• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта

Рішення 22 сесії, 7 скликання

Печать

Результати поіменного голосування з питань порядку денного пленарного засідання 22-ї сесії Білопільської районної ради 7 скликання 24.07.2018 року

 

 

Рішення
пленарного засідання 22-ї сесії районної ради сьомого скликання від 24.07.2018

1. Про внесення змін до Районної програми соціального захисту населення на 2017-2018 роки.
2. Про внесення змін до Районної програми забезпечення виконання Білопільською районною державною адміністрацією делегованих Білопільською районною радою повноважень по забезпеченню державної політики в бюджетній і соціальній сфері та реалізації заходів соціально-економічного розвитку Білопільського району на 2018 рік
3. Про затвердження Програми з профілактики і боротьби зі сказом тварин на території Білопільського району на 2018 – 2020 роки.
4. Про звіт виконання районного бюджету за перше півріччя 2018 року.
5. Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік.
6. Про внесення змін до Програми розвитку малого та середнього підприємництва у Білопільському районі на 2017-2020 роки.
7. Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Білопільського району на 2018 рік.
8. Про затвердження Положення про проведення конкурсу та призначення на посаду керівників закладів загальної середньої освіти Білопільської районної ради Сумської області.
9. Про затвердження Статуту Білопільського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 5 імені А.С. Макаренка Білопільської районної ради Сумської області.
10. Про затвердження Порядку зарахування та відрахування учнів інтернатної групи з цілодобовим перебуванням Білопільського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 5 імені А.С. Макаренка Білопільської районної ради Сумської області.
11. Про затвердження в новій редакції Статуту Комунальної установи Білопільської районної ради „Інклюзивно-ресурсний центр”.
12. Про внесення змін до ліжкового фонду денного стаціонару КЗ БРР „Білопільська ЦРЛ”.
13. Про призначення головного лікаря та організацію роботи Комунального некомерційного підприємства Білопільської районної ради „Білопільський центр первинної медичної допомоги”.
14. Про внесення змін до Статуту КЗ БРР „Білопільська ЦРЛ”.
15. Про передачу майна, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Білопільського району з балансу відділу культури і туризму Білопільської РДА в оперативне управління КЗ БРР „Початковий спеціалізований мистецький навчальний заклад „Білопільська музична школа”.
16. Про затвердження технічної документації із землеустрою.
17. Про внесення змін до рішення 18 сесії районної ради від 31.01.2018 „Про директора Комунальної установи Білопільської районної ради „Районний центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів”.
18. Про звернення до Президента України щодо підтримки та розвитку сільських відділень поштового зв`язку.
19. Про внесення змін до складу президії та постійної комісії районної ради.
20. Про погодження платних послуг, що надаються Комунальною установою Білопільської районної ради „Білопільський районний центр фізичного здоров`я населення „Спорт для всіх”.
21. Про затвердження додаткових договорів найму.
22. Про затвердження договору найму нежитлового приміщення.
23. Про надання Комунальному закладу Білопільської районної ради „Білопільська ЦРЛ” згоди на списання матеріальних цінностей.

 

Протокол пленарного засідання двадцять другої сесії районної ради від 24 липня 2018 року