Білопільська районна рада

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта

Рішення 34 сесії, 5 скликання 1 пленарне засідання

Печать
БІЛОПІЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА
СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
П’яте скликання
Тридцять четверта  сесія
Р І Ш Е Н Н Я

від 13.05.2010                                 м. Білопілля

Про звіт директора комунальної
установи районної ради "Білопільський
районний центр фізичного здоров'я
населення"Спорт для всіх"
про роботу установи за 2009 рік

Розглянувши звіт директора комунальної установи районної ради
"Білопільський районний центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" Берестка П.М. про роботу установи за 2009 рік, керуючись пунктом 20 статті 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" та рішенням районної ради від 19.07.07 "Про затвердження Порядку розгляду звітів керівників закладів, підприємств, установ, що перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст району", районна рада вирішила :
1. Звіт директора комунальної установи районної ради "Білопільський районний центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" Берестка П.М. про роботу установи за 2009 рік взяти до відома ( додається).
2. Директору комунальної установи районної ради "Білопільський районний центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" Берестку П.М.:
2.1. Активізувати роботу по залученню різних верств населення до занять фізичною культурою і спортом, максимально охопити населення району різними формами оздоровчої направленості та спортом.
2.2. Продовжувати роботу по контролю за утриманням в належному стані існуючих в районі спортивних споруд.
2.3. Сприяти організаціям, установам, громадським організаціям фізкультурної спрямованості та суб'єктам господарювання району у зміцненні здоров'я, профілактиці захворювання, організації змістовного дозвілля населення району, особливо підростаючого покоління, пропагуванні здорового способу життя та занять спортом.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, фінансів, планування, ринкових реформ і управляння об'єктами права комунальної власності ( Дрягалін І.В.).

Голова районної ради                                                                                С.І.Дворник


Довідка
"Про роботу комунальної установи Білопільської районної ради "Білопільський районний центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" за 2009 рік."

Комунальна установа Білопільської районної ради "Білопільський районний центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" була створена рішенням 14 сесії 5 скликання Білопільської районної ради від 31.10.2007 року.
Установа є юридичною особою, має самостійний баланс, розрахунковий рахунок в Державному казначействі України.
Згідно штатного розпису, на даний момент в центрі працюють п'ять працівників :
- директор центру;
- головний фахівець, який відповідає за спортивно - масову роботу в містах Білопілля, Ворожба, селищах міського типу Жовтневе та Улянівка;
- провідний фахівець, який відповідає за спортивно - масову роботу на територіях сільських рад району;
- головний бухгалтер;
- техпрацівник.
На балансі районного центру "Спорт для всіх" знаходиться стадіон імені Ю.Білонога в місті Білопілля, адмінбудівля за адресою місто Білопілля пер. Лермонтова, 3 та тенісний корт в парку імені Т.Г.Шевченка.
Основною метою створення районного центру "Спорт для всіх" є проведення фізкультурно-оздоровчої, спортивно-масової роботи з населенням району, утримання фізкульно-оздоровчих і спортивних споруд за місцем проживання і в місцях масового відпочинку населення.
Згідно плану основних напрямків роботи та єдиного календарного плану спортивних змагань та спортивно масових - заходів Білопільського району на 2009 рік районним центром "Спорт для всіх" проведено:
1. Спартакіаду району серед трудових колективів і службовців.
2. Спартакіаду району серед трудових колективів сільських рад та сільської молоді.
3. Районні змагання з видів спорту.
4. Спортивно - масові заходи в місті Білопілля.
5. Комплексні районні заходи: проводи зими, День Перемоги, День молоді, День Незалежності, День працівників фізичної культури і спорту.
За 2009 рік було проведено 25 районних спортивно - масових заходів та змагань, в яких прийняло участь - 3,45 тис. чол. Команди районного центру "Спорт для всіх" брали участь у 7 обласних заходах. Один з них, турнір з міні - футболу серед центрів фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" було організовано та проведено на майданчику зі штучним покриттям стадіону імені Ю.Білонога в м. Білопілля.
В турнірі з міні - футболу на Кубок голови районної ради приймало участь 40 команд, І місце зайняла команда "Молодь" м. Ворожба, ІІ місце - "Надія" с. Воронівка, ІІІ місце - "Газовик" м. Білопілля.
В першості Білопільського району з футболу приймало участь 13 команд. І місце - "Планета футбол" м. Білопілля, ІІ місце - "Локомотив" м. Ворожба, ІІІ місце - "Сейм" с. Рижівка. На всі ці заходи було використано із районного бюджету - 15,1 тис. грн.
Футбольна команда "Авангард" приймала участь у першості та Кубку Сумської області на призи облорганізації ВФСТ "Колос" та посіла ІІІ місце - витрати склали - 20,7 тис. грн.
Проводилася робота по створенню сприятливих умов для занять фізичною культурою і спорту.
На базі приміщення районного центру "Спорт для всіх" функціонує оздоровчо-реабілітаційне відділення, яке включає в себе тренажерний зал, де встановлено тренажери, придбано необхідний спортивний інвентар, та санітарно - душовий зал, який включає в себе душ та сауну і на даний момент його відвідує близько 150 чоловік.
На стадіоні імені Ю. Білонога створено належні умови для занять фізичною культурою і спортом - функціонують майданчик зі штучним покриттям, майданчик з тренажерами для загально-фізичної підготовки, майданчик для пляжного волейболу, сектор для штовхання ядра та метання диску. В зимовий період було забезпечено роботу ковзанки.
З метою економії природного газу при підготовці до опалювального сезону в приміщенні адмінбудівлі було встановлено насос примусової подачі води.
У жовтні - листопаді було проведено поточний ремонт частини адмінбудівлі, в якій відкрито музей спортивної слави району та функціонує тренажерний зал, на що було витрачено 77,9 тис. грн..
На функціонування районного центру "Спорт для всіх" у 2009 році було виділено 323,8 тис. грн. і за 2009 рік було використано 283,8 тис. грн.
Станом на 1 січня 2010 року дебіторської та кредиторської заборгованості по загальному фонду не було.
За кошти благодійної допомоги, яка була надана районному центру "Спорт для всіх" мешканцями Білопільського району було придбано тренажери вартість яких склала - 6,0 тис. грн., замінено вхідні двері в приміщенні роздягальні на стадіоні - вартість 2,0 тис. грн. та придбано спортінвентарю на суму 1,3 тис. грн.

Директор районного центру
"Спорт для всіх"                                                                                          П.М. Бересток


БІЛОПІЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА
СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
П’яте скликання
Тридцять четверта  сесія
Р І Ш Е Н Н Я

від 13.05.2010                                  м. Білопілля

Про звіт начальника комунального
підприємства "Білопільське районне
архітектурно-планувальне бюро"
про роботу підприємства за 2009 рік

Розглянувши звіт начальника комунального підприємства "Білопільське районне архітектурно-планувальне бюро" Сегиди С.О. про роботу підприємства за 2009 рік, керуючись пунктом 20 статті 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" та рішенням районної ради від 19.07.07 "Про затвердження Порядку розгляду звітів керівників закладів, підприємств, установ, що перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст району", районна рада вирішила :
1. Звіт начальника комунального підприємства "Білопільське районне архітектурно-планувальне бюро" Сегиди С.О. про роботу підприємства за 2009 рік взяти до відома ( додається).
2. Начальнику комунального підприємства "Білопільське районне архітектурно-планувальне бюро" Сегиді С.О. вивчити можливість здійснення підприємством інших видів діяльності, відповідно до Статуту підприємства.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, фінансів, планування, ринкових реформ і управляння об'єктами права комунальної власності ( Дрягалін І.В.).

Голова районної ради                                                                               С.І.Дворник


ЗВІТ
начальника КП "Білопільське районне АПБ" про роботу підприємства за 2009 рік

КП "Білопільське районне АПБ" утворено рішення сесії Білопільської районної ради від 30.07.2003р. Воно є правонаступником Державного госпрозрахункового проектно-виробничого архітектурно - планувального бюро при відділі містобудування та архітектури РДА.
Свою діяльність підприємство здійснює в відповідності до Законів України "Про містобудування", "Про планування і забудову територій", "Про архітектурну діяльність", наказами начальника відділу містобудування та архітектури, статуту підприємства. Функціонально підпорядковане відділу містобудування та архітектури.
КП "Білопільське районне АПБ" займається підготовкою та видачею замовникам завдань на проектування та "будівельних паспортів" на проектування та будівництво об'єктів житлово-громадського призначення, розміщення гаражів, господарських будівель, виносом в натуру на відведених земельних ділянках вісей будівель. Розглядає звернення громадян, готовить проекти рішень на виконкоми. Розрахунки за виконані роботи та послуги виконуються на основі базових показників вартості робіт з приміненням коефіцієнтів. Бюро своєчасно здійснює бухгалтерський облік, веде статистичну звітність у відповідності з чинним законодавством. В бюро працює 2 чоловіки.
До архітектурно - планувального бюро за 2009 рік надійшло 161 письмових звернень громадян.
Було виготовлено та видано 26 містобудівних умов і обмежень на будівництво та реконструкцію об'єктів, з них на:
- реконструкцію приміщень та будівництво магазинів - 6;
- СТО автомобілів - 2;
- газопроводи, індивідуальне опалення та інші -16;
- житлових будинків - 6;
Видано будівельних паспортів - 65 з них:
На капітальний ремонт житлових будинків з забудовами - 23
Будівництво гаражів - 14
Будівництво водопровідних мереж та каналізації - З
Установку павільйонів - 9
Реклами - 1
Госпбудівель - 6
Капремонт магазинів - 4
Актів вибору земельних ділянок-12
Довідок про прийняття об'єктів в експлуатацію - 2
Було обстежено 58 самовільних забудови, по яких підготовлені відповідні рішення виконкомів. На рахунок бюро надійшло - 129,3 тис.грн. Витрати склали - 103,1 тис. грн. (зарплата, нарахування, господарські витрати). Перерахування до бюджету 6,6 тис. грн..
Заборгованість по сплаті податків і зборів обов'язкових платежів, виплаті заробітної плати відсутня.

Начальник КП "Білопільське
архітектурно-планувальне бюро"                                                                С.О.Сегида


БІЛОПІЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА
СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
П’яте скликання
Тридцять четверта  сесія
Р І Ш Е Н Н Я

від 13.05.2010                                    м. Білопілля

Про Програму фінансування заходів
з відзначення Почесною грамотою
Білопільської районної ради
на 2010-2012 роки

На підставі п. 16 ч. 1 ст. 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", районна рада вирішила:
1. Програму фінансування заходів з відзначення Почесною грамотою Білопільської районної ради на 2010-2012 роки затвердити (додаток 1).
2. Фінансовому управлінню районної державної адміністрації проводити фінінсування по Програмам відповідно до затверджених щорічних видатків.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, фінансів, планування, ринкових реформ і управління об`єктами права комунальної власності (Дрягалін І. В.).

Голова районної ради                                                                               С. І. Дворник


Додаток 1
до рішення районної ради
від 13.05.2010

ПРОГРАМА
фінансування заходів з відзначення
Почесною грамотою Білопільської районної ради
на 2010-2012 роки

1. Програму фінансування заходів з відзначення Почесною грамотою Білопільської районної ради (далі - Програма) розроблено відповідно до ст. 91 Бюджетного кодексу України, Положення про Почесну грамоту Білопільської районної ради зі змінами, затвердженого рішенням 6 сесії районної ради від 15.12.06 "Про відзнаки Білопільської районної ради" (далі - Положення).
2. Відповідно до п. 11 Положення, нагородженим Почесною грамотою Білопільської районної ради виплачується одноразова грошова винагорода в сумі 300 гривень за рахунок загального фонду районного бюджету з урахуванням проведених утримань.
3. Метою даної Програми є належне відзначення осіб, колективів, нагороджених Почесною грамотою Білопільської районної ради.
4. Сума коштів, що передбачаються на виконання даної Програми протягом 2010-2012 років - 30 000 гривень, по 10 000 гривень щорічно, включаючи передбачені чинним законодавством відрахування.
5. Фінансування Програми проводиться за рахунок загального фонду районного бюджету, за КФК 250404 "Інші видатки".
6. Виконавцем даної Програми є районна рада в особі голови ради, виплата грошової винагороди готівкою проводиться через бухгалтерію виконавчого апарату районної ради.
7. Дана Програма діє протягом 2010-2012 років.
8. Внесення змін та доповнень, припинення дії Програми належить до виключної компетенції пленарного засідання районної ради.БІЛОПІЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА
СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
П’яте скликання
Тридцять четверта  сесія
Р І Ш Е Н Н Я

від 13.04.2010                                  м. Білопілля

Про затвердження технічної
документації з нормативної
грошової оцінки земельної
ділянки під водним об'єктом,
яка передається в оренду шляхом
проведення аукціону, для товарного
риборозведення із земель державної
власності на території
Бобрицької сільської ради

На підставі пункту 21 частини 1 статті 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статті 23 Закону України "Про оцінку земель", розглянувши технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки під водним об'єктом, яка передається в оренду шляхом проведення аукціону, для товарного риборозведення із земель державної власності на території Бобрицької сільської ради районна рада вирішила:
1.Затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки під водним об'єктом площею 6.9012 га - 41102,58 грн., прибережною захисною смугою 7.5052га - 17004.5 грн., яка передається в оренду шляхом проведення аукціону, для товарного риборозведення із земель державної власності на території Бобрицької сільської ради (додається).
2.Дані грошової оцінки є базою для нарахування орендної плати за використання земельної ділянки.

Голова районної ради                                                                                  С.І.Дворник


БІЛОПІЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА
СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
П’яте скликання
Тридцять четверта  сесія
Р І Ш Е Н Н Я

від 13.05.2010                                 м. Білопілля

Про затвердження технічної
документації з нормативної
грошової оцінки земельної
ділянки для іншого
сільськогосподарського призначення
(риборозведення) наданої
в оренду ФОП Глобі Володимиру Павловичу
на території Іскрисківщинської сільської ради

На підставі пункту 21 частини 1 статті 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статті 23 Закону України "Про оцінку земель", розглянувши технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки для іншого сільськогосподарського призначення (риборозведення), наданої в оренду ФОП Глобі Володимиру Павловичу на території Іскрисківщинської сільської ради районна рада вирішила:
1.Затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки під водним об'єктом площею 2.8058 га - 22118.88грн, прибережною захисною смугою площею 2,1548га - 1063.39 грн. для іншого сільськогосподарського призначення (риборозведення), наданої в оренду ФОП Глобі Володимиру Павловичу на території Іскрисківщинської сільської ради (додається).
2.Дані грошової оцінки є базою для нарахування орендної плати за використання земельної ділянки.

Голова районної ради                                                                                     С.І.Дворник


БІЛОПІЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА
СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
П’яте скликання
Тридцять четверта  сесія
Р І Ш Е Н Н Я

від 13.04.2010                                  м. Білопілля

Про виключення із складу
постійної комісії районної
ради Дворника С.І.

На підставі пункту 3 статті 47 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні ", районна рада вирішила :
1. Виключити Дворника Сергія Івановича зі складу постійної комісії районної ради з питань промисловості , транспорту , зв'язку та розвитку підприємництва в зв'язку з обранням головою районної ради .

Голова районної ради                                                                                С. І. Дворник


БІЛОПІЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА
СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
П’яте скликання
Тридцять четверта  сесія
Р І Ш Е Н Н Я

від 13.05.2010                                 м. Білопілля

Про внесення змін до складу
районної професійної комісії
з питань створення фермерських
господарств

В зв'язку з вибуттям окремих членів районної професійної комісії, яка проводить професійний відбір громадян, що виявили бажання створити фермерське господарство та відповідно до частини 1,2 статті 6 Закону України "Про фермерське господарство", пункту 2 частини 1 статті 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", районна рада вирішила:
Ввести до складу районної професійної комісії з питань створення фермерських господарств наступних осіб:
- Заступником голови комісії- Гедерима Юрія Юрійовича, начальника управління агропромислового розвитку райдержадміністрації замість вибувшого Забари О.Г.
- Секретарем комісії- Алтиєву Людмилу Іванівну, головного спеціаліста відділу економічного аналізу та правового, організаційно - кадрового забезпечення управління агропромислового розвитку райдержадміністрації
замість вибувшої Бражник О. В.
Членами комісії:
Усенка Олега Володимировича, начальника відділу правового забезпечення виконавчого апарату районної ради.
Михайленко Олександру Сергіївну, головного спеціаліста відділу виробництва сільськогосподарської продукції управління агропромислового розвитку райдержадміністрації.

Голова районної ради                                                                                   С.І.Дворник


БІЛОПІЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА
СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
П’яте скликання
Тридцять четверта  сесія
Р І Ш Е Н Н Я

від 13.04.2010                                  м. Білопілля

Про дозвіл на відшкодування пільг
окремим категоріям громадян
в готівковій формі на придбання
твердого палива та
скрапленого (балонного) газу.

Розглянувши подані районною державною адміністрацією пропозиції щодо відшкодування в готівковій формі пільг окремим категоріям громадян на тверде паливо та скраплений балонний газ відповідно до ст. 46 Закону України "Про Державний бюджет України на 2010 рік" районна рада вирішила:
1. Дозволити управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації проводити в 2010 році відшкодовування в готівковій формі пільги на придбання твердого палива та скрапленого балонного газу громадянам, які згідно чинного законодавства мають право на такі пільги в межах обсягу субвенції, наданої із державного бюджету.
2. Організацію виконання даного рішення покласти на управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації (Сіденко І.О.), фінансове управління райдержадміністрації (Нікітенко О.В.).
3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань охорони здоров'я, материнства, дитинства, прав жінок та соціального захисту населення (Мартиненко Ю. І.).

Голова районної ради                                                                                    С.І.Дворник


БІЛОПІЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА
СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
П’яте скликання
Тридцять четверта  сесія
Р І Ш Е Н Н Я

від 13.05.2010                                   м. Білопілля

Про надання згоди
на передачу в найм
нежитлових приміщень

Відповідно до пункту 19 частини 1 статті 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", враховуючи звернення управління розвитку інфраструктури та архітектурного планування Сумського району, Сумської обласної колегії адвокатів - адвоката Куцого Валерія Івановича, приватного підприємця Узька Юлії Михайлівни про передачу в найм нежитлових приміщень та пропозиції комісій по проведенню конкурсів на право укладення договорів оренди майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст району, районна рада вирішила:
1. Надати згоду на передачу в строкове платне користування (найм):
1.1. Управлінню розвитку інфраструктури та архітектурного планування Сумського району: частину нежитлового приміщення за адресою:
м. Білопілля, вул. Старопутивльська, 20, площею 9,4 кв.м, з метою розміщення офісу.
1.2. Сумській обласній колегії адвокатів - адвокату Куцому Валерію Івановичу: частину нежитлового приміщення за адресою:
м. Білопілля, вул. Старопутивльська, 20, площею 19,8 кв.м, з метою розміщення офісу.
1.3. Приватному підприємцю Узька Юлії Михайлівни: частину нежитлового приміщення за адресою:
м. Білопілля, вул. Полтавський полк , 2а, площею 153,2 кв.м, з метою розміщення магазину.
2. Доручити голові районної ради Дворнику С.І. укласти договори найму нежитлових приміщень згідно з вимогами чинного законодавства.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, фінансів, планування, ринкових реформ і управління об'єктами права комунальної власності (Дрягалін І.В.) та відділ комунального майна виконавчого апарату районної ради (Іщенко Ю.А.).

Голова районної ради                                                                                   С.І.Дворник


БІЛОПІЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА
СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
П’яте скликання
Тридцять четверта  сесія
Р І Ш Е Н Н Я

від 13.05.2010                                   м. Білопілля

Про договори найму
та додаткові угоди до договорів
найму нежитлових приміщень

Відповідно до пункту 19 частини 1 статті 43 Закону України " Про місцеве самоврядування в Україні", пункту 3.7 Регламенту роботи районної ради, затвердженого рішенням від 17.10.2006, районна рада вирішила:
1. Затвердити договір найму:
1.1. Частини нежитлового приміщення площею 9,4 кв.м, за адресою м. Білопілля, вул. Старопутивльська, 20, укладений між Білопільською районною радою та управлінням розвитку інфраструктури та архітектурного планування Сумського району 30 квітня 2010 року, терміном на 1 рік.
2. Затвердити додаткові угоди до договорів найма в частині продовження терміну дії договору найма на новий термін, укладені:
2.1. 11 березня 2010 року з ТОВ "Триада Д".
2.2. 22 березня 2010 року з відділом світи Білопільської районної державної адміністрації ДЮСШ .
2.3. 22 березня 2010 року з Білопільським районним територіальним центром соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян - гараж.
2.4. 22 березня 2010 року з Білопільським районним територіальним центром соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян - інтернат.
2.5. 30 березня 2010 року з державною інспекцією захисту рослин Сумської області.
2.6. 30 березня 2010 року з Білопільською благодійною районною організацією "Лікарняна каса"
2.7. 31 березня 2010 року з фізичною особою - підприємцем Шелеміним Михайлом Івановичем.
2.8. 31 березня 2010 року з фізичною особою - підприємецем Бабічевим Романом В'ячеславовичем.
2.9 1 квітня 2010 року з Білопільською районною державною адміністрацією
Копії договорів найму та додаткових угод до договорів найму додаються.

Голова районної ради                                                                                С. І. Дворник


БІЛОПІЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА
СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
П’яте скликання
Тридцять четверта  сесія
Р І Ш Е Н Н Я

від 13.05.2010                                 м. Білопілля

Про надання згоди на списання
окремих основних засобів майна
спільної власності територіальних
громад сіл, селищ, міст району

Відповідно до пункту 5 статті 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", враховуючи звернення відділу освіти райдержадміністрації про списання фізично застарілої комп'ютерної та оргтехніки, а також приміщень з балансу шкіл, які за призначенням не використовуються, знаходяться в аварійному стані, відновленню та ремонту не підлягають, районна рада вирішила:
1. Надати згоду на списання основних засобів, а саме:
1.1. Комп'ютери та оргтехніка :
- Воронівської ЗОШ І-ІІ ст. - комп'ютера "OLIVETTI" , за інвентарним номером 10480001, комп'ютера ПК-386, за інвентарним номером 10480003;
- Куянівської НВК:ЗОШ І-ІІІ ст. - комп'ютера, за інвентарним номером 10480131,10480132, 10480133, 10480134;
- Білопільської ЗОШ І-ІІІ ст.№2 - комп'ютерного класу КУВТ-86 "Электроника",за інвентарним номером 10480056;
- Білопільської ЗОШ І-ІІІ ст.№1 - комп'ютерного класу, за інвентарним номером 10480001-13;
- Жовтневої спеціалізованої школи І-ІІІ ст. - класу обчислювальної техніки, за інвентарним номером 10480001;
- Біланівської ЗОШ І-ІІІ ст. - обчислювального комплексу ,,Корвет", за інвентарним номером 10480001;
- Ворожбянської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 - магнітофона ,,Юпитер,, за інвентарним номером 104900100, обчислювального комплексу, за інвентарним номером 10480115;
- Павлівської НВК: ЗОШ І-ІІІ ст. - ЄВМ, за інвентарним номером 10480001, 10480002, 10480003, комплекта ,,Корвет", за інвентарним номером 10480004;
- Марківської ЗОШ І-ІІІ ст.. - АВМ "Агат". За інвентарним номером 10480089;
- ЦБ відділа освіти - комп'ютера ,,Іскра-1030,, за інвентарним номером 10480039,комп'ютера ,,Поиск-2,,за інвентарним номером 10480040,10480041;
- Товстянської НВК: ЗОШ І-ІІІ ст. - комп'ютера,за інвентарним номером 10480153, 10480148;
При наявності дорогоцінних металів з подальшою їх утилізацією.
1.2. Нежитлове приміщення:
- Товстянської НВК: ЗОШ І-ІІІ ст. - шкільного приміщення, за інвентарним номером 10310001;
- Вирівської ЗОШ І-ІІІ ст. - приміщення бібліотеки,за інвентарним номером 10310006, будівлі школи з підвалом за інвентарним номером 10310004;
- Тучненської НВК: ЗОШ І-ІІІ ст. - приміщення 2-х квартирного будинку, за інвентарним номером 10310003,приміщення майстерні, за інвентарним номером 10310008;
Копії актів на списання та технічний висновок про непридатність додається.
2.Відділу комунальною майна виконавчого апарату районної ради (Іщенко Ю.А.) та відділу освіти райдержадміністрації (Бойко М.Г.) провести списання вищевказаних основних засобів згідно чинного законодавства.
3. Організацію виконання даного рішення покласти на консультанта відділу комунального майна виконавчого апарату районної ради Іщенко Ю.А.
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, фінансів, планування, ринкових реформ і управління об'єктами права комунальної власності ( Дрягаліна І.В.) та відділ комунального майна виконавчого апарату районної ради (Іщенко Ю.А.).

Голова районної ради                                                                               С.І.Дворник


БІЛОПІЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА
СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
П’яте скликання
Тридцять четверта  сесія
Р І Ш Е Н Н Я

від 13.05.2010                                  м. Білопілля

Про районний бюджет на 2010 рік

Розглянувши поданий районною державною адміністрацією проект районного бюджету на 2010 рік, сформований на підставі Бюджетного кодексу України та Закону України "Про Державний бюджет України на 2010 рік", відповідно до п. 17 ч. 1 ст. 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", районна рада вирішила:
1. Установити загальний обсяг доходів районного бюджету на 2010 рік у сумі 115504446 гривень, у тому числі надходження власних і закріплених доходів у сумі 12142446 гривень, дотацію вирівнювання з державного бюджету у сумі 66477500 гривень, додаткову дотацію з державного бюджету на вирівнювання фінансової забезпеченості місцевих бюджетів у сумі 686500 гривень, субвенцій з державного бюджету у сумі 34145200 гривень, інші субвенції у сумі 77800гривень.
2. Обсяг доходів загального фонду бюджету визначено у сумі 108964846 гривень, спеціального фонду бюджету - 6539600 гривень (додаток 1).
Затвердити загальний обсяг видатків районного бюджету на 2010 рік у сумі 115504446 гривень, з них обсяг видатків загального фонду бюджету у сумі 108964846 гривень та видатків спеціального фонду бюджету - 6539600 гривень за функціональною структурою (додаток 2) та розподілом за головними розпорядниками коштів (додаток 3).
3. Установити розмір оборотної касової готівки районного бюджету у сумі 50000 гривень.
4. Затвердити обсяги міжбюджетних трансфертів, що надходять до
районного бюджету та обсяги міжбюджетних трансфертів, що передаються
іншим бюджетам на 2010 рік (додаток 4, додаток 5, додаток 5.1.).
5. Установити розмір резервного фонду районного бюджету на 2010 рік у сумі 10000 гривень.
6. Затвердити на 2010 рік обсяги надання та повернення наданих
кредитів для кредитування індивідуальних сільських забудовників по
спеціальному фонду районного бюджету у сумі 11600 гривень (додаток 6).
7. Затвердити перелік захищених статей видатків загального фонду районного бюджету на 2010 рік за їх економічною структурою відповідно статті 27 Закону України "Про Державний бюджет України на 2010 рік":
- оплата праці працівників бюджетних установ (код 1110);
- нарахування на заробітну плату (код 1120);
- придбання медикаментів та перев'язувальних матеріалів (код 1132);
- забезпечення продуктами харчування (код 1133);
- оплата комунальних послуг та енергоносіїв (код 1160);
- трансферти населенню (код 1340);
- трансферти місцевим бюджетам (код 1320).
Установити, що фінансування витрат по захищених статтях районного бюджету проводиться в першочерговому порядку.
8. Установити, що у 2010 році суми дотації вирівнювання районному бюджету перераховуються Головним управління Державного казначейства України в Сумській області шляхом застосування нормативів щоденних відрахувань (додаток 4).
У разі якщо суми, перераховані Головним управлінням Державного казначейства України в Сумській області не забезпечать отримання місячної суми дотації вирівнювання згідно з нормативами щоденних відрахувань, Головне управління Державного казначейства України зобов'язане перерахувати на рахунок районного бюджету недоотриману місячну суму дотації вирівнювання із загального фонду державного бюджету не пізніше 10 числа місяця, наступного за звітним.
9. Дотація вирівнювання бюджетам нижчого рівня перераховується шляхом застосування нормативів щоденних відрахувань від надходження доходів до загального фонду згідно (додатку 4).
10. Доручити адміністрування податків та неподаткових платежів у
відповідності з обсягами, затвердженими рішеннями місцевих рад щодо
бюджетів на 2010 рік, організаціям та установам, які повинні забезпечувати
надходження зазначених платежів (додаток 7).
11. Затвердити у складі видатків районного бюджету кошти на реалізацію регіональних галузевих програм на загальну суму 1780506 грн. (додаток 8).
12. Розпорядникам коштів районного бюджету, міським, селищним та сільським радам при виконанні бюджету забезпечити у повному обсязі проведення розрахунків за електричну енергію, теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв'язку, які споживаються бюджетними установами, не допускаючи будь-якої простроченої заборгованості з оплати вищезазначених товарів та послуг. Розпорядникам коштів забезпечити укладання угод по кожному виду енергоносіїв у межах встановлених відповідним головним розпорядником обґрунтованих лімітів споживання в натуральних одиницях відповідно до встановлених асигнувань.
13. Установити, що розпорядники коштів районного бюджету мають право брати бюджетні зобов'язання в 2010 році, враховуючи необхідність виконання бюджетних зобов'язань минулих років, узятих на облік в органах Державного казначейства України, в межах виділених їм асигнувань.
За наявності простроченої заборгованості із заробітної плати, стипендій, а також за спожиті комунальні послуги та енергоносії розпорядників бюджетних коштів в межах бюджетних асигнувань за загальним фондом не беруть бюджетні зобов'язання та не здійснюють платежі за іншими заходами, пов'язаними з функціонуванням бюджетних установ ( крім захищених видатків бюджету), до погашення такої заборгованості.
14. Керівникам бюджетних установ утримувати чисельність працівників та здійснювати фактичні видатки на заробітну плату , включаючи видатки на премії та інші види заохочень чи винагород, матеріальну допомогу, лише в межах фонду заробітної плати, затвердженого для бюджетних установ у кошторисах.
15. Якщо обсяги власних надходжень бюджетних установ перевищують відповідні витрати, затверджені цим рішенням, розпорядник бюджетних коштів передбачає спрямування таких надпланових обсягів у першу чергу на погашення заборгованості з оплати праці, нарахувань на заробітну плату, стипендій, комунальних послуг та енергоносії.
Якщо така заборгованість відсутня, розпорядник бюджетних коштів 50 відсотків спрямовує на заходи, які здійснюються за рахунок відповідних надходжень, а 50 відсотків коштів - на заходи, які необхідні для виконання основних функцій, але не забезпечені коштами загального фонду бюджету за відповідною бюджетною програмою.
У такому випадку розпорядник бюджетних коштів здійснює перерозподіл обсягів взятих бюджетних зобов'язань за загальним фондом бюджету для проведення видатків за цими зобов'язаннями із спеціального фонду бюджету.
16. Розпорядникам та одержувачам коштів районного бюджету під час укладання угод ( договорів, контрактів, тощо) щодо закупівлі товарів, робіт і послуг за бюджетні кошти обов'язково передбачати однією з умов застосування штрафних санкцій до суб'єктів господарювання за невиконання або несвоєчасне виконання зобов'язань.
17. Надати право районній державній адміністрації отримувати короткотермінові позички в Головному управлінні державного казначейства у Сумській області для покриття тимчасових касових розривів районного бюджету, пов'язаних з забезпеченням виплати заборгованості по заробітній платі, продуктах харчування, медикаментах, енергоносіях згідно порядку визначеного Міністерством Фінансів України, за попередньої письмової згоди постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, планування, ринкових реформ і управління об`єктами права комунальної власності або голови районної ради в порядку, визначеному розпорядженням голови районної ради.
18. Дозволити фінансовому управлінню райдержадміністрації у виняткових випадках, за обґрунтованим поданням головного розпорядника коштів районного бюджету та попередньої письмової згоди постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, планування, ринкових реформ і управління об`єктами права комунальної власності або голови районної ради в порядку, визначеному розпорядженням голови районної ради, здійснювати перерозподіл його бюджетних призначень у межах загального фонду і спеціального фонду за економічною класифікаціями видатків бюджету.
19. Надати право районній державній адміністрації при попередній письмовій згоді постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, планування, ринкових реформ і управління об`єктами права комунальної власності або голови районної ради в порядку, визначеному розпорядженням голови районної ради, вносити зміни та уточнення
до районного бюджету 2010 року щодо коштів, які надходять у вигляді трансфертів в межах одного розпорядника коштів, а саме управлінню праці та соціального захисту населення розпорядженням голови райдержадміністрації з метою вчасних розрахунків та недопущення виникнення заборгованості за видатками, які проводяться за рахунок субвенцій з державного бюджету, з подальшим затвердженням сесією районної ради. При цьому, розпорядження про внесення змін до районного бюджету направляється районній раді в день його видання.
20. Проводити за рахунок коштів районного бюджету видатки до бюджетів нижчого рівня на реалізацію програм місцевих бюджетів лише за умови співфінансування у співвідношенні 70 відсотків районний бюджет, 30 відсотків сільські, селищні, міські бюджети.
21. Додатки 1-8 до цього рішення є його невід'ємною частиною.


Голова районної ради                                                                                    С.І.Дворник