Білопільська районна рада

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта

Рішення 33 сесії, 5 скликання 1 пленарне засідання

Печать
БІЛОПІЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА
СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
П’яте скликання
Тридцять третя сесія
Р І Ш Е Н Н Я

від 13.04.2010                                    м. Білопілля

Про голову районної ради

Відповідно до пункту 1 частини 1 статті 43, частини 1 статті 55, частини 5 статті 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", п.п. 9.10-9.13 Регламенту роботи Білопільської районної ради, згідно статті 15 Закону України "Про службу в органах місцевого самоврядування", постанов Кабінету Міністрів України від 03.05.1994 №283 "Про порядок обчислення стажу державної служби", від 09.03.2006 №268 "Про впорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів", Положення про преміювання працівників виконавчого апарату районної ради, Колективного договору виконавчого апарату районної ради, районна рада вирішила:
1. Інформацію лічильної комісії щодо результатів таємного голосування по виборах голови Білопільської районної ради п'ятого скликання прийняти до відома (протокол лічильної комісії додається).
2. Відповідно до результатів таємного голосування по виборах голови Білопільської районної ради п'ятого скликання вважати обраним на посаду голови районної ради депутата Дворника Сергія Івановича, з правом першого підпису.
3. Встановити Дворнику С.І. 5 ранг 3 категорії посадових осіб місцевого самоврядування, в межах рангу та категорії, визначених рішенням другої сесії районної ради від 27.04.06 "Про Дворника С. І.".
4. Встановити Дворнику С.І., голові районної ради, надбавку за високі досягнення в праці в розмірі 50% посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг та вислугу років, здійснювати преміювання в розмірі до 50% від посадового окладу, надання йому соціально-побутової матеріальної допомоги, матеріальної допомоги на оздоровлення, виходячи з вищевказаних постанови Кабінету Міністрів України №268, положення та колективного договору, в межах затвердженого фонду оплати праці на термін здійснення його повноважень.
5.Зарахувати Дворнику С.І. до стажу державної служби 12 років 6 місяців і 13 днів.
6. Дане рішення вступає в дію з моменту припинення повноважень Дворника С.І. на посаді голови районної державної адміністрації.


Заступник голови районної ради                                                 Ю.В. Чібарь


БІЛОПІЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА
СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
П’яте скликання
Тридцять третя сесія
Р І Ш Е Н Н Я

від 13.04.2010                                     м. Білопілля

Про районну програму реформування
системи закладів для дітей-сиріт та
дітей, позбавлених батьківського
піклування на 2010-2017 роки

З метою створення сприятливих умов для всебічного розвитку сімейних форм виховання та національного усиновлення, у зв'язку з недостатнім рівнем захисту прав та законних інтересів дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, розглянувши проект районної програми реформування системи закладів для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, поданої районною державною адміністрацією, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження Державної цільової соціальної програми реформування системи закладів для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування" від 17 жовтня 2007 р. №1242, керуючись ст.43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", районна рада вирішила:
1. Затвердити районну програму реформування системи закладів для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування на 2010-2017 роки (додається).
2. Фінансовому управлінню районної державної адміністрації (Нікітенко О.В.) забезпечити фінансування заходів програми протягом 2010-2017 років.
3. Організацію виконання цієї Програми покласти на відділ освіти, службу у справах дітей, відділ у справах молоді та спорту райдержадміністрації, комунальний заклад "Білопільська центральна районна лікарня", районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.
3. Координацію дій між виконавцями Програми та контроль за її виконанням здійснює служба у справах дітей райдержадміністрації (Корнієнко В.І.).
4. Відділ освіти райдержадміністрації, Білопільська центральна районна лікарня, районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, виконкоми рад інформують службу у справах дітей райдержадміністрації про хід виконання Програми щороку до 15 грудня. Служба подає узагальнену інформацію районній раді щороку до 25 січня.
5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань молоді, освіти, культури (Мозговий О.А.).


Заступник голови районної ради                                                Ю.В. Чібарь

(натисніть для завантаження Програми)


БІЛОПІЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА

СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
П’яте скликання
Тридцять третя сесія
Р І Ш Е Н Н Я

від 13.04.2010                                       м. Білопілля

Про району програму забезпечення
транспортними засобами малої
механізації соціальних робітників
районного територіального центру,
які обслуговують одиноких непрацездатних
громадян на 2010-2011 роки

Розглянувши поданий Білопільською районною державною адміністрацією проект районної програми для більш якісного та оперативного обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян, які частково або повністю втратили здатність до самообслуговування, районна рада вирішила:

1. Затвердити районну програму забезпечення транспортними засобами малої механізації соціальних робітників районного територіального центру, які обслуговують одиноких непрацездатних громадян на 2010-2011 роки (додається).
2. Фінансовому управлінню райдержадміністрації:
2.1. При формуванні бюджетів на 2010-2011 роки передбачати фінансування даної програми.
2.2. Фінансування даної програми здійснювати через районний територіальний центр соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян.
3. Організацію виконання цього рішення покласти на директора районного територіального центру соціального обслуговування.
4. Контроль за виконанням заходів даної програми покласти на постійну комісію районної ради з питань охорони здоров'я, материнства, дитинства, прав жінок та соціального захисту населення (Мартиненко Ю.І.).


Заступник голови районної ради                                                   Ю.В. Чібарь

Додаток
до рішення районної ради
від 13.04.2010 року

Районна програма
забезпечення транспортними засобами малої механізації
соціальних робітників районного територіального центру, які обслуговують одиноких непрацездатних громадян
на 2010-2011 роки

1. Загальні положення
Районним територіальним центром соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян надаються соціальні послуги 1006 самотнім непрацездатним громадянам, які частково або повністю втратили здатність до самообслуговування. Обслуговування вдома здійснюється на території 26 рад та 54 населеним пунктам району. Соціальні послуги здійснюють 102 соціальних робітника, 88 з яких обслуговують від 10 до 15 підопічних. 32 соціальних робітника обслуговують підопічних в різних населених пунктах, долаючи відстань у 8-12 км щодня.

2. Мета та завдання програми
Метою програми є: покращення життєдіяльності підопічних терцентру, серед яких 819 чол. - ветерани війни та праці, 114 чол. - інваліди загального захворювання шляхом якісного та своєчасного надання соціальних послуг, передбачених договором, насамперед: забезпечення продуктами харчування, ліками, а також оформлення субсидій на житлово-комунальні послуги, компенсаційних виплат, державних актів на землю тощо.
Умовами досягнення мети є: передбачення цільових видатків районного бюджету на фінансування у 2010-2011 роках коштів на придбання для соціальних робітників районного територіального центру засобів малої механізації, зокрема велосипедів.

3. Очікувані результати виконання програми
Покращення життєдіяльності підопічних терцентру та якості обслуговування. В разі придбання велосипедів - збільшення часу на надання послуг та зменшення часу на переміщення соціального робітника по дільниці. Також велосипед буде використовуватися для перевезення вантажу (продукти харчування - цукор, борошно, сіль, засипки, масло рослинне, будівельні матеріали - крейда, вапно, фарба тощо).

4. Фінансове забезпечення програми
Фінансове забезпечення програми здійснюється за рахунок видатків районного бюджету.
Розрахункова потреба в коштах на придбання в 2010 році 37 велосипедів складає 22,2 тис. грн..
Розрахункова потреба в коштах на придбання в 2011 році 51 велосипеда складає 35,7 тис. грн..
Всього на 2010-2011 роки потреба в коштах складає 57,9 тис. грн.


БІЛОПІЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА
СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
П’яте скликання
Тридцять третя сесія
Р І Ш Е Н Н Я

від 13.04.2010                                    м. Білопілля

Про затвердження технічної документації
з нормативної грошової оцінки земельної
ділянки, яка надається в оренду
ЗАТ "Український мобільний зв'язок"
для зв'язку та телекомунікацій (будівництва
базової станції мобільного зв'язку) за межами
населених пунктів на території Бобрицької сільської ради.

На підставі пункту 21 частини 1 статті 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статті 23 Закону України "Про оцінку земель", розглянувши технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надається в оренду ЗАТ "Український мобільний зв'язок" для зв'язку та телекомунікацій (будівництва базової станції мобільного зв'язку) за межами населених пунктів на території Бобрицької сільської ради, Білопільського району, Сумської області районна рада вирішила:

1.Затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надається в оренду ЗАТ "Український мобільний зв'язок" для зв'язку та телекомунікацій (будівництва базової станції мобільного зв'язку) за межами населених пунктів на території Бобрицької сільської ради, Білопільського району, Сумської області (додається).
2.Дані грошової оцінки є базою для нарахування орендної плати за використання земельної ділянки.


Заступник голови районної ради                                              Ю.В.Чібарь


БІЛОПІЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА
СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
П’яте скликання
Тридцять третя сесія
Р І Ш Е Н Н Я

від 13.04.2010                                 м. Білопілля

Про передачу лікарських засобів з
балансу Куянівської сільської ради
на баланс комунального закладу
районної ради "Білопільська центральна
районна лікарня"

Розглянувши звернення та рішення Куянівської сільської ради від 16.03.2010
"Про безоплатну передачу лікарських засобів з балансу сільської ради на баланс
комунального закладу районної ради "Білопільська центральна районна лікарня",
в зв'язку з відмовою хворого Щербини Івана Миколайовича, жителя села Новопетрівки від подальшого лікування Бетабіофероном, керуючись пунктом 5 статті 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", районна рада вирішила:
1.Прийняти безоплатно з балансу Куянівської сільської ради на баланс комунального закладу районної ради "Білопільська центральна районна лікарня" 45 флаконів Бетабіоферона на загальну суму 29462.40 грн.
2.Відділу комунального майна виконавчого апарату районної ради
(Іщенко Ю.А.) та комунальному закладу районної ради "Білопільська центральна районна лікарня" (Мартиненко Ю.І.) забезпечити прийом-передачу та використання відповідних лікарських засобів, згідно з вимогами чинного законодавства.
3. Організацію виконання даного рішення покласти на головного лікаря комунального закладу районної ради "Білопільська центральна районна лікарня" Мартиненко Ю.І.
4. Рішення районної ради від 30.12.2008 року "Про безоплатну передачу лікарських засобів з балансу комунального закладу районної ради "Білопільська центральна районна лікарня" на баланс Куянівської сільської ради" вважати таким що втратило чинність.


Заступник голови районної ради                                                 Ю.В.Чібарь