• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта

19.12.2018

Печать
19 грудня в Білопіллі відбулося декілька цікавих та приємних подій як для дітей, так і для їхніх батьків, а саме:

– У День Святого Миколая для відвідувачів гостинно відчинило двері оновлене приміщення служби у справах дітей  Білопільської районної державної адміністрації, де створено кімнату соціально-психологічної підтримки для дітей, які опинились в складних життєвих обставинах, залишились без піклування батьків та дітей з інших соціально-незахищених категорій сімей
Перших візитерів, а це родини РИЖОВИХ, РУДЬ та КОВАЛЬЧУК, з Днем Святого Миколая привітали голова Білопільської районної державної адміністрації Володимир ВЕРЕЩАГІН та заступник голови Білопільської районної ради Володимир ВІДУЄВ.
Метою створення такої кімнати є надання допомоги тим дітям, які знаходяться в стані стресу, зменшення психо-емоційної напруги, тривоги від травмуючих подій, отримання психологічної підтримки у безпечній та комфортній обстановці, проведення роботи з батьками щодо відновлення їх виховного потенціалу, відповідального батьківства та збереження сімейного середовища для дітей.

– У Центрі культури і дозвілля «Україна» відбулося театралізоване свято «Капці для Святого Миколая» для дітей сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, дітей, які проживають у прийомних сім’ях, дитячих будинках сімейного типу та опікунів
Заступник голови Білопільської районної ради Володимир Відуєв разом з головою Білопільської районної державної адміністрації Володимиром Верещагін та Святим Миколаєм  привітали дітей зі святом та вручили солодкі подарунки.
Діти та батьки переглянули цікаву концертну програму.

– У комунальній установі Білопільської районної ради «Районний центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю» також відсвяткували День Святого Миколая
Привітати дітей з найочікуванішим дитячим святом завітали заступник голови Білопільської районної ради Володимир ВІДУЄВ та голова Білопільської районної державної адміністрації Володимир ВЕРЕЩАГІН.
Керівники району, вітаючи дітей з Днем Святого Миколая, бажали миру, здоров’я, добра, радості, щасливої долі та вручили всім вихованцям закладу солодощі.
Діти, в свою чергу, також не залишили гостей без уваги. Вони підготували святкові вірші та пісні.

– На центральній площі міста розгорнулося цікаве театралізоване дійство
Привітали мешканців міста та гостей свята з Днем святого Миколая та наступаючими новорічно-різдвяними святами заступник голови Білопільської районної ради Володимир ВІДУЄВ,  заступник голови Білопільської районної державної адміністрації Ольга НЕСТЕРОВИЧ та Білопільський міський голова Юрій ЗАРКО.
Дітлахи та жителі міста станцювали хороводи навколо новорічної ялинки, після чого разом із Святим Миколаєм запалили новорічні вогні на ній.
Присутні переглянули цікаву концертну програму з іграми, розвагами, конкурсами, а діти ще й отримали солодощі від Святого Миколая.