• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта

Рішення 17 сесії, 6 скликання

Печать
БІЛОПІЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА
СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Шосте скликання
Сімнадцята сесія
Р І Ш Е Н Н Я

від 07.06.2012                                                  м. Білопілля

Про депутатський запит
Лютого В. О.

На підставі статей 21,22 Закону України „Про статус депутатів місцевих рад”, розглянувши депутатський запит, який надійшов від депутата Лютого В.О., районна рада вирішила:

1.Підтримати депутатський запит депутата районної ради Лютого В.О. щодо завершення робіт по будівництву мосту в смт. Жовтневе та направити начальнику Служби автомобільних доріг у Сумській області Вербовику А. М. для вжиття відповідних заходів, зазначених у депутатському запиті.
Встановити термін для надання відповіді на запит – до 07.07.2012 р.

2.Оперативний контроль за порядком надання відповіді на депутатський запит покласти на відділ правового забезпечення виконавчого апарату районної ради (Усенко О.В.)

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію ради з питань регламенту, законності, правопорядку, депутатської етики, розвитку місцевого самоврядування та територіального устрою (голова Клименко Н.А.)


Голова районної ради                                                 В. І. Кубрак


БІЛОПІЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА
СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Шосте скликання
Сімнадцята сесія
Р І Ш Е Н Н Я

від 07.06.2012                                         м. Білопілля

Про внесення змін до складу
президії Білопільської районної ради

На підставі п. 3 ч. 1 ст. 43, ст. 57 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи звернення голови Білопільської районної організації Партії регіонів Бершова В. О. (лист від 01.06.2012 вих. № 12, додається), районна рада вирішила:

1. Виключити зі складу президії Білопільської районної ради Котенка Віктора Володимировича, колишнього голову фракції Партії регіонів у Білопільській районній раді.

2. Ввести до складу президії Білопільської районної ради Ткаленка Олександра Миколайовича, голову фракції Партії регіонів у Білопільській районній раді.


Голова районної ради                                        В. І. КубракБІЛОПІЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА
СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Шосте скликання
Сімнадцята сесія
Р І Ш Е Н Н Я

від 07.06.2012                                                   м. Білопілля

Про хід виконання районної програми
роботи з обдарованою молоддю на
2011-2015 роки

Розглянувши хід виконання у 2011-2012 навчальному році районної програми роботи з обдарованою молоддю на 2011-2015 роки, затвердженої рішенням другої сесії районної ради VI скликання від 24.12.2010, районна рада зазначає, що органами державної виконавчої влади проведена відповідна робота по виявленню обдарованої молоді та створенню умов для її розвитку. На підставі п. 16 ч.1 ст.43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, з метою подальшого виконання основних завдань і заходів, передбачених Програмою, районна рада вирішила:

1. Інформацію про виконання районної програми роботи з обдарованою молоддю у 2011-2012 навчальному році взяти до відома (додається).

2. Відділу освіти (Оксененко І.П.) та відділу у справах молоді та спорту (Садова Н.М.) Білопільської районної адміністрації продовжити роботу по виконання заходів програми у 2012-2015 роках.

3. Районній державній адміністрації забезпечити фінансування заходів районної програми роботи з обдарованою молоддю на 2011-2015 роки.

4. Організацію виконання даного рішення покласти на відділ освіти
(Оксененко І.П.) та відділ у справах молоді та спорту (Садова Н.М.) райдержадміністрації.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань молоді, освіти, культури, спорту та туризму (голова комісії Христій Ю.Г.).


Голова районної ради                                                             В.І. Кубрак


Інформація
про хід виконання районної програми роботи з обдарованою молоддю
на 2011 – 2015 роки» у 2011 – 2012 навчальному році.

На виконання Районної програми роботи з обдарованою молоддю на 2011 – 2015 роки відділом освіти, загальноосвітніми навчальними закладами району здійснюється відповідна робота.
Удосконалюється нормативно – правова база. Рішенням другої сесії шостого скликання Білопільської районної ради від 24.12.2010 року «Про виконання районної програми роботи з обдарованою молоддю на 2006 – 2010 роки та затвердження районної програми роботи з обдарованою молоддю на 2011 – 2015 роки» затверджено положення про призначення стипендій голови районної державної адміністрації обдарованим учням – переможцям олімпіад, турнірів, конкурсів (далі - положення). Районним методичним кабінетом розроблено положення про консультаційні центри для обдарованих дітей, розробляється положення про організацію роботи наукового товариства учнів на базі загальноосвітніх навчальних закладів.
З метою підвищення рівня науково - методичного забезпечення роботи з обдарованою молоддю створено та поновлюється банк даних діагностичних методик для виявлення обдарованої учнівської молоді; проводиться робота щодо підвищення кваліфікації педагогічних працівників, вивчення, узагальнення та впровадження передового педагогічного досвіду з проблем пошуку та розвитку обдарованості. Так, другий рік поспіль на базі районного методичного кабінету організована робота творчого клубу „Пошук” з теми «Особливості роботи з обдарованими та здібними дітьми», до складу якого входять учителі навчальних закладів району, які працюють з обдарованою учнівською молоддю, відповідальні за роботу з обдарованими; 23 листопада 2011 року на базі Білопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 проведено районний постійно діючий семінар директорів загальноосвітніх навальних закладів з теми «Пошук інноваційних шляхів удосконалення професійної компетентності педагогів у роботі з обдарованою учнівською молоддю». Соціально – психологічна служба району працює над розробленням програми соціально-психологічного супроводу дітей, які беруть участь у предметних олімпіадах, та моделі діяльності соціального педагога з обдарованими дітьми. Постійно забезпечується профілактична спрямованість фізкультурно-оздоровчих заходів, розширення теоретичних знань та створення стійкої мотивації обдарованих дітей на здоровий спосіб життя.
З метою виявлення обдарованої молоді й створення умов для її розвитку у районному методичному кабінеті створено і щорічно поновлюється інформаційний банк «Обдарованість», кількісний склад якого (станом на травень 2012 року) 456 школярів. Із загальної кількості - 61 обдаровані (в т.ч. 26 – переможці ІІ, ІІІ, ІV етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад, 20 – вихованці гуртків, переможці конкурсів, 15 – переможці спортивних змагань) та 395 здібні, для яких створюються всі умови для участі в міжнародних, усеукраїнських, обласних інтелектуальних, спортивних, творчих заходах.
Протягом жовтня – грудня 2011 року проведено І та ІІ етапи Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін. У І (шкільному) взяли участь 54,7 % від загальної кількості учнів 6 – 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів району. У ІІ (районному) етапі 751 учень (33,1 %), з них - 458 (30,6%) – учні міських шкіл, 293 (37,7 %) – сільських шкіл, 406 (33,5 %) – спеціалізованих шкіл та навчально – виховних комплексів, 111 з них стали переможцями (здобули І, ІІ, ІІІ місця).
По кількості учасників найбільшу активність серед шкіл району у ІІ етапі олімпіад у 2011 – 2012 навчальному році проявили: команда Білопільської спеціалізованої школи І – ІІІ ступенів № 1 – 102 учні (13,6 % загальної кількості учасників по району та 42,1 % від загальної кількості учнів 6 – 11 класів по навчальному закладу), Білопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 – 99 учнів (відповідно 13,2 % та 31,7 % ).
Найкращі результати в ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін показали команди таких загальноосвітніх навчальних закладів: Білопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 1, Білопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 (30 та 29 призових місць – по 27,2 та 26,4% від загальної кількості по району), Жовтневої спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів (16 призових місць – 14,5 %)
Для участі у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад, за рішенням оргкомітету та предметних журі ІІ етапу, було направлено 46 учнів загальноосвітніх навчальних закладів району. Взяли участь 41 (з причини хвороби п’ять учасників ІІІ етапу олімпіади були відсутні) із 8 – ми шкіл (5 – міські, 3 – сільські). Фактично кожен третій переможець ІІ етапу став учасником ІІІ.
Команди від району здобули 18 призових місць (43,9 % від загальної кількості учнів, які брали участь в змаганнях). Найбільш результативними були команди з предметів: української мови й літератури - 4 переможця із 4 учасників (100%), російської мови та літератури, історії – 3 переможці із 4 учасників (75 %). Посіли 4 – 10 місця 15 учнів, що складає 36,6 % із загальної кількості школярів, які брали участь в ІІІ етапі олімпіад. У ІV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад брали участь Андріашвілі Владислав, учень 9 класу Жовтневої спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів (хімія, ІІІ місце) та Сидоренко Дмитро, учень 8 класу Білопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 (історія).
Підготовкою учнів до ІІ та ІІІ етапу олімпіад займалися 122 вчителі (43,3 % від загальної кількості вчителів, які мають першу і вищу кваліфікаційні категорії).
Найкращими за результатами участі в ІІІ та ІV етапах Усеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін визначені:
навчальні заклади: Білопільська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 2 та Жовтнева спеціалізована школа І – ІІІ ступенів;
учні: Гуков Віталій, учень 11 класу Білопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 (ІІІ етап: І місце – правознавство, ІІ місце - біологія), Андріашвілі Владислав, учень 9 класу Жовтневої спеціалізованої школи І – ІІІ ступенів (ІІІ етап - ІІ місце та ІV етап - ІІІ місце з хімії);
учитель – Коник Лідія Миколаївна (Жовтнева спеціалізована школа І – ІІІ ступенів, підготувала трьох переможців ІІІ етапу з російської мови та літератури).
У 2011 – 2012 навчальному році учні району брали участь у XІІ Міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика. Другим етапом було охоплено 143 учні (13 переможців). Учасниками ІІІ етапу були 4 учні, два з яких стали переможцями. Коплик Ірина, учениця Жовтневої спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів, (учитель Щербина Валентина Іванівна), взяла участь у ІV етапі цього конкурсу та виборола І місце (15.05.2012 учениця та її учитель будуть брати участь у нагородженні в м. Київ).
Для підтримки талановитих школярів, розвитку їх інтелектуальних здібностей для учнів 2-11 класів у 2011 – 2012 навчальному році був проведений Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру - 2012», в якому взяли участь 905 дітей із 26 загальноосвітніх навчальних закладів району. 622 учні із 28 шкіл взяли участь у осінньому етапі та 471 із 17 - у весняному етапі Міжнародного природничого інтерактивного конкурсу «Колосок». Вперше 54 учні 8 загальноосвітніх навчальних закладів взяли участь у Міжнародному конкурсі з інформатики «Бобер».
З метою пошуку, підтримки, залучення учнівської інтелектуальної молоді до науково – дослідницької діяльності з 2008 року започатковано конкурс «Учень року». 12 учнів шкіл району надали свої науково – дослідницькі роботи для розгляду оргкомітету конкурсу, за результатами роботи якого було визначено 5 фіналістів. Перемогу в конкурсі виборов Ханюков Віталій, учень 11 класу Білопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 1.
Для розвитку творчих здібностей, інтелекту учнів, сприяння духовному самовдосконаленню дитини, професійного зорієнтування учнівської молоді, організації пізнавальної діяльністі та змістовного дозвілля учнів у навчально-виховних закладах району створено й діє мережа різноманітної гурткової роботи, яка організована як на базі Білопільського центру дитячої та юнацької творчості, так і загальноосвітніх навчальних закладів.
Активну роботу зі здібною й обдарованою молоддю проводить дитячо-юнацька спортивна школа, основною діяльністю якої є спортивна підготовка дітей з обраного виду спорту та підготовки резерву для збірної команди області й України, створення умов для вдосконалення учнів, які мають здібності для здобуття в спорті вищих досягнень. Декілька років поспіль працюють 4 відділення: легка атлетика, лижні гонки, шахи, футбол. Групи відділення з футболу працюють на базі шкіл в мм. Ворожба та Білопілля. За 2011 рік 5 вихованців ДЮСШ є призерами Всеукраїнських змагань, 48 – обласних; за 4 місяці 2012 року - 6 є призерами Всеукраїнських змагань, 30 - обласних. 11 років поспіль Білопільський район посідає І місце в обласних спортивних іграх серед школярів.
Протягом 2011 – 2012 н.р. (жовтень) відбулося оздоровлення шести здібних учнів у державному позашкільному закладі – дитячому закладі санаторного типу «Ровесник».
Усвідомлюючи необхідність забезпечення учнів якісною освітою, підготовки їх до життя в сучасному інформаційному просторі, відділом освіти, навчальними закладами району постійно проводиться робота по забезпеченню шкіл комп’ютерною технікою. На сьогоднішній день у 32 загальноосвітніх навчальних закладах діють 271 сучасний комп’ютер, що придбані за державні, батьківські та спонсорські кошти. У цілому по загальноосвітнім навчальним закладам району співвідношення комп’ютер – учень : 1 до 16, що фактично відповідає санітарно-гігієнічним нормам.
Для заохочення вчителів, які підготували переможців ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2011 році, розпорядженням районної державної адміністрації встановлено надбавки до посадових окладів згідно з рівнем досягнень їх праці (25% - за підготовку одного переможця, 30 % - за двох, 40 % - два переможці ІІІ та один переможець ІV етапів ). Планується встановлення надбавок і за результатами 2012 року.
З метою морального та матеріального стимулювання за високі досягнення в навчанні відділом освіти, навчально-виховними закладами проводиться певна робота по нагородженню учнів та випускників грамотами, Похвальними листами, золотими та срібними медалями. Так, у 2011 – 2012 навчальному році 20 учнів 11 класів отримали медалі ( 4 - срібні, 16 - золотих), 22 учні 9 – х класів визначено претендентами на отримання свідоцтва з відзнакою.
Відповідно до положень 10 обдарованих учнів загальноосвітніх навчальних закладів району отримують районну стипендію, 2 учні - обласну (Андріашвілі Владислав, учень 9 класу Жовтневої спеціалізованої школи І – ІІІ ступенів та Чечель Світлана, учениця 9 класу Білопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ № 2).
Щорічно здійснюються соціологічні зведення про подальше навчання, працевлаштування обдарованої молоді, відповідність вступу у вищі навчальні заклади згідно з виявленим талантом, сприяння продовженню навчання обдарованих дітей у вищих навчальних закладах області, країни.


Начальник відділу освіти                                                      І.П. Оксененко


Інформація
про хід виконання районної програми роботи з обдарованою молоддю
на 2011-2015 роки

З метою підтримки талановитої та обдарованої молоді та організації дозвілля молоді у 2011 та 2012 році за ініціативи та підтримки районної організації Партії регіонів відновлено змагання клубу веселих та кмітливих. Переможцями якого два роки підряд стала команда Ворожбянської міської ради.
Для занять фізичної культурою та спортом на території району збережено і забезпечено стабільну роботу мережі спортивних споруд, а саме : 1 стадіону, 68 спортивних майданчиків та футбольних полів, 21 спортивного залу, 15 приміщень пристосованих до занять фізичною культурою та спортом.
Молодь району досягла значних успіхів, а саме:
- Мироненко Богдан - бронзовий призер спартакіади серед школярів та кубку України з метання диску, член збірної України;
- Дунаєвська Анна - бронзовий призер чемпіонату України з метання диску;
- Дмитро Ігнат’єв учасник перших зимових юнацьких олімпійських ігор у Гінзбургу 2012 року;
- Кириченко Катерина та Щербак Ганна - бронзові призери Всеукраїнських змагань з легкої атлетики.
В 2011 році організовано спартакіаду серед збірних команд колективів фізкультури сільських, селищних рад та сільської молоді. Проведено змагання з 6 видів спорту програми, прийняло участь 24 команди - 437 учасників. Проведено 32 районних масових спортивних заходів (в 2010 році - 24). Збірні команди району прийняли участь у 8 (в 2010 - в 10) обласних спортивних заходах, традиційні змагання з міні-футболу на кубок голови райради, першість району з футболу, змагання з футболу на кубок Кайдаша, змагання з волейболу на кубок двічі Героя Радянського Союзу Супруна.
З метою визначення рейтингу та ефективності діяльності колективів фізкультури підприємств, установ, організацій різних форм власності протягом року в районі було забезпечено проведення багатоступеневих районних конкурсів: «Кращий колектив фізкультури сільської місцевості»:
1 місце - КФ Жовтневої селищної ради
2 місце - КФ Річківської сільської ради
3 місце - КФ Куянівської сільської ради


Начальник відділу                                                           Н.М.Садова


БІЛОПІЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА
СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Шосте скликання
Сімнадцята сесія
Р І Ш Е Н Н Я

від 07.06.2012                                                         м. Білопілля

Про хід виконання районної програми
оздоровлення, відпочинку, зайнятості дітей
та учнівської молоді на 2007-2012 роки

Розглянувши інформацію начальника відділу освіти Білопільської районної державної адміністрації Оксененка І. П. про хід виконання районної програми
оздоровлення, відпочинку, зайнятості дітей та учнівської молоді на 2007-2012 роки, затвердженої рішенням 9 сесії районної ради V скликання від 29.03.07, керуючись пунктом 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада вирішила:

1. Інформацію начальника відділу освіти Білопільської районної державної адміністрації Оксененка І. П. про хід виконання районної програми оздоровлення, відпочинку, зайнятості дітей та учнівської молоді на 2007-2012 роки взяти до відома (додається).

2. Відділу освіти Білопільської райдержадміністрації (Оксененко І.П.) забезпечити виконання основних заходів програми на 2012 рік.

3. Фінансовому управлінню райдержадміністрації (Нікітенко О.В.) продовжити фінансування заходів районної програми оздоровлення, відпочинку, зайнятості дітей та учнівської молоді на 2007-2012 роки у поточному році.

4. Організацію виконання даного рішення покласти на відділ освіти райдержадміністрації (Оксененко І.П.).

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань молоді, освіти та культури, спорту та туризму (голова комісії Христій Ю.Г.)


Голова районної ради                                                          В.І.Кубрак


Інформація
про хід виконання районної програми організації оздоровлення дітей та учнівської молоді на 2007 – 2012 роки, затвердженої рішенням сесії Білопільської районної ради 5 скликання від 29.03.2007

На виконання районної програми організації оздоровлення дітей та учнівської молоді на 2007 – 2012 роки, затвердженої рішенням сесії Білопільської районної ради V скликання від 29.03.2007 року, відділом освіти, педагогічними колективами загальноосвітніх навчальних закладів проводиться відповідна робота щодо організованого початку та проведення оздоровчої компанії 2012 року.
Запорукою успішного проведення оздоровчої кампанії є ретельна попередня її підготовка як з боку відповідних органів управління освітою, так і кожного навчального закладу.
У ході злагодженої роботи педагогічних колективів закладів освіти, відділу освіти та служб відповідальних за організацію літнього оздоровлення в районі напрацьований алгоритм забезпечення чіткого ходу оздоровчої кампанії, повноцінного літнього відпочинку наших учнів.
Відділ освіти щорічно здійснює комплекс відповідних організаційних заходів:
• подає прогнозовані показники, заходи по організації та проведенню літньої оздоровчої кампанії до проекту розпорядження голови районної державної адміністрації,
• видає наказ про організацію літнього оздоровлення; враховуючи пропозиції загальноосвітніх навчальних закладів;
• проводить семінари, спільні інструктивно – методичні наради для керівників загальноосвітніх навчальних закладів, начальників пришкільних таборів, кухарів з представниками санітарно – епідеміологічної служби, пожежної безпеки, тощо.
З метою залучення позабюджетних коштів щорічно організовуються зустрічі з керівниками підприємств, організацій та установ, проводяться інформаційно-рекламні акції на сторінках місцевих друкованих видань, радіо.
На підготовку та проведення оздоровчої кампанії влітку 2012 року планується залучити: з обласного бюджету – 61,6 тис. грн.(оздоровлення дітей – сиріт Улянівської спеціальної ЗОШ – інтернату), районного бюджету – 422,9 тис. грн.( здешевлення вартості путівки – 40 тис. грн., оздоровлення дітей школи – інтернату – 25,2 тис. грн., оздоровлення дітей ЗНЗ – 357,7 тис. грн.), спонсорської допомоги – 22,302 тис. грн.
На сьогодні вирішується питання виділення бюджетних коштів на часткову оплату вартості путівки для оздоровлення дітей шкільного віку працівників агропромислового комплексу та соціальної сфери села.
Враховуючи пропозиції загальноосвітніх навчальних закладів розроблено проект заходів по організації оздоровлення, відпочинку та зайнятості дітей та учнівської молоді влітку 2012 року.
Різними формами оздоровлення та відпочинку планується охопити 2221 учня, що становить 59% від їх загальної кількості. Із них 423 дитини (19,1%) буде охоплено оздоровчими послугами, 1798(80,9%) – відпочинком.
У кожному навчальному закладі району буде організовано роботу пришкільних таборів з денним перебуванням, які вже традиційно стали найпоширенішою формою відпочинку.
Планується на базі 28 пришкільних таборів ЗНЗ охопити відпочинком 1277 учнів, 2 - х пришкільних таборів шкіл – інтернатів – 170. У 9-ти таборах праці і відпочинку (в т.ч. у 3 шкільних лісництвах) відпочиватиме 186 дітей. Відпочинкова зміна триватиме 14 днів і розпочнеться 01 червня, давши старт літньому оздоровленню (з 1.06. – 21.06).
У поточному році функціонуватиме 2 профільні табори позашкільних закладів: дитячо – юнацької спортивної школи та центру дитячої та юнацької творчості. В них відпочиватиме 150 учнів. Розпочнуть роботу табори 18 червня ( з 18.06 – 06.07)
В кожному навчальному закладі буде створено необхідні умови для перебування дітей: працюватимуть ігрові кімнати, забезпечено умови для дотримання учнями правил особистої гігієни; двохразове харчування, середня вартість якого у пришкільних таборах становитиме 16 грн., у таборах праці та відпочинку 17. Із місцевого бюджету планується виділення 15 грн. в день на одну дитину у пришкільних таборах та 16 грн. у таборах праці та відпочинку, що на 1 грн. більше у порівнянні з минулим роком.
На даний час керівниками закладів освіти складені плани роботи закладів по проведенню оздоровлення, відпочинку, трудової діяльності, забезпечення змістовного дозвілля; проведена робота з підготовки матеріально – технічної бази, перевірено готовність технологічного обладнання їдалень; спільно з районною СЕС вивчено питання забезпечення умов щодо оздоровлення дітей, дотримання санітарно – гігієнічного та протиепідемічного режиму, організації харчування, проведення паспортизації.
У районі розроблені конкретні заходи щодо зайнятості учнівської молоді різними видами трудової та екскурсійної діяльності. Протягом літа працюватимуть більше 180 трудових об'єднань, в яких планується задіяти майже 2000 учнів. Учнівські виробничі та ремонтні бригади, трудові загони, бригади по благоустрою, шкільні лісництва будуть займатися благоустроєм шкільних територій, ігрових майданчиків, прополкою квітників, ремонтом приміщень.
З метою організації відпочинку, вивчення природи рідного краю, його історичних та культурних пам'яток, планується організація більш ніж 150 екскурсій, до яких буде залучено більше 1700 учнів; понад 90 походів, в проведенні яких братиме участь більше 1500 учнів.
Першочергова увага, як і в попередні роки, буде приділена оздоровленню дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Організованими формами оздоровлення планується охопити 100% дітей даної пільгової категорії та 70% дітей із малозабезпечених сімей.
За кошти державного бюджету планується оздоровлення дітей – чорнобильців, дітей – сиріт в оздоровчих закладах області та України.

№ з/п

Категорія дітей

Всього дітей

Планується оздоровити

1

Діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, із числа учнів ЗНЗ

77

77

2

Діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, із числа учнів інтернатних закладів (Улянівська спец. шк.)

96

96

3

Діти, які постраждали внаслідок катастрофи на ЧАЕС

48

33

4

Діти-інваліди

90

69

5

Діти з малозабезпечених сімей

126

126

6

Діти з багатодітних сімей

537

353

7.

Діти працівників органів внутрішніх справ, військовослужбовців, журналістів, які загинули під час виконання службових обов’язків

0

0

8

Діти з девіантною поведінкою

58

32

9

Обдаровані та талановиті

57

57


На базі районної лікарні планується організація та проведення оздоровчих заходів для 150 дітей, які перебувають на диспансерному обліку, під час яких діти будуть забезпечені безкоштовним посиленим харчуванням, медичним обстеженням, лікувально – профілактичними послугами.
Крім даних форм оздоровлення, з 09 червня розпочне роботу заміський оздоровчий табір "Дружба", в якому протягом 3-х змін планується оздоровлення близько 345 дітей району та області ( І зміна – 09.06 – 29.06, ІІ зміна – 03.07 – 23.07, ІІІ зміна – 27.07 – 16.08).
Вартість харчування в день на одну дитину становитиме 37 грн. Вартість путівки з господарськими витратами складає 1708 грн., у тому числі:
- 840 грн. за рахунок Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності,
- 116 грн. з районного бюджету,
- 752 грн. з профспілкового бюджету та батьківська доплата.
На період підготовки до оздоровчої кампанії, з метою її своєчасного відкриття, в таборі проведені заходи щодо підготовки матеріально – технічної бази до літнього оздоровчого сезону:
• проведено благоустрій території;
• поточний ремонт та часткову реконструкцію душових, яка передбачала заміну сантехнічного обладнання та збільшення потужності постачання гарячої води;
• проведено поточний ремонт житлових будиночків та спального корпусу «Сонечко»;
• завершуємо заміну підлоги у корпусі «Лазурний», попереду проведення поточного ремонту даного корпусу;
• частково замінено водовідведення у їдальні;
• проведено перевірку системи водопостачання, придбано насос для водонапірної башти;
• проведено роботи по реконструкції надвірного туалету, встановлені чаши генуя, забезпечене водопостачання;
До виконання даних робіт залучені працівники з числа осіб, що перебувають на обліку в центрі зайнятості населення Білопільського району, обслуговуючий персонал шкіл м. Білопілля, студенти залізничного ліцею.
З метою організації своєчасного і якісного підбору кадрів для роботи в оздоровчому таборі, проведена робота по створенню проекту комплектації дитячого заміського табору педагогічними кадрами та обслуговуючим персоналом. Проте попри вжиті заходи нагальним залишається вирішення ряду проблемних питань, пов’язаних, перш за все, з недостатнім фінансуванням.
Підводячи підсумки слід зазначити, що організація оздоровлення та відпочинку школярів району має позитивні сторони. А саме:
• збережено мережу оздоровчих закладів та закладів відпочинку;
• незважаючи на щорічне зменшення контингенту дітей шкільного віку, щорічно простежується позитивна тенденція зростання відсотка охоплення їх різними формами оздоровлення та відпочинку;
• фінансування організації оздоровлення з районного бюджету має тенденцію зростання;
• активно, у встановленому порядку залучаються кошти на оздоровлення дітей застрахованих осіб, працюючих на підприємствах, в установах, організаціях від Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.
Проте, поряд з позитивним в організації літнього оздоровлення та відпочинку дітей, є ряд невирішених питань:
• враховуючи те, що у 2013 році заплановано проведення атестації заміського оздоровчого табору «Дружба», слід передбачити виділення бюджетних коштів на поповнення матеріальної бази табору (капітальний ремонт спальних корпусів, літньої естради, облаштування критого клубу, банно - прачечного комплексу, оновлення меблів, забезпечення світлопостачання в житлові будиночки тощо);
• у більшості пришкільних таборів недостатньо іграшкового інвентарю, а той який є в наявності, морально застарілий, не відповідає віковим особливостям.

Сподіваємось, що чіткий розподіл обов’язків по керівництву, злагоджена відповідальна робота адміністрації, педагогічних колективів закладів освіти, батьків, депутатського корпусу по створенню комфортних умов літнього оздоровлення дітей сприятимуть цікавому та змістовному відпочинку.


Начальник відділу освіти                                                             І.П. Оксененко


БІЛОПІЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА
СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Шосте скликання
Сімнадцята сесія
Р І Ш Е Н Н Я

від 07.06.2012                                      м. Білопілля

Про звіт директора комунальної
установи районної ради «Білопільський
районний центр фізичного здоров’я
населення «Спорт для всіх»
про роботу установи за 2011 рік

Розглянувши звіт директора комунальної установи районної ради
«Білопільський районний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Берестка П. М. про роботу установи за 2011 рік, керуючись пунктом 20 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та рішенням районної ради від 19.07.07 «Про затвердження Порядку розгляду звітів керівників закладів, підприємств, установ, що перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст району», районна рада вирішила:
1. Звіт директора комунальної установи районної ради «Білопільський районний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Берестка П. М. про роботу установи за 2011 рік взяти до відома (додається).
2. Директору комунальної установи районної ради «Білопільський районний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Берестку П.М.:
2.1. Активізувати роботу по залученню різних верств населення до занять фізичною культурою і спортом, максимально охопити населення району різними формами оздоровчої направленості та спортом.
2.2. Продовжувати роботу по контролю за утриманням в належному стані існуючих в районі спортивних споруд.
2.3. Сприяти організаціям, установам, об’єднанням громадян фізкультурної спрямованості, суб’єктам господарювання району в питаннях зміцнення здоров’я, профілактики захворювань, організації змістовного дозвілля населення району, особливо підростаючого покоління, пропагування здорового способу життя та занять спортом.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, фінансів, планування соціально-економічного розвитку району, ринкових реформ, управління об’єктами права комунальної власності, інвестиційної політики та розвитку підприємництва (голова комісії Андрійчук Г. І.).


Голова районної ради                                                    В.І.Кубрак


Звіт
директора комунальної установи Білопільської районної ради «Білопільський районний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» про роботу установи за 2011 рік

Робота комунальної установи Білопільської районної ради «Білопільський районний центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» на протязі 2011 року проводилась на виконання районної програми «Розвитку фізичної культури і спорту на 2007-2011 роки» та у відповідності до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивно-масових заходів на 2011 рік та основних напрямків роботи, а саме було проведено:
1. Спартакіаду серед колективів фізкультури підприємств та організацій міста Білопілля, проведено змагання з 5 видів спорту програми, прийняло участь 9 команд - 135 учасників.
2.Спартакіаду серед збірних команд колективів фізкультури сільських, селищних рад та сільської молоді, проведено змагання з 6 видів спорту програми, прийняло участь 24 команди - 437 учасників.
3. Районні змагання з видів спорту. У 2011 році започатковано відкритий турнір з хокею з шайбою серед чоловічих команд на Кубок А.С.Макаренка, змагання з лижних гонок серед учнівської молоді, районний турнір з пляжного волейболу серед ветеранських команд.
4. Комплексні районні заходи: проводи зими, День Перемоги, День молоді, День Незалежності, з нагоди Дня м. Білопілля, Дня м. Ворожба, Дня смт. Жовтневого, Дня фізичної культури і спорту, Дня людей похилого віку та ветеранів спорту.
5. Районні масові спортивні заходи серед дітей в рамках Всеукраїнських масових спортивних заходів: «Ти зможеш, якщо зміг я», «Рух заради здоров'я» з нагоди Всесвітнього дня здоров'я, «День захисту дітей», «Спорт для всіх у кожному дворі», «Олімпійський день бігу».
Збірна команда Білопільського району з футболу «Авангард» у 2011 році приймала участь в чемпіонаті Сумської обласної організації ВФСТ «Колос», де зайняла 3 місце.
За 2011 рік проведено 32 районний масовий спортивний захід, збірні команди районного центру прийняли участь у 8 обласних спортивних заходах, всього прийняло участь у заходах 3350 учасників, на що було використано із районного бюджету – 50650,00 грн.(«Авангард»-30400 грн.)

Згідно розпорядження голови районної державної адміністрації №217 від 30.03.2011 року «Про оптимізацію та поліпшення стану фізкультурно-масової і спортивної роботи в районі» районним центром ФЗН «Спорт для всіх» у рамках місячника «Спорт для всіх – спільна турбота» у 2011 році було проведено роботу по впорядкуванню спортивних об’єктів:
- впорядковано територію стадіону ім. Ю.Білонога, а саме: бігову доріжку, сектори для метань та стрибків у довжину, майданчик для пляжного волейболу, майданчик із штучним покриттям та тренажерний майданчик для занять загальною фізичною підготовкою;
- проведено поточний ремонт східців центрального входу стадіону ім. Ю.Білонога, на що було використано – 6856,00 грн. із районного бюджету;
- проведено поточний ремонт фундаменту огорожі стадіону по вул. Старопутивльській;
- проведено фарбування огорожі тенісного корту в міському парку ім. Т.Г.Шевченка, на що було використано 667,3 грн. із районного бюджету та впорядкування тренажерних майданчиків для загально-фізичної підготовки по вул. Макаренка та в міському парку ім. Т.Г.Шевченка.
На базі районного центру «Спорт для всіх» функціонують:
- тренажерний зал, який відвідують близько 150 чоловік різних вікових категорій, вихованці відділення легкої атлетики ДЮСШ, також один раз на тиждень в залі проводяться заняття для осіб з обмеженими фізичними можливостями;
- музей спортивної слави Білопільщини, який постійно поповнюється новими експонатами та матеріалами.
На функціонування районного центру у 2011 році виділено із районного бюджету 263 тис. грн. , використано за 2011 рік 247672,22 грн.


Директор
районного центру                                                         П.М.Бересток


БІЛОПІЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА
СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Шосте скликання
Сімнадцята сесія
Р І Ш Е Н Н Я

від 07.06.2012                                              м. Білопілля

Про звіт начальника комунального
підприємства районної ради
«Білопільське районне
архітектурно-планувальне бюро»
про роботу підприємства за 2011 рік

Розглянувши звіт начальника комунального підприємства «Білопільське районне архітектурно-планувальне бюро» Сегиди С.О. про роботу підприємства за 2011 рік, керуючись пунктом 20 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та рішенням районної ради від 19.07.07 «Про затвердження Порядку розгляду звітів керівників закладів, підприємств, установ, що перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст району», районна рада вирішила:

1. Звіт начальника комунального підприємства «Білопільське районне архітектурно-планувальне бюро» Сегиди С.О. про роботу підприємства за 2011 рік взяти до відома (додається).
2. Начальнику комунального підприємства «Білопільське районне архітектурно-планувальне бюро» Сегиді С.О. вивчити можливість здійснення підприємством інших видів діяльності, відповідно до Статуту підприємства.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, фінансів, планування соціально-економічного розвитку району, ринкових реформ, управління об’єктами права комунальної власності, інвестиційної політики та розвитку підприємництва (голова комісії Андрійчук Г. І.).


Голова районної ради                                                                В.І.Кубрак


З В І Т
начальника КП “Білопільськерайонне АПБ”
про роботу підприємства за 2011 рік

КП “Білопільське районне АПБ” утворено рішення сесії Білопільської
районної ради від 30.07.2003р. Свою діяльність підприємство здійснює в відповідності до Законів України “Про містобудування”, “Про планування і забудову територій”, “Про архітектурну діяльність”, регіональних правил забудови, статуту підприємства та Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності”, наказами Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України №103 від 05.07.2011р., №109 від 07.07.2011р. Функціонально підпорядковане відділу містобудування та архітектури.
КП “Білопільське районне АПБ” займається підготовкою замовникам завдань на проектування та “Будівельних паспортів” на проектування та будівництво об’єктів житлово - громадського призначення, розміщення гаражів, господарських будівель, виносом в натуру на відведених земельних ділянках вісей будівель. Готує ескізи намірів забудови (місце розташування будівлі та споруд на земельній ділянці, фасади, максимальні відмітки висотності, відстані до сусідніх земельних ділянок), та графічні частини містобудівних умов та обмежень (викопіювання з генеральних планів забудови населених пунктів, ситуаційні плани місць розташування об’єктів будівництва, викопіювань з містобудівної документації). Розглядає звернення громадян, готовить проекти рішень на виконкоми. Розрахунки за виконані роботи та послуги виконуються на основі базових показників вартості робіт з приміненням коефіцієнтів. Бюро своєчасно здійснює бухгалтерський облік, веде статистичну звітність у відповідності з чинним законодавством. В бюро працює 2 чоловіки.
До КП “Білопільське районне архітектурно - планувального бюро за 2011 рік надійшло 181 письмових звернень громадян та організацій.
Було підготовлено 17 містобудівних умов і обмежень на будівництво та реконструкцію об’єктів, 105 будівельних паспортів на будівництво житлових будинків, господарських будівель, гаражів, водопровідних мереж та каналізацій, перепланування в квартирах, 37 графічних матеріалів для розміщення житлових будинків та гаражів на нових земельних ділянках.
На рахунок бюро надійшло - 129,4 тис.грн.
Витрати склали - 113,85 тис. грн. (зарплата, нарахування, господарські витрати). Перерахування до бюджету 6,5 тис. грн..
Заборгованість по сплаті податків і зборів обов’язкових платежів, виплаті
заробітної плати відсутня.


Начальник КП “Білопільське
архітектурно-планувальне бюро”                                                      С.О.Сегида


БІЛОПІЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА
СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Шосте скликання
Сімнадцята сесія
Р І Ш Е Н Н Я

від 07.06.2012                                                 м. Білопілля

Про звіт виконання районного
бюджету за І квартал 2012 року

Відповідно до пункту 17 частини 1 статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, районна рада вирішила:

1. Затвердити звіт про виконання районного бюджету за І квартал 2012 року:
- по доходах у сумі 38191800,68 гривень у тому числі загальний фонд 37094373,82 гривень та спеціальний фонд 1097426,86 гривень (додаток 1);
- по видатках у сумі 38651588,30 гривень у тому числі загальний фонд 37646343 гривень, спеціальний фонд 1005245,30 гривень (додаток 2).


Голова районної ради                                                       Кубрак В.І.

(Завантажити додатки)БІЛОПІЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА
СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Шосте скликання
Сімнадцята сесія
Р І Ш Е Н Н Я

від 07.06.2012                                        м. Білопілля

Про внесення змін
до районного бюджету
на 2012 рік

Розглянувши пропозиції Білопільської районної державної адміністрації відповідно до Бюджетного кодексу України, керуючись пунктом 17 частини 1 статті 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Законів України «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2012 рік», рішення Сумської обласної ради від 25.05.2012 «Про внесення змін до рішення Сумської обласної ради від 27.12.2011 «Про обласний бюджет Сумської області на 2012 рік» районна рада вирішила:

1. Унести до рішення районної ради шостого скликання від 28.12.2011 «Про районний бюджет на 2012 рік» (з урахуванням змін від 28.02.2012, 15.03.2012, 19.04.2012) наступні зміни:
1.1. Збільшити доходну частину загального фонду районного бюджету на обсяг:
додаткової дотації на покращення надання соціальних послуг найуразливішим верствам населення – 602,6 тис. гривень;
додаткової дотації на підвищення рівня матеріального забезпечення інвалідів І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу – 63,3 тис. гривень;
додаткової дотації на оплату праці працівників бюджетних установ – 1311,9 тис. гривень;
додаткової дотації з державного бюджету місцевим бюджетам на стимулювання місцевих органів влади за перевиконання річних розрахункових обсягів податку на прибуток підприємств та акцизного податку – 12,7 тис. гривень;
субвенції на виплату допомоги сім`ям з дітьми, малозабезпеченим сім"ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам та тимчасової державної допомоги дітям – 1179,6 тис. гривень;
субвенції на виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях за принципом "гроші ходять за дитиною" – 23,7 тис. гривень;
субвенції на проведення видатків місцевих бюджетів, що враховуються при визначенні обсягу міжбюджетних трансфертів – 43,1 тис. гривень.
1.2. Збільшити обсяг доходів спеціального фонду районного бюджету на обсяг іншої субвенції в сумі 11,5 тис. гривень.

2. Унести зміни по головним розпорядникам коштів в межах затверджених призначень, а саме: управлінню праці та соціального захисту населення Білопільської районної державної адміністрації в сумі 380,0 тис. гривень, відділу освіти Білопільської районної державної адміністрації в сумі 85,0 тис. гривень, районній державній адміністрації Комунальний заклад Білопільської районної ради « Білопільська ЦРЛ» в сумі 118,7 тис. грн.

3. Викласти пункти 1, 2, 6, 12 у новій редакції:
«1. Установити загальний обсяг доходів районного бюджету на 2012 рік у сумі 146915,3 тис. гривень, у тому числі дотації з державного бюджету – 81309,4 тис. гривень, субвенції з державного бюджету – 47694,0 тис. гривень, субвенції з обласного бюджету – 233,0 тис. гривень, субвенції на утримання об'єктів спільного користування чи ліквідацію негативних наслідків діяльності об'єктів спільного користування – 159,5 тис. гривень, інші субвенції – 144,8 тис. гривень.
Обсяг доходів загального фонду бюджету визначити у сумі 143272,2 тис. гривень, спеціального фонду бюджету 3643,1 тис. гривень (додаток №1).

2. Затвердити загальний обсяг видатків районного бюджету на 2012 рік у сумі 147645,3 тис. гривень (дотації з державного бюджету – 7473,2 тис. гривень, субвенції з державного бюджету – 944,3 тис. гривень, інша субвенція з районного бюджету – 133,3 тис. гривень, додаткової дотації на оплату праці працівників бюджетних установ – 165,0 тис. гривень) у тому числі обсяг видатків загального фонду бюджету в сумі – 143864,7 тис. гривень та видатків спеціального фонду бюджету – 3780,6 тис. гривень за тимчасовою класифікацією видатків та кредитування місцевих бюджетів (додаток № 2) та головними розпорядниками коштів (додаток № 3).

6. Затвердити обсяги міжбюджетних трансфертів, що надходять до районного бюджету та які передаються з районного бюджету (додаток 4, 4.1) на 2012 рік:
дотації вирівнювання місцевим бюджетам із районного бюджету в сумі 7473,2 тис. гривень;
субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населенних пунктах у сумі – 944,3 тис. гривень;
коштів, що передаються до районного бюджету – 21,3 тис. гривень;
інша субвенція з районного бюджету – 133,3 тис. гривень;
додаткової дотації на оплату праці працівників бюджетних установ – 165,0 тис. гривень.

12. Затвердити в складі видатків районного бюджету кошти на реалізацію державних та регіональних галузевих програм на загальну суму 1495,8 тис. гривень (додаток 8).

4. Унести зміни до додатків 1-4, 8 згідно з відповідними додатками.Голова районної ради                                                                  В.І.Кубрак

(Завантажити додатки)БІЛОПІЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА
СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Шосте скликання
Сімнадцята сесія
Р І Ш Е Н Н Я

від 07.06.2012                                                     м. Білопілля

Про звернення голови президії
Сумської обласної організації
Українського товариства мисливців
і рибалок щодо погодження надання
у користування мисливських угідь

Розглянувши звернення голови президії Сумської обласної організації УТМР Харченка Ю. С. (лист від 11.04.2012 № 148), на підставі ст.ст. 9, 22 Закону України “Про мисливське господарство та полювання”, ч. 2 ст. 43 ЗУ „Про місцеве самоврядування в Україні”, районна рада вирішила:

Погодити надання у користування Сумській обласній організації Українського товариства мисливців та рибалок мисливських угідь (ділянок суші та водного простору, на яких перебувають мисливські тварини і які можуть бути використані для ведення мисливського господарства) в адміністративно-територіальних межах Білопільського району.Голова районної ради                                                            В. І. Кубрак


БІЛОПІЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА
СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Шосте скликання
Сімнадцята сесія
Р І Ш Е Н Н Я

від 07.06.2012                                                          м. Білопілля

Про результати державного фінансового
аудиту виконання бюджетів Білопільського
району за 2009-2011 роки, проведеного
державною фінансовою інспекцією
в Сумській області

Розглянувши звіт про результати державного фінансового аудиту виконання бюджетів Білопільського району за 2009-2011 роки, враховуючи рекомендації Державної фінансової інспекції в Сумській області (лист від 11.05.2012 № 18-17-14-14/3513), на підставі ст. 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, районна рада вирішила:

1. Провести інвентаризацію програм, прийнятих районною радою та розглянути доцільність розробки та їх затвердження при відсутності фінансового ресурсу на їх виконання.
Виконавці: управління та відділи Білопільської районної державної адміністрації, постійні комісії районної ради згідно розподілу завдань та повноважень.
Термін: до 01.10.2012.

2. Переглянути програми, прийняті районною радою в частині внесення змін до заходів по їх реалізації, передбачивши конкретні кількісні та якісні показники, обсяги фінансування, конкретні терміни виконання заходів, виконавців та систему звітності.
Виконавці: управління та відділи Білопільської районної державної адміністрації, постійні комісії районної ради згідно розподілу завдань та повноважень.
Термін: до 01.10.2012.

3. Провести інвентаризацію нерухомого майна спільної комунальної власності територіальної громади сіл, селищ, міст Білопільського району, уточнивши його кількість та площу, та прийняти відповідне рішення, з метою подальшого ефективного використання майна.
Виконавець: відділ комунального майна виконавчого апарату районної ради (Іщенко Ю. А.).
Термін: до 01.09.2012.

4. Рекомендувати міським, селищним та сільським радам Білопільського району:
4.1. З метою збільшення надходжень до бюджетів розробити та затвердити положення про пайову участь у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури на їх територіях та залучати забудовників до пайової участі у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури.
4.2. З метою збільшення надходжень до бюджетів, укласти з орендарями водних об’єктів договори оренди наявних гідроспоруд.
4.3. Розглянути можливість перегляду договорів оренди земельних ділянок несільськогосподарського призначення, орендодавцями яких є місцеві ради, щодо збільшення ставок орендної плати до розміру, передбаченого законодавством.
4.4. Провести інвентаризацію нерухомого майна комунальної власності територіальних громад, визначивши його кількість та площу, з метою його подальшого використання.
4.5. Розробити та затвердити нормативну базу щодо оренди та відчуження комунального майна та при укладенні договорів оренди використовувати форму Типового договору оренди комунального майна в частині істотних умов, передбачених ч. 2 ст. 10 Закону України «Про оренду державного та комунального майна».
4.6. Розглянути можливість перегляду договорів оренди комунального майна з метою збільшення максимального розміру орендної плати за його використання.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії районної ради згідно розподілу повноважень.


Голова районної ради                                                                        В. І. Кубрак


БІЛОПІЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА
СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Шосте скликання
Сімнадцята сесія
Р І Ш Е Н Н Я

від 07.06.2012                                                  м. Білопілля

Про внесення змін до рішень
районної ради від 27.03.2012
„Про створення районного
консолідованого фонду охорони
навколишнього природного
середовища у 2012 році” та від
19.04.2012 „Про передачу
міжбюджетного трансферту”

З метою поліпшення екологічного стану та акумуляції коштів для ліквідації екологічно небезпечних об’єктів, які утворилися у зв’язку з розміщенням непридатних та заборонених пестицидів на території району, розглянувши подані районною державною адміністрацією пропозиції щодо внесення змін до рішень 15 та 16 сесій районної ради VI скликання від 27.03.2012 „Про створення районного консолідованого фонду охорони навколишнього природного середовища у 2012 році” та від 19.04.2012 „Про передачу міжбюджетного трансферту”, відповідно до ст. 43, п. 6 ч. 1 ст. 44 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада вирішила:

1. Доповнити рішення 15 сесії районної ради VI скликання від 27.03.2012 „Про створення районного консолідованого фонду охорони навколишнього природного середовища у 2012 році”:
1.1. В преамбулі до рішення - після слів „на території району” словами „та області”.
1.2. В п. 7 рішення - після слів „Білопільського району” словами „та Сумської області.”
1.3. В п. 5 Положення про районний консолідований фонд охорони навколишнього природного середовища у 2012 році - після слів „Білопільського району” словами „та Сумської області.”
1.4. У додатках 2, 3 до рішення - після слів „Білопільського району” словами „та Сумської області.”

2. Пункт 1 рішення 16 сесії районної ради VI скликання від 19.04.2012 року „Про передачу міжбюджетного трансферту” після слів „на території району” доповнити словами „та області”.


Голова районної ради                                                                В.І. Кубрак