Білопільська районна рада

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта

Турнір з шашок та шахів пам’яті Анатолія Річкаля

Печать

08 листопада в Сумах відбувся перший турнір з шашок та шахів серед депутатів усіх рівнів, присвячений пам’яті Анатолія Річкаля

Подробнее...
 

08.11.2019

Печать

08 листопада 2019 року в Центрі культури і дозвілля «Україна» відбулися урочистості з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.

 

Подробнее...
 

Відбувся мітинг з нагоди 75-ї річниці вигнання нацистів з України

Печать
28 жовтня 2019 року в м. Білопіллі відбувся мітинг з нагоди 75-ї річниці вигнання нацистів з України, в якому взяли участь виконуючий обов’язки голови Білопільської районної ради Володимир Відуєв, голова Білопільської районної державної адміністрації Володимир Верещагін, секретар Білопільської міської ради Юрій Чібарь, окремі представники та делегації підприємств, установ та закладів району.

Подробнее...
 

28.10.2019

Печать

28 жовтня 2019 року відбулося засідання президії Білопільської районної ради по попередньому узгодженню питань та проектів рішень 40-ї сесії Білопільської районної ради сьомого скликання.

Подробнее...
 

28.10.19

Печать

28 жовтня 2019 року виконуючий обов’язки голови Білопільської районної ради Володимир Відуєв взяв участь у засіданні постійнодіючої комісії з питань розгляду звернень громадян.

Подробнее...
 


Страница 18 из 50