• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта

14.12.2018

Печать

14 грудня 2018 року керівництво району, міської ради та ліквідатори аварії на ЧАЕС поклали квіти до пам’ятного знаку білопільцям - ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС. Всі присутні вшанували пам’ять загиблих у тій жахливій техногенній катастрофі хвилиною мовчання.

Також, з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації аварії на Чорнобильській атомній електростанції, в Білопільській центральній районній бібліотеці ім. О. Олеся відбувся «круглий стіл» та вечір – вшанування учасників ліквідації аварії на ЧАЕС
До присутніх звернулися керуючий справами виконавчого апарату Білопільської районної ради Олег УСЕНКО, заступник голови Білопільської районної державної адміністрації Ольга НЕСТЕРОВИЧ, заступник Білопільського міського голови Олександр КОЖУХОВ та учасник ліквідації аварії на ЧАЕС Тамара ВАСИЛЬЄВА.
Про соціальний захист осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, розповів начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Іван СІДЕНКО.
Ліквідатори поставили представникам відповідних служб району питання, які їх хвилювали, та отримали на них кваліфіковані відповіді.
Працівники культури району підготували для учасників заходу різножанрову концертну програму.