Білопільська районна рада

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта

Сесія обласної ради

Печать

Заступник голови Білопільської районної ради взяв участь у роботі пленарного засідання 24-ї сесії Сумської обласної ради.

На початку сесії голова обласної ради Володимир Токар вручив Грамоти від Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Українська асоціація районних та обласних рад» за активну громадську діяльність, вагомий внесок у здійснення Асоціацією заходів щодо захисту прав та спільних інтересів територіальних громад. Одну з них отримав заступник голови Білопільської районної ради Володимир Відуєв.

На пленарному засіданні було розглянуто майже півсотні питань, в тому числі обласний бюджет на 2019 рік, план роботи обласної ради на 2019 рік. З матеріалами можна ознайомитись на сайті обласної ради.

В кінці сесії голова обласної ради Володимир Токар привітав переможців Обласного конкурсу журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади» та вручив їм дипломи і грошові винагороди.

Серед переможців конкурсу є і представники Білопільщини: Тетяна Єрмакова (газета «Білопільщина»), Сергій Зубко (газета «Білопільщина») та  Надія Сазонова (КО Білопільської районної ради «Білопільська редакція районного радіомовлення «Вир»)