Білопільська районна рада

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта

06.12.2019

Печать

06 грудня 2019 року виконуючий обов’язки голови Білопільської районної ради Володимир Відуєв разом з головним спеціалістом відділу правового забезпечення, взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи апарату Білопільської райдержадміністрації Русланом Заїкою привітали військовослужбовців Білопільського районного військового комісаріату з Днем Збройних Сил України.

 

05.12.2019

Печать

5 грудня у волонтерському центрі відбулись урочистості до Міжнародного дня волонтера. Привітати зі святом волонтерів Білопільщини завітали виконуючий обов’язки голови Білопільської районної ради Володимир Відуєв, депутат Білопільської районної ради Валерій Лютий, головний спеціаліст відділу правового забезпечення, взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи апарату Білопільської райдержадміністрації Руслан Заїка, секретар виконкому Білопільської міської ради Наталія Пащенко.

Подробнее...
 

Відзначили 141-у річницю від дня народження Олександра Олеся

Печать
5 грудня Білопільщина святкувала 141 річницю від дня народження співця краси і сили кохання, природи і долі рідного краю, поета надій і віри Олександра Олеся (Олександра Івановича Кандиби). Талант Олександра Олеся увібрав у себе могутній дух народу, його віру в краще майбутнє. О.Олесь був не лише видатним поетом, у першу чергу ліриком, а й талановитим драматургом, автором багатьох прозаїчних творів,  цікавої літератури для дітей. Він відомий як перекладач з інших мов – білоруської, болгарської, польської, сербської, німецької, англійської. Олександру Олесю належить почесне місце в історії української літератури.

Подробнее...
 

03.12.2019

Печать

03 грудня 2019 року в актовій залі відділу освіти Білопільської райдержадміністрації відбулись святкові заходи під назвою «Людським теплом і добротою хай зігріваються серця» до Міжнародного дня людей з інвалідністю.

 

27.11.2019

Печать

27 листопада 2019 року виконуючий обов’язки голови Білопільської районної ради Володимир Відуєв взяв участь у засіданні постійнодіючої комісії з питань розгляду звернень громадян.

Подробнее...
 


Страница 15 из 50