Білопільська районна рада

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта

Рішення 49 сесії, 7 скликання

Печать

Результати поіменного голосування з питань порядку денного пленарного засідання 49-ї сесії Білопільської районної ради 7 скликання 17.07.2020 року

 

Рішення
пленарного засідання 49-ї сесії районної ради сьомого скликання від 17.07.2020 року

1. Про внесення змін до Районної цільової програми для пільгових категорій населення на 2020 рік.
2. Про внесення змін до Районної програми забезпечення виконання Білопільською районною державною адміністрацією делегованих Білопільською районною радою повноважень по забезпеченню державної політики в бюджетній і соціальній сфері та реалізації заходів соціально-економічного розвитку Білопільського району на 2020 рік.
3. Про внесення змін до Порядку фінансування виконання депутатами Білопільської районної ради депутатських повноважень у 2020 році, затвердженого рішенням 46 сесії районної ради сьомого скликання від 28.02.2020.
4. Про звіт виконання районного бюджету Білопільського району за І квартал 2020 року.
5. Про внесення змін до районного бюджету Білопільського району на 2020 рік.
6. Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Білопільського району на 2019 рік та наступні 2020-2021 програмні роки.
7. Про хід виконання Районної комплексної програми «Освіта Білопільщини у 2019-2021 роках».
8. Про перепрофілювання (зміну типу) Ганнівсько-Вирівської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білопільської районної ради Сумської області у Ганнівсько-Вирівську гімназію Білопільської районної ради Сумської області.
9. Про реорганізацію шляхом приєднання Кальченківського навчально-виховного комплексу: загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів – дошкільного навчального закладу до Ворожбянського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 3 Білопільської районної ради Сумської області.
10. Про затвердження мережі закладів дошкільної, загальної середньої освіти, оздоровчих закладів та груп подовженого дня Білопільського району на 2020-2021  навчальний рік.
11. Про звіт голови постійної комісії мандатної, з питань регламенту, депутатської етики, законності та адміністративно – територіального устрою про роботу комісії.
12. Про внесення змін до рішення 47 сесії районної ради сьомого скликання від 27.03.2020 року «Про затвердження списку присяжних Білопільського районного суду».
13. Про розпорядження голови районної ради, видані за I-ІІ квартали 2020 року.
14. Про погодження частини щорічної відпустки виконуючого обов’язки голови районної ради.
15. Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж с. Білани Річківської сільської ради Білопільського району Сумської області.
16. Про затвердження ліквідаційного балансу Комунального позашкільного навчального закладу Білопільської районної ради «Центр дитячої та юнацької творчості».
17. Про звіт начальника Комунального підприємства «Білопільське районне архітектурно-планувальне бюро» про роботу за 2019 рік та у поточному році.
18. Про продовження терміну дії контракту з керівником районного комунального підприємства.
19. Про розподіл орендної плати за користування майном спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Білопільського району.
20. Про передачу майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Білопільського району у комунальну власність Білопільської міської об'єднаної територіальної громади.
21. Про передачу нежитлової будівлі газової котельні Улянівської АЗПСМ, що належить до спільної власності територіальних громад, сіл, селищ, міст району в оперативне управління відділу освіти, культури, молоді та спорту Білопільської районної державної адміністрації.
22. Про реструктуризацію заборгованості з орендної плати.
23. Про затвердження додаткових договорів найму.

 

Протокол пленарного засідання сорок дев'ятої сесії районної ради від 17 липня 2020 року