• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта

Прес-центр 03.02.2017

Печать
03 лютого 2017 року голова Білопільської районної ради Володимир Дурноп’ян взяв участь у нараді з сільськими, селищними, міськими головами, керівниками відділів та районних служб Білопільського району з питань соціально – економічного розвитку території.

Подробнее...
 

Сесія в Вирах

Печать
02 лютого 2017 року голова Білопільської районної ради Володимир Дурноп’ян взяв участь у позачерговій  15 сесії 7 скликання Вирівської сільської ради.

Подробнее...
 

Рік роботи голови Білопільської районної ради

Печать

Цими днями минув рік з того дня, як Дурноп’яна Володимира Івановича обрали на посаду голови районної ради і 31 січня 2017 року на сесії районної ради, відповідно до статті 55 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", він підсумував результати своєї роботи та діяльність всієї ради.

Подробнее...
 

Засідання колегії відділу освіти

Печать
01 лютого 2017 року голова Білопільської районної ради Володимир Дурноп’ян разом із головою Білопільської районної державної адміністрації Володимиром Верещагіним та депутатом Сумської обласної ради Наталією Калініченко взяли участь у засіданні колегії відділу освіти райдержадміністрації.

Подробнее...
 

Прес-центр 01.02.2017

Печать

01 лютого 2017 року голова Білопільської районної ради Володимир Дурноп’ян та голова Білопільської РДА Володимир Верещагін провели спільну нараду, щодо збору гуманітарної допомоги мешканцям міста Авдіївка (Донецької обл.), які постраждали внаслідок артилерійських та ракетних обстрілів. І вже через чотири години перший гуманітарний вантаж був відправлений в м. Суми для подальшої передачі його постраждалим в м.Авдіївка. Хотілося б подякувати всім, хто долучився до збору гуманітарної допомоги.

 

Подробнее...
 


Страница 118 из 119