Білопільська районна рада

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта

Рішення 33 сесії, 5 скликання 2 пленарне засідання

Печать
БІЛОПІЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА
СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
П’яте скликання
Тридцять третя сесія
Р І Ш Е Н Н Я

від 13.04.2010                                    м. Білопілля

Про погодження меж міста Ворожба
Білопільського району Сумської області

Розглянувши звернення Ворожбянської міської ради від 24.03.2010 року № 280 та проект землеустрою щодо встановлення і зміни меж міста Ворожба Білопільського району Сумської області, відповідно до статті 8, ч.1 ст.174 Земельного кодексу України, п.21 ч.1 статті 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", районна рада вирішала:

1. Погодити проект землеустрою щодо встановлення і зміни меж міста Ворожба Білопільського району Сумської області (додається).

2. Порушити клопотання перед Сумською обласною радою про внесення до Верховної Ради України подання щодо встановлення і зміни меж міста Ворожба Білопільського району Сумської області.


Заступник голови районної ради                                        Ю.В.Чібарь


БІЛОПІЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА
СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
П’яте скликання
Тридцять третя сесія
Р І Ш Е Н Н Я

від 13.04.2010                                 м. Білопілля

Про приймання-передавання
рухомого майна у позичку

Відповідно до пункту 5 статті 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" та статей 319, 827-836 Цивільного кодексу України, враховуючи письмове звернення районної державної адміністрації, з метою забезпечення ефективної діяльності районної виконавчої влади, районна рада вирішила:
1.Передати рухоме майно, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст району в позичку районній державній адміністрації та управлінню агропромислового розвитку районної державної адміністрації, згідно з додатками 1 та 2.
2. Прийняти в позичку рухоме майно від Білопільської районної державної адміністрації, комунальної установи районної ради "Господарська група" згідно додатків 3 та 4.
3. Доручити заступнику голови районної ради Чібарю Ю.В. укласти договори позички рухомого майна.
4. Відділу комунального майна та загальному відділу виконавчого апарату районної ради підготувати необхідні матеріали для укладення договорів позички майна, згідно з вимогами чинного законодавства.
5. Організацію виконання даного рішення покласти на консультанта відділу комунального майна виконавчого апарату районної ради Іщенко Ю.А.
6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, фінансів, планування, ринкових реформ і управління об'єктами права комунальної власності (Дрягалін І.В.)


Заступник голови районної ради                                         Ю.В.Чібарь


БІЛОПІЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА
СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
П’яте скликання
Тридцять третя сесія
Р І Ш Е Н Н Я

від 13.04.2010                                  м. Білопілля

Про затвердження нової редакції
Статуту комунальної установи
Білопільської районної ради
"Господарська група"

На підставі частини 20 пункту 1 статті 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", районна рада вирішила:

1. Внести зміни до Статуту комунальної установи Білопільської районної ради "Господарська група", виклавши останній в новій редакції (додається).

2. Директору комунальної установи Білопільської районної ради "Господарська група" (Дуднік Р. В.) зареєструвати нову редакцію Статуту комунальної установи Білопільської районної ради "Господарська група" в порядку, встановленому чинним законодавством.


Заступник голови районної ради                                           Ю .В. Чібарь


БІЛОПІЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА
СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
П’яте скликання
Тридцять третя сесія
Р І Ш Е Н Н Я

від 13.04.2010                                  м. Білопілля

Про додаткову угоду до договору
найму нежитлового приміщення

Відповідно до пункту 19 частини 1 статті 43 Закону України " Про місцеве самоврядування в Україні", пункту 3.7 Регламенту роботи районної ради, затвердженого рішенням від 17.10.2006, районна рада вирішила:
Затвердити додаткову угоду до договору найму в частині продовження терміну дії договору найму на новий термін, укладену 01 квітня 2010 року з головою районної державної адміністрації Дворником Сергієм Івановичем (додається).


Заступник голови районної ради                                               Ю.В.Чібарь