного бюджету Білопільського району на 2020 рік та затвердженню Районної програми забезпечення Білопільської районної державної адміністрації делегованих повноважень по забезпеченню державної політики в бюджетній і соціальній сфері та реалізації заходів соціально-економічного розвитку Білопільського району на 2020 рік, згідно якої передбачалось виділення з районного бюджету Білопільській райдержадміністрації коштів у розмірі 3,3 млн. грн.

Подробнее...
 

У Сумах СБУ припинила механізм незаконної легалізації вихідців із Близького Сходу

Печать

У Сумах співробітники Служби безпеки України затримали іноземного громадянина, який налагодив механізм незаконної легалізації в нашій країні вихідців із  Близького Сходу.

Подробнее...
 

ОСНОВНІ ВІХИ ВПРОВАДЖЕННЯ НОВАЦІЙ З РРО

Печать

Головне управління ДПС у Сумській області додатково нагадує про ключові дати упровадження норм законів «Про внесення змін до Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» щодо детінізації розрахунків в сфері торгівлі і послуг» та «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо детінізації розрахунків в сфері торгівлі і послуг» (закони  № 128-IX та № 129-IX від 20.09.2019)

Подробнее...
 


Страница 11 из 51