Білопільська районна рада

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта

СБУ викрила привласнення 2 мільйонів гривень, призначених для будівництва сільських амбулаторій

Печать

На Сумщині Служба безпеки України викрила масштабне привласнення державних коштів, призначених для будівництва центрів первинної медико-санітарної допомоги.

Подробнее...
 

17.03.2020

Печать

На минулому тижні три волейбольні команди Білопільського району зібралися у спортивні залі, щоб виявити, хто на протязі року носитиме звання кращої волейбольної дружини.

Подробнее...
 

Про тимчасове закриття пунктів пропуску через державний кордон

Печать
На виконання Рішення Ради національної безпеки і оборони України від 13.03:2020 «Про невідкладні заходи щодо забезпечення національної безпеки в умовах спалаху гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» розпорядженням Кабінету Міністрів України від 13.03.2020 № 288-р «Про тимчасове закриття деяких пунктів пропуску через державний кордон та пунктів контролю і припинення в них пішохідного сполучення» було прийнято рішення про тимчасове закриття з 00 год. 00 хв. 16.03.2020 року пунктів пропуску через державний кордон на ділянці відповідальності відділу прикордонної служби «Білопілля», а саме: «Волфіне», «Ворожба», «Рижівка».
У разі надходження інформації про відновлення пропуску осіб та транспортних засобів в пунктах пропуску, ми повідомимо додатково.
 

16.03.2020

Печать

16 березня 2020 року виконуючий обов’язки голови Білопільської районної ради Володимир Відуєв провів нараду з головним лікарем КНП БРР «Білопільська центральна районна лікарня» Юрієм Мартиненком щодо епідемічної ситуації в районі.

Подробнее...
   


Страница 11 из 55