• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта

Рішення 19 сесії, 6 скликання

Печать
БІЛОПІЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА
СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Шосте скликання
Дев'ятнадцята сесія
Р І Ш Е Н Н Я

від 18.09.2012                                        м. Білопілля

Про інформацію прокурора Білопільського району
Жерьобкіна В. Д., т.в.о. начальника РВ УМВС України в
Сумській області Чміля С. В. про стан законності,
боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та
результати діяльності на території району;
виконання районної комплексної програми
профілактики правопорушень та боротьби
зі злочинністю на 2012-2015 роки

Прокуратурою Білопільського району вживаються заходи по здійсненню нагляду за дотриманням діючого законодавства щодо захисту майнових, інших особистих прав і свобод громадян та інтересів держави у сфері трудових, земельних, бюджетних та інших правовідносин. Так, за перше півріччя 2012 року порушено 5 кримінальних справ, внесено 61 припис про усунення порушень закону, притягнуто до відповідальності 73 особи. За актами прокурорського реагування відшкодовано 738 тис. грн.
Протягом року вирішено 100 звернень громадян та юридичних осіб, з них 4 задоволено, по іншим проведені перевірки та надані роз'яснення. На особистому прийомі працівниками прокуратури прийнято 147 громадян.
Прокуратурою району в поточному році підтримано державне обвинувачення в суді по 138 кримінальних справах.
В ході представництва громадян і держави в суді протягом першого півріччя заявлено позови на загальну суму 505 тис. грн. Судами задоволено 31 позов на загальну суму 381 тис. грн., інші знаходяться на розгляді.
У першому півріччі складено 2 протоколи про корупційні адміністративні правопорушення, за результатами розгляду яких до адміністративної відповідальності притягнуто 2 посадові особи.
Районним відділом внутрішніх справ відповідно до чинного законодавства вживаються заходи по протидії злочинним проявам, їх розкриттю та попередженню, профілактиці правопорушень, забезпеченню охорони громадського порядку, виконанню районної комплексної програми профілактики правопорушень та боротьби зі злочинністю на 2012-2015 роки.
За 8 місяців 2012 року працівниками райвідділу зареєстровано всього 2400 (2011 рік – 2116) заяв або повідомлень про злочин, що вчинений або готується.
Щодо 2100 (2011 рік - 1764) заяв громадян відмовлено в порушенні кримінальних справ.
У звітному періоді відмічається збільшення кількості тяжких та особливо тяжких злочинів.
Поряд із збільшенням кількості зареєстрованих (в порівнянні з відповідним періодом минулого року):
- умисне ТТУ 5 (4),
- розбій 2 (0);
- вимагання 1 (0),
- крадіжок з помешкань громадян 34 (28),
- ДТП 11 (6),
- ДТП, що спричинило смерть потерпілого 2 (1),
- незаконне заволодіння транспортними засобами 9 (4),
менше вчинено:
- крадіжок 149 (179),
- крадіжок державної або колективної власності 11 (23),
- з дач 25 (32);
- погроза вбивством 1 (3),
- грабежів 5 (6),
- хуліганств 6 (11).
У звітному періоді поточного року дещо менше розкрито (розслідувано) злочинів: 203 проти 209 (-2,9%).
Станом на 01.09.2012 у розшуку перебували 26 злочинців, 13 безвісно зниклих громадян, потребували встановлення 2 особи невпізнаних трупів. За вісім місяців 2012 року розшукано 12 злочинців, 6 безвісно зниклих громадян.
З початку року райвідділом розкрито 17 злочинів економічної спрямованості.
За звітний період 2012 року службою виявлено 39 (2011 рік - 27) фактів пов'язаних з незаконним обігом наркотиків, 19, вилучено понад 9 кг наркотичної сировини. На обліку знаходиться 69 споживачів наркотиків.
Дещо стабілізувалась ситуація за результатами 8 місяців 2012 року в напрямку профілактики злочинності у громадських місцях - 28 випадків (34), на вулицях населених пунктів - 19 (25).
Порівняно з минулим роком у регіоні зменшилася питома вага злочинів, скоєних раніше судимими - 78 (68), групою осіб - 19 (22), особами, які не працюють і не навчаються 55 (55).
Таким чином, на окремих напрямках діяльності вдалося стабілізувати криміногенну обстановку, однак залишаються невирішеними ряд питань, спостерігаються негативні тенденції щодо зростання кількості та розкриття окремих видів злочинів.
Це, в першу чергу, стосується збільшення кількості тяжких та особливо тяжких злочинів; тяжких тілесних ушкоджень; крадіжок з квартир, помешкань громадян; незаконних заволодінь транспортними засобами.
Враховуючи вищезазначене, на підставі п. 36 ч. 1 ст. 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ч. 13 ст. 7 Закону України “Про міліцію”, рішення 15 сесії районної ради від 27.03.2012 “Про районну комплексну програму профілактики правопорушень та боротьби зі злочинністю на 2012-2015 роки”, районна рада вирішила:

1. Інформацію прокурора Білопільського району Жерьобкіна В. Д., т.в.о. начальника РВ УМВС України в Сумській області Чміля С. В. про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території району; виконання районної комплексної програми профілактики правопорушень та боротьби зі злочинністю на 2012-2015 роки, взяти до відома.

2. Рекомендувати прокурору Білопільського району Жерьобкіну В. Д., т.в.о. начальника РВ УМВС України в Сумській області Чмілю С. В. посилити роботу по забезпеченню законності, боротьби зі злочинністю та охорони громадського порядку на території району.

3. Районному відділу внутрішніх справ (Чміль С. В.) забезпечити:
3.1. Вжиття заходів по зниженню кількості крадіжок майна громадян.
3.2. Протидію наркотичним злочинам шляхом проведення профілактичних, попереджувальних та оперативних заходів.
3.3 Охорону громадського порядку, безпеку громадян шляхом систематичного проведення патрулювання вулиць спільно з членами громадських формувань.
3.4. Постійні профілактичні відпрацювання окремих територій та місць зосередження кримінального елементу, виходячи з наявної оперативної інформації.
3.5. Розкриття злочинів «по гарячих слідах», злочинів, пов`язаних з крадіжками приватного майна, злочинів минулих років, шахрайств.
3.6. Укомплектування складу дільничних інспекторів.
3.7. Вжиття вичерпних заходів по припиненню діяльності пунктів прийому металобрухту, відкритих незаконно.
3.8. Дієву взаємодію з виконкомами сільських, селищних, міських рад по протидії правопорушенням та злочинності.
3.9. Належну взаємодію з керівництвом органів внутрішніх справ сусідніх районів.

4. Районному відділу міліції (Чміль С. В.) спільно з відповідними районними закладами, організаціями, службами забезпечити виконання районної комплексної програми профілактики правопорушень та боротьби зі злочинністю на 2012-2015 роки.

5. Сільським, селищним, міським головам забезпечити:
5.1. Своєчасний та регулярний розгляд інформації про стан боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку на відповідній території, виконанню заходів місцевих програм боротьби зі злочинністю, профілактики правопорушень на сесіях місцевих рад.
5.2. Постійну взаємодію з дільничними інспекторами міліції, закріпленими за відповідною територією.
5.3. Допомогу працівникам правоохоронних органів у виконанні передбачених чинним законодавством завдань.

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань регламенту, законності, правопорядку, депутатської етики, розвитку місцевого самоврядування та територіального устрою (Клименко Н. А.).

7. Рішення сьомої сесії районної ради шостого скликання від 12.07.2011 “Про інформацію прокурора Білопільського району Жерьобкіна В. Д., начальника РВ УМВС України в Сумській області Омельченка М. П. про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території району; виконання Районної комплексної програми боротьби зі злочинністю та профілактики правопорушень на 2009-2011 роки в районі”, вважати таким, що втратило чинність.


Голова районної ради                                              В. І. Кубрак


БІЛОПІЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА
СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Шосте скликання
Дев'ятнадцята сесія
Р І Ш Е Н Н Я

від 18.09.2012                                         м. Білопілля

Про внесення змін
до районного бюджету
на 2012рік

Розглянувши пропозиції Білопільської районної державної адміністрації відповідно до Бюджетного кодексу України, керуючись пунктом 17 частини 1 статті 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, на підставі рішення сесії Сумської обласної ради від 27.07.2012, 17.08.2012 «Про внесення змін до рішення Сумської обласної ради від 27.12.2012 «Про обласний бюджет Сумської області на 2012 рік» районна рада вирішила:

1. Унести до рішення районної ради шостого скликання від 28.12.2011 «Про районний бюджет на 2012 рік» (з урахуванням змін від 28.02.2012, 15.03.2012, 19.04.2012, 07.06.2012, 31.07.2012) наступні зміни:

1.1. Зменшити доходну частину загального фонду районного бюджету на обсяг:
додаткової дотації на підвищення рівня матеріального забезпечення інвалідів І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу – 41,8 тис. гривень;
субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг з послуг зв'язку, інших передбачених законодавством пільг (крім пільг на одержання ліків, зубопротезування, оплату електроенергії, природного і скрапленого газу на побутові потреби, твердого та рідкого пічного побутового палива, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот), на компенсацію втрати частини доходів у зв'язку з відміною податку з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів та відповідним збільшенням ставок акцизного податку з пального і на компенсацію за пільговий проїзд окремих категорій громадян - 7,5 тис. гривень;
субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу» - 330,1тис. гривень;
субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях за принципом "гроші ходять за дитиною" - 100,0 тис. гривень.

1.2. Збільшити доходну частину загального фонду районного бюджету на обсяг:
субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на придбання медичного автотранспорту та обладнання для закладів охорони здоров’я – 147,0 тис. гривень;
субвенції на проведення видатків місцевих бюджетів, що не враховуються при визначенні обсягу міжбюджетних трансфертів – 4,8 тис. гривень.
1.3. Збільшити обсяг доходів спеціального фонду районного бюджету на обсяг іншої субвенції в сумі 76,2 тис. гривень.
1.4. Збільшити загальний обсяг видатків районного бюджету в сумі 128,7 тис. гривень за рахунок залишку коштів, який утворився станом на 01.01.2012 року.
1.5. Унести зміни по головним розпорядникам коштів в межах затверджених призначень, а саме: управління праці та соціального захисту населення Білопільської районної державної адміністрації в сумі 1094,4 тис. гривень, відділу освіти Білопільської районної державної адміністрації в сумі 17,2 тис. гривень, районній державній адміністрації в сумі 845,0 тис. гривень, в тому числі: комунальний заклад Білопільської районної ради «Білопільська ЦРЛ» в сумі 844,0 тис. гривень.
2. Викласти пункти 1, 2, 3, 4, 12 у новій редакції:
1. Установити загальний обсяг доходів районного бюджету на 2012 рік у сумі 146663,9 тис. гривень, у тому числі дотації з державного бюджету – 81267,6 тис. гривень, субвенції з державного бюджету – 47403,4 тис. гривень, субвенції з обласного бюджету – 237,8 тис. гривень, субвенції на утримання об'єктів спільного користування чи ліквідацію негативних наслідків діяльності об'єктів спільного користування – 159,5 тис. гривень, інші субвенції – 221,0 тис. гривень.

2. Затвердити загальний обсяг видатків районного бюджету на 2012 рік у сумі 147971,6 тис. гривень (дотації з державного бюджету – 7473,2 тис. гривень, субвенції з державного бюджету – 944,3 тис. гривень, інша субвенція з районного бюджету – 133,3 тис. гривень, додаткової дотації на оплату праці працівників бюджетних установ – 165,0 тис. гривень) у тому числі обсяг видатків загального фонду бюджету в сумі – 143801,5 тис. гривень та видатків спеціального фонду бюджету – 4170,1 тис. гривень за тимчасовою класифікацією видатків та кредитування місцевих бюджетів (додаток № 2) та головними розпорядниками коштів (додаток № 3).

3. Установити дефіцит загального фонду районного бюджету в сумі 856,9 тис. гривень, що склався за рахунок:
спрямування вільного залишку коштів районного бюджету на збільшення бюджетних призначень – 1307,7 тис. гривень;
передачі коштів із загального фонду бюджету до бюджету розвитку (спеціального фонду) – 450,8 тис. гривень (додаток 6).

4. Установити дефіцит спеціального фонду районного бюджету в сумі 450,8 тис. гривень, джерелом покриття якого визначити:
надходження коштів із загального фонду до бюджету розвитку (спеціального фонду) в сумі 450,8 тис. грн. (додаток 6).

12. Затвердити в складі видатків районного бюджету кошти на реалізацію державних та регіональних галузевих програм на загальну суму 1641,3 тис. гривень (додаток 8).

3. Унести зміни до додатків 1, 2, 3, 6, 7, 8 згідно з додатками.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, фінансів, планування соціально-економічного розвитку району, ринкових реформ, управління об’єктами права комунальної власності, інвестиційної політики та розвитку підприємництва (голова комісії Андрійчук Г.І.).

5. Дане рішення опублікувати в районній газеті „Білопільщина”.


Голова районної ради                                                В.І.Кубрак

(натисніть для завантаження додатків)


БІЛОПІЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА
СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Шосте скликання
Дев'ятнадцята сесія
Р І Ш Е Н Н Я

від 18.09.2012                                               м. Білопілля

Про граничну вартість ритуальних
послуг при похованні учасників
бойових дій та інвалідів війни

Відповідно до Законів України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, „Про поховання та похоронну справу”, постанови Кабінету Міністрів України від 28 жовтня 2004 року №1445 „Про затвердження Порядку проведення безоплатного поховання померлих (загиблих) осіб, які мають особливі заслуги та особливі трудові заслуги перед Батьківщиною, учасників бойових дій і інвалідів війни”, постанови Кабінету Міністрів України від 18 листопада 2009 року №1224 „Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 28 жовтня 2004 року №1445 щодо проведення безоплатного поховання померлих (загиблих) осіб, які мають особливі заслуги та особливі трудові заслуги перед Батьківщиною , і учасників бойових дій” та на підставі пункту 16 частини І статті 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” районна рада вирішила:
1. Продовжити роботу щодо виконання статті 14 пунктів „в” та „г” Закону України „Про поховання та похоронну справу” в частині поховання учасників бойових дій та інвалідів війни за рахунок коштів обласного бюджету.
2. Делегувати управлінню праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації повноваження на проведення за рахунок коштів обласного бюджету виплати грошової компенсації особам, які здійснили поховання учасників бойових дій та інвалідів війни, на підставі їх заяв, копії свідоцтва про смерть, довідок про проведення поховання в межах граничної вартості ритуальних послуг.
3. Затвердити перелік та граничну вартість ритуальних послуг, що застосовуються при виплаті грошової компенсації особам, які здійснили поховання учасників бойових дій та інвалідів війни (додається).
4. Організацію виконання даного рішення покласти на управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації (Сіденко І.О.) та фінансове управління райдержадміністрації (Нікітенко О.В.).
5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань з охорони здоров’я, материнства, дитинства, прав жінок та соціального захисту населення (Хом’як А.П.)
6.Рішення районної ради від 25.02.2010 року „Про граничну вартість ритуальних послуг при похованні учасників бойових дій” вважати таким, що втратило чинність.


Голова районної ради                                                                    В.І.Кубрак


Додаток
до рішення районної ради
від 18.09.2012 року

Гранична вартість
ритуальних послуг, що застосовується при виплаті грошової компенсації особам, які здійснили поховання учасників бойових дій та інвалідів війни

№ п/п

Найменування послуг

кількість

Граничні ціни

Літній період (квітень-листопад)

Зимовий період (грудень-березень)

1

Надання труни

1

450,0

450,0

2

Надання автотранспорту

1

100,0

100,0

3

Копання могили

1

280,0

330,0

4

Надання вінка похоронного з траурною стрічкою

1

60,0

60,0

Всього

890,0

940,0БІЛОПІЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА
СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Шосте скликання
Дев'ятнадцята сесія
Р І Ш Е Н Н Я

від 18.09.2012                                            м. Білопілля

Про організацію навчально-
виховних комплексів в районі

З метою удосконалення і оптимізації мережі дошкільних і загальноосвітніх навчальних закладів району, надання якісної дошкільної та загальної середньої освіти, керуючись статтею 36 ЗУ«Про освіту», статтею 9 ЗУ “Про загальну середню освіту”, пунктом 20 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада вирішила:
1. Організувати на базі Білопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4, Ганнівсько-Тернівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Ободівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Кальченківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів навчально-виховні комплекси: загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад.

2. В зв'язку з цим – перейменувати:
2.1. Білопільську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №4 у Білопільський навчально-виховний комплекс: загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад №4 Білопільської районної ради Сумської області;
2.2. Ганнівсько-Тернівську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів у Ганнівсько-Тернівський навчально-виховний комплекс: загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад Білопільської районної ради Сумської області;
2.3. Ободівську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів у Ободівський навчально-виховний комплекс: загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад Білопільської районної ради Сумської області;
2.4. Кальченківську загальноосвітню школу І-ІІ ступенів у Кальченківський навчально-виховний комплекс: загальноосвітню школу І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад Білопільської районної ради Сумської області.

3. Внести відповідні зміни до статутів Білопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4, Ганнівсько-Тернівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Ободівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Кальченківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів, затвердивши останні в новій редакції (додаються).

4. Відділу освіти райдержадміністрації (Оксененко І.П.) забезпечити реєстрацію статутів навчальних закладів у державного реєстратора Білопільської райдержадміністрації.
5. Організацію виконання даного рішення покласти на відділ освіти районної державної адміністрації (Оксененко І.П.).
6.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань молоді, освіти, культури, спорту та туризму (Христій Ю.Г.).
7. Рішення 18 сесії районної ради 6 скликання від 31.07.2012 “Про реорганізацію Білопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4, Ворожбянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3, Ганнівсько-Тернівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Ободівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів” вважати таким, що втратило чинність.


Голова районної ради                                                     В. І. Кубрак


БІЛОПІЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА
СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Шосте скликання
Дев'ятнадцята сесія
Р І Ш Е Н Н Я

від 18.09.2012                                            м. Білопілля

Про інвентаризацію програм,
прийнятих Білопільською
районною радою

На виконання пунктів 1-2 рішення сімнадцятої сесії районної ради шостого скликання від 07.06.2012 “Про результати державного фінансового аудиту виконання бюджетів Білопільського району за 2009-2011 роки, проведеного державною фінансовою інспекцією в Сумській області”, на підставі пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, оцінивши доцільність розробки, затвердження та виконання деяких районних програм, прийнятих радою за відсутності відповідних фінансових ресурсів, районна рада вирішила:
1. Визнати такими, що втратили чинність:
1.1. Рішення 19 сесії Білопільської районної ради п'ятого скликання від 20.05.2008 “Про районну комплексну програму “Антигепатит” на 2008-2012 роки”.
1.2. Рішення 22 сесії Білопільської районної ради п'ятого скликання від 17.10.2008 “Про програму розвитку кооперативного руху на селі в Білопільському районі на 2008 - 2011 роки”.
1.3. Рішення 22 сесії Білопільської районної ради п'ятого скликання від 30.12.2008 “Про Програму підтримки районної газети “Білопільщина” на 2009-2012 роки”.
1.4. Рішення 34 сесії Білопільської районної ради п'ятого скликання від 13.05.2010 “Про Програму фінансування заходів з відзначення Почесною грамотою Білопільської районної ради на 2010-2012 роки”.
1.5. Рішення 2 сесії Білопільської районної ради шостого скликання від 24.12.2010 “Про районну програму фінансування заходів по проведенню призову громадян України на строкову військову службу на території Білопільського району на 2011-2013 роки”.
2. Рекомендувати управлінням та відділам, посадовим особам районної державної адміністрації при підготовці і внесенні на розгляд ради проектів районних програм, визначати конкретні кількісні та якісні показники, обсяги фінансування, конкретні терміни виконання та виконавців, систему звітності.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань регламенту, законності, правопорядку, депутатської етики, розвитку місцевого самоврядування та територіального устрою (Клименко Н. А.).


Голова районної ради                                                     В. І. Кубрак

БІЛОПІЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА
СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Шосте скликання
Дев'ятнадцята сесія
Р І Ш Е Н Н Я

від 18.09.2012                                               м. Білопілля

Про розгляд звернення Конотопської
дирекції залізничних перевезень

Розглянувши звернення Конотопської дирекції залізничних перевезень від 02.08.2012 № 92 щодо закриття станції Ворожба Південно-Західної залізниці для виконання вантажних операцій по параграфу 4 (додається), беручи до уваги рішення сесії Ворожбянської міської ради шостого скликання від 13.09.2012 „Про звернення Конотопської дирекції залізничних перевезень” (додається), враховуючи, що система залізничних підприємств є бюджетоутворюючою для м. Ворожба та району, з метою недопущення зниження темпів соціально-економічного розвитку Ворожбянської міської громади, на підставі частини 2 статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статті 7 Закону України “Про залізничний транспорт”, районна рада вирішила:

1. Вважати недоцільним закриття станції Ворожба Південно-Західної залізниці для виконання вантажних операцій по параграфу 4 “Приймання та видача повагонних відправок вантажів, потребуючих зберігання в критих складах станцій”.

2. Загальному відділу виконавчого апарату районної ради (Федоренко С. В.) направити дане рішення на адресу Конотопської дирекції залізничних перевезень.


Голова районної ради                                                           В. І. Кубрак


БІЛОПІЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА
СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Шосте скликання
Дев'ятнадцята сесія
Р І Ш Е Н Н Я

від 18.09.2012                                         м. Білопілля

Про затвердження переліку нерухомого майна
спільної власності територіальних громад, сіл, селищ,
міст Білопільського району

На виконання рішення 17 сесії районної ради шостого скликання від 07.06.2012року „Про результати Державного фінансового аудиту виконання бюджетів Білопільського району за 2009-2011 роки, проведеного Державною Фінансовою інспекцією в Сумській області”, на підставі ст. 43 ЗУ „Про місцеве самоврядування в Україні”, районна рада вирішила:

1. Затвердити перелік майна що перебуває у спільній власності територіальних громад, сіл, селищ, міст Білопільського району, управління яким від імені громад здійснює Білопільська районна рада (додаток 1-4).

2. Відділу комунального майна (Іщенко Ю.А.) використовувати затверджений перелік в роботі, забезпечити ефективне використання спільного майна територіальних громад району.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, фінансів, планування соціально-економічного розвитку району, ринкових реформ, управління об’єктами права комунальної власності, інвестиційної політики та розвитку підприємництва (Андрійчук Г.І.) та відділ комунального майна виконавчого апарату районної ради (Іщенко Ю. А.).


Голова районної ради                                                           В.І. Кубрак

Додаток 1 до рішення районної ради від 18.09.2012р.
Перелік майна спільної власності територіальних громад, сіл, селищ, міст району що перебуває на балансі відділу культури і туризму білопільської райдержадміністрації
Найменування обєкту нерухомого майна, адреса Рік забудови Інвентарний номер Рахується станом на 01.07.12р. Згідно даних бух обліку Знос Загальна площа будівлі Невикористана площа
Кількість Вартість % Сума, грн.
1 Районна бібліотека ім.Олеся 1958 10310001 1 274453 100 274453 786,2
2 Районний будинок культури(новий) 1987 10310001 1 1202933 68 814346 2387,2
3 Районний будинок культури(старий) 1921 10310002 1 2728836 100 272836 909,5 629,3
4 Центр культури і дозвілля "Україна" 1961 10310001 1 372423 77 287292 863,8
5 Гараж центру культури і дозвілля 1985 10310002 1 56245 88 49566 91,8
6 Комунальний заклад Білопільської райради "Білопільська дитяча музична школа" 1941 10310001 1 130450 91 118771 714,3

Додаток 2 до рішення районної ради від 18.09.2012р.
Перелік майна спільної власності територіальних громад, сіл, селищ, міст району що перебуває на балансі комунального закладу Білопільської районної ради "Білопільська ЦРЛ".
Найменування обєкту нерухомого майна, адреса Рік забудови Інвентарний номер Рахується станом на 01.07.12р. Згідно даних бух обліку Знос Загальна площа будівлі Невикористана площа
Кількість Вартість % Сума, грн.
1 Будівля фельдшерського пункту с. Калинівка, вул Молодіжна 1981 10310014 1 97089 54 52105 88 -
2 Будівля фельдшерського пункту с. Зелене, вул.Центральна 1981 10310015 1 22336 79 17571 42 -
3 Будівля фельдшерсько-акушерського пункту с.Білани, вул.8Березня 1980 10310050 1 29383 100 29383 148 -
4 Будівля фельдшерського пункту с. Новопетрівка 1958 10340015 1 5841 89 655 48 -
5 Будівля фельдшерського пункту с. Бабаківка,54 1924 10310014 1 13290 100 13290 40 -
6 Будівля фельдшерсько-акушерського пункту с. Товста, вул.Леніна 1966 10310014 1 24446 100 2446 140 -
7 Будівля фельдшерського пункту с. Гуринівка, вул.40 років перемоги 1986 10310018 1 28375 45 12842 150 -
8 Будівля фельдшерського пункту с. Коршачина, вул.Шкільна,3а 1924 10310014 1 17412 100 17412 82 -
9 - Будівля районної лікарні смт. Улянівка, вул.Шкільна.1 1979 10310201 1 755426 29 217743 3297,7 -
10 - Будівля господарського корпусу районної лікарні смт. Улянівка вул.Шкільна.1 1968 10310302 1 139752 100 139752 944 -
11 - Будівля для зберігання овочів районної лікарні смт. Улянівка вул.Шкільна.1 1937 10310030 1 5516 100 5516 106,8 -
12 - Будівля конюшні районної лікарні смт. Улянівка вул.Шкільна.1 1970 10310160 1 20675 100 20675 1050 -
13 - Будівля кладової районної лікарні смт. Улянівка вул.Шкільна.1 1979 10310200 1 40005 100 40005 26,6 -
14 -Приміщення котельні районної лікарні смт. Улянівка вул.Шкільна.1 1979 10370001 1 13877 60 8339 568 -
15 - Будівля фельдшерсько-акушерського пункту с.Рижівка, вул.Ювілейна,29 1968 10310014 1 25159 99 24823 100 -
16 - Будівля фельдшерського пункту с.Сушиліно, вул.Молодіжна 1967 10310001 1 17912 37 6697 100 -
17 - Будівля фельдшерського пункту с.Комарицьке 1977 10310014 1 10986 100 10986 48 -
18 - Будівля фельдшерсько-акушерського пункту с.Горобівка 1991 10340014 1 132342 74 98344 90 -
19 - Будівля фельдшерського пункту с.Червоне, вул.Шевченка,35 1976 10310014 1 40113 65 26028 72 -
20 - Будівля фельдшерсько-акушерського пункту с.Верхосулка, вул.Миру,54 1970 10310033 1 28168 97 27201 400 -
21 - Будівля фельдшерського пункту с.Веселе 1967 10310001 1 28662 40 11505 32,1 -
22 Приміщення фельдшерського пункту с.Котенки 1971 10310203 1 5519 100 5519 24 -
23 Приміщення фельдшерського пункту с.Ганнівка-Вирівська 1974 10310202 1 36000 100 36000 196 -
24 - Будівля фельдшерсько-акушерського пункту с.Шкуратівка, ву.Центральна,14 1986 10310032 1 71410 51 36751 200 -
25 Будівля фельдшерського пункту с.Новоівнівка, вул.Миру,38 1935 10310019 1 12138 100 12138 60 -
26 Будівля фельдшерського пункту с.Валіївка 1984 10310034 1 28168 13 15221 68 -
27 - Будівля дільничої лікарні с.Річки, вул.Шкільна 1914 10310001 1 336097 88 294595 1152 -
28 - Будівля автогаража дільничої лікарні с.Річки вул.Шкільна 1914 10310006 1 15221 100 15221 100 -
29 - Будівля моргу дільничої лікарні с.Річки вул.Шкільна 1914 10310002 1 2557 100 2557 89 -
30 - Будівля прачки дільничої лікарні с.Річки вул.Шкільна 1914 10310003 1 13370 100 13370 50 -
31 - Будівля кладової дільничої лікарні с.Річки вул.Шкільна 1914 10330012 1 2982 38 1526 98 -
32 - Автогараж амбулаторії загальної практики-сімейної медицини с. Куянівка, вул.Кайдаша 1910 10310047 1 6767 100 6767 60 -
33 - Будівля амбулаторії загальної практики-сімейної медицини с. Куянівка, вул.Кайдаша 1910 10310041 1 130474 100 130474 271,5 -
34 - Будівля котельні амбулаторії загальної практики-сімейної медицини с. Куянівка, вул.Кайдаша 1910 10310008 1 4364 24 1033 285 -
35 - Будівля кухні амбулаторії загальної практики-сімейної медицини с. Куянівка, вул.Кайдаша 1910 10310045 1 10154 100 10154 36 -
36 - Будівля амбулаторії загальної практики-сімейної медицини с.Бобрик, вул.Кандюшенка,5 1937 10310014 1 71850 100 71850 213 -
37 Будівля фельдшерського пункту с.Терещенки 1965 10310014 1 2782 100 2782 86 -
38 Будівля фельдшерського пункту с.Мороча, вул.Радянська 1987 10310021 1 21625 100 8340 48 -
39 Будівля фельдшерського пункту с.Воронівка, вул.Ватутіна 1968 10310014 1 145248 100 145448 148 -
40 Будівля фельдшерського пункту с.Штанівка 1972 10310014 1 15935 68 10836 288 -
41 Будівля фельдшерського пункту с.Курасово 1952 10310077 1 5795 100 5795 20 -
42 - Будівля амбулаторії загальної практики-сімейної медицини с.Марківка, вул.Холодна гора,1 1993 10310002 1 709610 52 368350 2300 -
43 -Автогараж амбулаторії загальної практики-сімейної медицини с.Марківка, вул.Холодна гора,1 1993 10310003 1 4042 100 4042 90 -
44 Будівля фельдшерського пункту с.Волфине, вул.Привокзальна 1963 10310014 1 9057 99 8936 60 -
45 - Будівля фельдшерсько-акушерського пункту с.Тучне, Центральна,26 1976 10310015 1 62524 14 8545 240 -
46 -Автогараж амбулаторії загальної практики-сімейної медицини с.Вири, вул.Леніна,43 1908 10310056 1 9753 100 9753 60 -
47 -Будівля амбулаторії загальної практики-сімейної медицини с.Вири, вул.Леніна,4 1908 10310054 1 76197 100 76197 255 -
48 Житловий будинок амбулаторії загальної практики-сімейної медицини с.Вири, вул.Леніна,4 1908 10310057 1 23845 100 23845 213 -
49 - Будівля фельдшерсько-акушерського пункту с.Ободи, вул.Першотравнева 1985 10310014 1 115472 88 101231 96 -
50 Будівля фельдшерського пункту с.Калинівка 1986 10310001 1 32298 60 19528 83 -
51 Будівля фельдшерського пункту с.Ганнівка-Тернівська, вул.Леніна 1916 10310037 1 4360 100 4360 100 -
52 - Будівля фельдшерсько-акушерського пункту с.Нові Вирки, вул.Молодіжна,5 1975 10310014 1 6258 100 6258 70 -
53 Будівля фельдшерського пункту с.Супрунівка, вул.Радянська 1967 10310035 1 3194 100 3194 62 -
54 Будівля фельдшерського пункту с.Луциківка 1961 10310025 1 13623 19 2543 65 -
55 Автогараж КЗ Білопільська ЦРЛ. Вул.Маяковського,27 1975 10310007 1 80621 53 43009 242 -
56 Будівля інфекційного відділення КЗ Білопільська ЦРЛ. Вул.Маяковського,28 1975 10310002 1 404828 50 203489 907,2 -
57 Будівля головного корпусу КЗ Білопільська ЦРЛ. Вул.Маяковського,29 1975 10310001 1 2800090 57 1591767 6956 -
58 Будівля господарського корпусу КЗ Білопільська ЦРЛ. Вул.Маяковського,30 1975 10310004 1 423509 18 74334 656 -
59 Будівля зубопротезного кабінету КЗ Білопільська ЦРЛ. Вул.Полтавський полк,3 1970 10310023 1 36684 50 18354 153,2 -
60 Будівля молочної кухні КЗ Білопільська ЦРЛ. Вул.Макаренка,17 1990 10310058 1 405085 49 198078 282 -
61 Будівля моргу КЗ Білопільська ЦРЛ. Вул.Маяковського,33 1975 10310005 1 109010 52 56249 185,5 -
62 Будівля пристосована для тварин КЗ Білопільська ЦРЛ. Вул.Маяковського,34 1975 10310015 1 31653 47 14781 40 -
63 Будівля туберкульозного відділення КЗ Білопільська ЦРЛ. Вул.Щорса,1 1972 10310018 1 185572 100 185572 379,9 -
64 Будівля харчоблоку КЗ Білопільська ЦРЛ. Вул.Маяковського,27 1975 10310003 1 175251 51 90140 356,8 -
65 Будівля шкіряного відділення КЗ Білопільська ЦРЛ. Вул.Полтавський полк,3 1892 10310022 1 370166 100 370166 761,2 -
66 Житловий будинок КЗ Білопільська ЦРЛ. Вул.Ломоносова,27 10310028 1 73700 25 18766 57,3 -
67 Житловий будинок КЗ Білопільська ЦРЛ. Вул.Коцюбинського,63 10310029 1 100500 25 25590 83,7 -
68 Квартира під гуртожиток КЗ Білопільська ЦРЛ. Вул.1Травня,9/43 10310031 1 150000 23 34500 62,22 -
69 Будівля амбулаторії загальної практики-сімейної медицини с.Павлівки, вул.Хілкова,1 1992 10310014 1 70612 64 44956 88 -
70 Будівля господарського корпусу дільничої лікарні с.Жовтневе, вул. Поповича 1979 10310067 1 527774 20 104847 368 -
71 Комплекс будівель та споруд дільничої лікарні с.Жовтневе, вул. Поповича 1979 10310066 1 2992143 22 652273 4401 -
72 Котельня дільничої лікарні с.Жовтневе, вул. Поповича 1979 10310073 1 173476 24 42321 483 -

Додаток 3 до рішення районної ради від 18.09.2012р.
Перелік майна спільної власності територіальних громад, сіл, селищ, міст району що перебуває на балансі відділу освіти Білопільської райдержадміністрації
Назва будівлі (споруди) Рік забудови Інвентарний номер Первісна вартість, грн ЗНОС Загальна площа Невикористана площа
% Сума
Вирівська ЗОШ І-ІІІ ст.
1 Туалет 1978 10330009 12136 100 12136 92,6
2 Штахетник 1987 10330013 4539 100 4539 180
3 Котельна 1978 10310016 620357 25 158096 126
4 Будівля школи 1978 10310015 2397665 73 1755206 5500
5 Огорожа 2005 10330022 392 35 137 40
Куянівський НВК: ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ
6 Будівля школи 1974 10310001 1627607 98 1596680 2929,7
7 Житлова будівля 1962 10320002 63424 100 63424 130
8 Огорожа 1990 10330006 2870 100 2870 90
9 Котельна з гаражом 1974 10310006 12278 45 5523 144
10 Огорожа металева 1987 10330005 3277 100 3277 70
11 Тир 1981 10330003 4383 100 4383
12 Огорожа 1987 10330009 579 64 371 55
13 Сарай 1989 10310005 4385 45 1973 60
14 Погреб 1989 10330010 1128 45 506 25
15 Туалет 1974 10330011 753 45 340 31
16 Газова топочна 2004 10310007 108473 40 43392 40
Павлівський НВК: ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ
17 Будівля школи 1983 10310007 947616 100 947616 10015
18 Погреб 1971 10330004 1187 100 1187
19 Димова труба 1983 10330009 93501 100 93501
20 Котельна 1983 10310008 190767 28 54115 1471,5
21 Огорожа металева 1999 10330005 4231 69 2922 326
22 Туалет 1983 10330010 11926 100 11926 20
23 Резервуар 1983 10330007 46003 100 46003
24 Тверде покриття 1983 10330008 100315 100 100315
25 Тир 1999 10330001 3130 64 1994 15,2
26 Огорожа 1999 10330006 134800 80 1078 110
27 Сарай 2004 10310009 452 40 179
28 Огорожа теплиці 2011 10310011 5260 1 44 54,8
29 Сарай(напівнавіс) 2011 10330012 3000 1 25
Білопільська ЗОШІ-ІІІ ст. №4
30 Будинок цегляний 1961 10310001 446569 90 400096 1198
31 Будівля 1886 10310002 206534 100 206534 620,58
32 Сарай цегляний 1961 10310003 3279 100 3279
33 Майстерня цегляна 1963 10310004 4009 100 4009
34 Слюсарна майстерня 1977 10310005 27711 100 27711 240,3
35 Туалет 1946 10310006 1697 100 1697
36 Туалет 2010 10310009 7685 6 480
37 Огорожа 1990 10330008 4984 100 4984 98
38 Плац 1975 10330009 355 100 355
39 Вагон металевий 2003 10330010 753 45 339
40 Огорожа металева 2005 10330011 478 39 188 74
41 Огорожа металева 2005 10330012 416 32 133 46
42 Огорожа 2005 10330013 276 35 97 20
43 Газова топкова 2007 10310008 194554 25 49,062
Ганнівська ( В ) ЗОШ І-ІІІ ст.
44 Будівля школи 1964 10310001 175071 100 175071 1320
45 Будівля школи 1999 10310002 1347028 100 1347028 400
46 Сарай 1965 10310004 8060 100 8060
47 Будівля майстерні 1972 10310003 13495 100 13495 40
48 Котельна 1986 10310005 2833 100 2833
49 Асфальтове покриття 1984 10330006 1470 100 1470
50 Ворота металеві 2003 10330007 1377 45 618
51 Газова топочна 2003 10310006 63033 45 28362 24
Ганнівська ( Т ) ЗОШ І-ІІІ ст.
52 Будівля школи 1938 10310001 230200 100 230200 713
53 Туалет 1979 10330003 3449 100 3449 9,8
54 Огорожа 1990 10330005 2798 95 2664 100
55 Будівля майстерні 1959 10310002 13717 100 13717 69
56 Сарай 1955 10310004 1793 100 1793 22
57 Котельна 1979 10310008 21807 61 13382 27,5
58 Сарай 1981 10310009 5603 100 5603 50,4
59 Димова труба 1982 10330001 536 100 536
60 Будівля столовой 2002 10310010 13479 70 9433 70
61 Огорожа 2004 10330006 721 46 330 86,18
62 Туалет 2004 10330008 100 39 39
63 Колодець 2004 10330007 627 40 252
64 Огорожа 2008 10330009 1068 20 214 10
Ободівська ЗОШ І-ІІІ ст.
65 Огорожа 2008 10330014 3768 20 752 260
66 Будівля школи 1913 10310001 226599 100 226599 1333
67 Будівля школи 1957 10310002 42041 100 42041 133
68 Майстерня 1958 10310003 12013 100 12013
69 Гараж 1978 10310008 436 100 436 20
70 Погреб 1913 10330005 1189 100 1189 8,75
71 Туалет 1978 10330009 17386 100 17386 35
72 Сарай 1978 10310009 613 30 183
73 Огорожа 1997 10330012 851 67 572 40
Улянівський НВК: ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ
74 Будівля школи 1972 10310001 1370640 96 1318039 2271
75 Житлова будівля 1955 10320001 36738 100 36738
76 Будівля школи 1872 10310002 1016449 35 357911 412
77 Туалет 1935 10330002 1645 100 1645 18,4
78 Сарай 1956 10310005 1533 100 1533 18,6
79 Сарай 1956 10310006 3236 100 3236 36
80 Будівля школи 1961 10310003 76042 100 76042 240
81 Погреб 1991 10330009 7753 91 7084
82 Гараж 1972 10330013 14031 45 6316
83 Гараж0 1972 10330010 14031 45 6316
84 Котельна 1972 10330012 8519 45 3836
85 Склад 1972 10330014 1065 45 481
86 Огорожа 1981 10330006 765 100 765
87 Теплиця 1991 10330011 18062 93 16717
88 Підвал 1979 10330005 2664 100 2664 50
Товстянський НВК: ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ
89 Будівля школи 1961 10310006 217022 100 217022 514
90 Сарай 1971 10310010 2048 100 2048 22
91 Житлова будівля 1966 10320003 27196 100 27196 53
92 Майстерня 1976 10310022 24341 100 24341
93 Будівля 1977 10310013 892108 76 682022 576
94 Топ очна 2001 10330001 17892 55 9845
95 Топ очна 2001 10330002 17650 55 9712
96 Топ очна 2001 10330003 35830 55 19705
97 Туалет 1987 10330040 7615 100 7615 24
98 Підвал 1968 10330005 1262 100 1262 12
Тучненський НВК: ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ
99 Будівля школи 1992 10310010 3201058 75 2388502 1776
100 Тир 1992 10330011 135610 81 109847 25
101 Сарай 1992 10310012 20517 82 16900
102 Туалет 1983 10330004 312 100 312
103 Котельна 2002 10310013 75169 49 36959 10
104 Туалет 1983 10330003 313 100 313
105 Погреб 1992 10330005 20863 87 18151
106 Туалет 1992 10330006 14953 91 13535
107 Огорожа 2000 10330008 1821 64 1158 73
Марківська ЗОШ І-ІІІ ст.
108 Підвал 1917 10330001 2792 100 2792 20,4
109 Тамбур 1991 10330012 1874 94 1768
110 Гараж 1982 10310007 2590 100 2590 50
111 Теплиця 1994 10330018 16026 80 12834
112 Туалет 1999 10330019 413 64 266
113 Огорожа 2001 10330020 171 55 94 45
114 Будівля школи 1982 10310010 2563359 87 2224460
115 Сарай 1987 10310011 3410 100 3410
116 Огорожа 1989 10330015 2121 100 2121 100
117 Котельна 2005 10310012 130012 35 45504
118 Огорожа 2006 10330021 949 30 285 50
Річківський НВК: ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ
119 Будівля школи 1976 10310003 1467217 93 1358153 3247
120 Фінський будинок 1965 10320001 1561 100 1561 45
121 Тир 1985 10330004 190230 68 129848 48
122 БНК 1976 10330001 1936 100 1936
123 Огорожа 1980 10330003 655 100 655
124 Огорожа 1977 10330002 750 100 750 40
125 Овочесховище 1988 10330013 13113 88 11571
126 Навіс для томлива 1997 10330006 570 67 383
127 Сарай 1997 10330007 1095 67 733
128 Сарай 1997 10330008 271 66 180
129 Погреб-яма 1997 10330009 120 69 83
130 Навіс 1997 10330010 133 65 87
131 Туалет 2000 10330011 1879 60 1130
132 Туалет 2000 10330012 375 60 224
133 Котельня 1975 10330005 335160 26 87548 140
Центр дитячої та юнацької творчості
131 Огорожа 1990 10330008 569 100 569
132 Огорожа 1959 10330004 23118 100 23118 744
133 Туалет 1959 10330005 6828 100 6828 25,8
134 Будівля цегляна 1959 10310003 453233 100 453233 1506
135 Сарай 1959 10310004 6497 100 6497 80,04
136 Гараж 1962 10310005 21009 100 21009 28,4
137 Вольєр 1996 10330009 227 48 108
138 Огорожа 2006 10330010 66 29 19 14,35
139 Ворота металеві 2007 10330010 670 25 168
140 Теплиця 2007 10330011 23707 21 4995 47,55
Централізована бухгалтерія
141 Будівля 1993 10320001 339658 30 101897
142 Асфальтове покриття 2008 10330003 11694 20 2340
Верхосульський НВК: ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ
143 Будівля школи 1965 10310001 508653 100 508653 1088
144 Майстерня 1965 10310002 26025 84 21882
145 Їдальня 1902 10310003 83886 100 83886 355
146 Сарай 1965 10310005 5246 100 5246
147 Сарай 1986 10310006 1448 74 1072
148 Гараж 1993 10310007 1184 60 712 32
149 Туалет 1965 10330001 6570 100 6570
150 Огорожа 1969 10330002 3977 71 2824 395
151 Колодязь 1956 10330003 2120 100 2120
152 Колодязь 1951 10330004 1362 100 1362
153 Огорожа 1989 10330005 1517 73 1104 177
154 Огорожа 1989 10330006 2039 71 1455
155 Огорожа 1989 10330007 1188 73 865 114
156 Котельня 2004 10310008 127162 40 50868 18
Методкабінет
157 Огорожа 1989 10330002 4153 67 2797
158 Огорожа 1989 10330001 1970 85 1668
160 Будівля музея 1989 10310002 1480301 79 1163631 1966,4
161 Гараж 1989 10310003 54260 88 47597 128
162 Площа перед будівлею 2004 10330001 12510 40 5007
Жовтнева спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ст.
163 Огорожа металева 2009 10330030 1535 15 231 54
164 Будівля школи 1969 10310001 1275607 45 574021 1470
165 Майстерня 1969 10310004 41314 100 41314 488
166 Сарай 1969 10310005 33877 100 33877
167 Сарай 1960 10310009 3472 100 3472
168 Будівля школи 1914 10310010 340619 100 340619 710,6
169 Будівля 1967 10310021 2901 100 2901
170 Теплиця 1972 10330022 19358 48 9236
171 Погреб 1950 10330023 1344 100 1344
172 Туалет 1960 10330024 3196 100 3196
173 Туалет 1960 10330025 501 100 501
174 Котельна 1997 10310026 254674 74 188494
175 Огорожа 2003 10330027 12528 45 5641 661,5
176 Будівля школи 2005 10310027 3376755 35 1181269
177 Майданчик 2005 10330028 39388 32 12535 229
178 Теплиця 2008 10330029 9786 20 1956
Білопільська спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ст. № 1
179 Будівля школи 1912 10310001 684686 100 684686 2000
180 Майстерня 1954 10310002 19038 100 19038 71
181 Майстерня 1970 10310004 45113 100 45113 25
182 Будівля 1978 10310005 128669 51 65813 141
183 Пристроймо до будівлі школи 1993 10310006 193758 66 128121
184 Гараж 1997 10310007 29924 63 18921 210
185 Спорт площадка 1999 10330008 434 77 335
186 Огорожа 2000 10330009 2314 59 1369
187 Туалет 1997 10330010 18753 63 11792 66
188 Теплотраса 1971 10330012 16469 100 16469
189 Огорожа 2003 10330013 1377 45 620 337
190 Хокейна коробка 2004 10330014 7862 40 3144
Заміський оздоровчий табір «Дружба»
191 Будівля медпункту 1962 10310002 9864 100 9864 58,8
192 Будівля 1962 10310001 9864 100 9864 58,8
193 Будівлі 1962 10310003,5 24378 100 24378 290,6
194 Будівля їдальні 1989 10310006 392725 100 392725 387,9
195 Будинки 1987 10310007-36 305451 100 305451 573
196 Будівля 1989 10310037 8673 100 8673
197 Водонапірна башта 1990 10330007 23301 100 23301
198 Погреб 1962 10330001 2943 100 2943
199 Естрада 1989 10330002 28309 100 28309
200 Туалет 1989 10330003 1792 100 1792
201 Туалет 1988 10330004 2436 100 2436
202 Басейн 1989 10330005 10468 90 9470
203 Дорожка резинова 2003 10330009 3107 45 1398
204 Ворота 2003 10330010 1713 45 773
205 Ворота 2003 10330011 1954 45 880
206 Огорожа 2004 10330012 8369 42 3512
207 Огорожа 2004 10330013 13252 35 4586 636
208 Майданчик 1989 10330014 5266 35 1842 1200
209 Сарай 1989 10330015 613 30 185
Білопільська ЗОШ І-ІІІ ст. №2
210 Огорожа металева 2008 10330003 33508 20 6699 210
211 Будівля цегляна 1960 10310001 896872 100 896872 4607
212 Гараж 1980 10310002 35640 100 35640
213 Туалет 1999 10310003 51902 87 44984
214 Теплиця 1991 10310004 401 100 401
215 Огорожа 2004 10330001 181 38 69 87
216 Огорожа 2005 10330002 74 35 26 60
Білопільський НВК: ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ №3
217 Будівля школи 1993 10310002 2616388 71 1856669 3722
218 Металеві ворота 1997 10330005 146 64 93
219 Вагон металевий 1986 10330004 3942 100 3942
220 Огорожа металева 1993 10330003 2622 100 2622
221 Будівля 2003 10330006 3382 45 1522
222 Туалет 2003 10330007 1879 45 846
Ворожбянський НВК: ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ №1
223 Будівля школи 1948 10310001 371106 100 371106 1335
224 Майстерня 1963 10310002 26359 100 26359 106
225 Підвал 1957 10330003 2776 100 2776
226 Будівля 1980 10310005 11655 100 11655 132
227 Сарай 1990 10310006 8438 100 8438 22,3
228 Туалет 1954 10330002 3337 100 3337
229 Туалет 1980 10330006 1137 100 1137 18
230 Теплиця 1980 10330007 7888 100 7888 40
231 Огорожа 1988 10330010 5734 81 4650 100
232 Газова топкова 1968 10310004 101201 53 53446 50
Ворожбянська ЗОШ І-ІІІ ст. №3
233 Будівля школи 1954 10310001 725398 100 725398 2134
234 Майстерня 1960 10310002 28913 100 28913 144
235 Туалет 1971 10330003 5174 100 5174
236 Сарай 1975 10310006 1101 100 1101 63
237 Сарай 1986 10310008 907 100 907
238 Огорожа 1990 10330009 1442 79 1137 100
239 Ворота металеві 1990 10330010 663 78 516
240 Фонтан 1989 10330011 1981 86 1700
241 Огорожа 1987 10330006 2253 100 2253
242 Огорожа 1989 10330008 2366 100 2366 360
243 Туалет 1960 10330002 3662 100 3662
244 Котельна 1999 10310004 227916 24 54692
Ворожбянська ЗОШ І-ІІ ст. №4
245 Топ очна газова 2007 10310007 50515 25 12627
246 Будівля школи 1903 10310001 154062 100 154062
247 Майстерня 1964 10310002 12336 100 12336 72
248 Сарай цегляний 1994 10310005 1338 100 1338 54
249 Спортивний зал 2001 10310006 627 55 346
250 Погріб 1903 10330002 1040 100 1040
251 Туалет 1954 10330001 2204 100 2204
252 Туалет 1989 10330005 236 100 236 2
253 Огорожа 1989 10330006 2371 100 2371 113,1
254 Огорожа 1996 10330007,8 785 69 541 193м
Рижівський НВК: ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ
255 Будівля школи 1904 10310001 40974 100 40974 93
256 Будівля школи 1961 10310002 100481 100 100481 300
257 Будівля школи 1966 10310003 41243 100 41243 149
258 Майстерня 1970 10310004 26007 100 26007 94
259 Сарай 1955 10310005 2166 100 2166 24
260 Сарай 1965 10310006 4673 100 4673 51
261 Будівля 1970 10310008 709 100 709 6
262 Котельна 2007 10310012 132589 20 26518
263 Огорожа 1961 10330013 10337 70 7201 40м
264 Туалет 10330014 1005 61 616
265 Погреб 1971 10330016 1409 69 966
266 Огорожа 1983 10330019 4376 68 2957 158м
267 Огорожа 2007 10330020 367 25 91 30м
268 Котельна 2002 10310011 5229 99 5174 35
Бобрицька ЗОШ І-ІІ ст.
269 Будівля школи 1960 10310001 136919 80 110166
270 Будівля школи 1970 10310002 84188 66 55939
271 Котельна 1976 10310008 5717 100 5717
272 Сарай 1971 10310004 8764 95 8328
273 Їдальня 1970 10310003 80756 77 61989
274 Туалет 1975 10330001 2195 100 2195
275 Котельна газова 2004 10310009 62892 40 25159
Воронівська ЗОШ І-ІІ ст.
276 Будівля школи 1989 10310001 647644 86 559378 467
277 Льох 1936 10330003 1408 100 1408
278 Туалет 2004 10330004 2318 35 813
279 Газова топкова 2004 10330001 13513 38 5144 12,2
Іскрисківщинський НВК: ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ
280 Підвал 1971 10330001 14918 100 14918
281 Туалет 1952 10330002 7483 100 7483
282 Резервуар 1952 10330003 37181 100 37181
283 Будівля школи 1952 10310005 207955 100 207955
284 Сарай 1952 10310006 35697 100 35697 71
285 Майстерня 1965 10310007 59235 100 59235 135
286 Огорожа 1989 10330009 8628 89 7684 20
287 Їдальня 1952 10310010 22130 100 22130
288 Будівля 1952 10310011 48066 100 48066
289 Газова топкова 2007 10310008 12258 20 2454
Луциківська ЗОШ І-ІІІ ст.
290 Їдальня 1998 10310003 17212 67 11534
291 Будівля школи 1971 10310004 13060 100 13060 108
292 Огорожа 1988 10330013 980 100 980 240м
293 Огорожа 1986 10330012 385 100 385 94м
294 Котельна 1996 10310005 1019 71 721
295 Огорожа 2007 10330014 5863 25 1465 60м
Нововирківська ЗОШ І-ІІІ ст.
296 Будівля школи 1937 10310001 95841 100 95841
297 Майстерня 1947 10310002 14512 100 14512
298 Льох 1981 10330007 2187 32 700
299 Будівля 1950 10330008 427 100 427
300 Огорожа 1983 10330010 1002 100 1002
301 Котельна 2003 10310011 3759 45 1690
302 Туалет 2003 10330012 1377 45 620
Коршачинська ЗОШ І-ІІ ст.
303 Будівля школи 1911 10310001 67732 100 67732 199
304 Будівля школи 1928 10310003 68298 100 68298 56
305 Огорожа 1981 10330001 3738 28 1044 104м
306 Асфальтове покриття 1975 10330002 2665 100 2665
307 Туалет 1981 10330003 1251 100 1251 17,5
308 Огорожа 1988 10330004 927 100 927 55м
309 Огорожа 1981 10330005 3341 100 3341 122пм
310 Газова котельна 2003 10310004 2631 45 1182
Кальченківська ЗОШ І-ІІ ст.
311 Будівля школи 1913 10310001 203829 100 203829 617
312 Туалет 1969 10330001 2654 100 2654
313 Підвал 1913 10330002 2001 100 2001
314 Сарай 1968 10310003 463 100 463 200
315 Котельна 1983 10310005 9377 79 7375
316 Майстерня 1977 10310006 28412 82 23287
317 Їдальня 1983 10310007 15880 100 15880 14,2
Самарська ЗОШ І-ІІ ст.
318 Будівля школи 1929 10310001 292671 100 292671
319 Сарай 1945 10310002 6721 100 6721
320 Туалет 1981 10330001 837 100 837
321 Комора 2000 10310004 2898 92 2667
322 Майстерня 1964 10310005 13704 79 10862
323 Водопровід 1972 10330002 59036 87 51425
Шкуратівська ЗОШ І-ІІ ст.
324 Будівля школи 1903 10310001 89050 79 70780
325 Майстерня 1970 10310003 8142 73 5983
326 Сарай 1975 10310004 2318 89 2071
327 Підвал 1969 10310005 941 84 793
328 Котельна 1985 10310006 17764 100 17764
329 Їдальня 1902 10310007 5262 55 2893
330 Туалет 2005 10330001 857 35 300
Біланівська ЗОШ І-ІІ ст.
331 Будівля школи 1990 10310001 2638284 66 1741083 1465
332 Скважина 1990 10330001 58967 100 58967
333 Гараж 1990 10310002 9063 78 7047
334 Сарай 1990 10310003 11584 62 7127
335 Котельна 1990 10310004 51825 65 33582
336 Льох 1990 10330002 11692 83 9701
337 Туалет 2166 10330003 2488 62 1530
338 Огорожа 1990 10330004 8519 45 3835 272м
339 Газова топкова 2006 10310005 354764 30 106426

Додаток 4 до рішення районної ради від 18.09.2012р.
Перелік майна спільної власності територіальних громад, сіл, селищ, міст району що перебуває на балансі виконавчого апарату Білопільської районної ради
Найменування обєкту нерухомого майна, адреса Рік забудови Інвентарний номер Рахується станом на 01.07.12р. Згідно даних бух обліку Знос Загальна площа будівлі Невикористана площа
Кількість Вартість % Сума, грн.
1 Адмінбудівля по вул. Старопутивльська, 20 1978 10310003 1 8599 87 7489 375,2 -
2 Адмінбудівля по вул. Леніна, 46 1979 10310002 1 111596 74 82208 818 -
3 Адмінбудівля по вул. Старопутивльська,35 10310001 1 932722 83 776569 1996,7 -
4 Гараж на 5 боксів по вул. Старопутивльська,35 10310004 1 11861 100 11861 208,3 -
5 Гараж на 3 бокси по вул. Старопутивльська,35 10310005 1 6734 100 6734 116,1 -
6 Сарай конюшня по вул. Старопутивльвька,35 10310006 1 1358 100 1358 23,4
7 Котельня по вул. Старопутивльська,35 2011 10310007 1 299145 3 7352 31,2 -
8 Сарай по вул. Старопутивльська,35 10310008 1 1758 42 739 33,5 -
9 Убиральня по вул. Старопутивльська,35 10310009 1 1524 41 640 7,68 -
10 Гараж по вул. Леніна,46 1979 10310010 1 14880 59 8876 72,9 -
11 Гараж по вул. Леніна,46 1979 10310011 1 8680 94 8192 72,2 -
12 Гараж по вул. Леніна,46 1979 10310012 1 13713 68 9408 101,6 -БІЛОПІЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА
СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Шосте скликання
Дев'ятнадцята сесія
Р І Ш Е Н Н Я

від 18.09.2012                                             м. Білопілля

Про затвердження договорів найму
нежитлових приміщень

Відповідно до частини 5 статті 60, пункту 19 частини 1 статті 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в України”, районна рада вирішила:

1. Затвердити договір найму нежитлового приміщення, укладеного 17.08.2012 року Сумською філією ПАТ КБ ,,Приватбанк”, в особі директора Чернявського Ігоря Борисовича, що орендує частину нежитлового приміщення площею 2 кв.м. розташованого за адресою: м. Білопілля, Маяковського, 27, на термін – 1 рік з 17.08.2012 року до 16.08.2013 року включно.
2. Затвердити договір найму нежитлового приміщення, укладеного 05.09.2012 року з комунальною установою Білопільської районної ради “Районний центр соціальної реабілітації дітей - інвалідів”, в особі директора Бабич Тетяни Василівни, що орендує частину нежитлового приміщення (гаражу) площею 72,2 кв.м. розташованого за адресою: м. Білопілля, вул. Леніна, 46, на термін – 1 рік з 05.09.2012 року до 04.09.2013 року включно.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, фінансів, планування соціально-економічного розвитку району, ринкових реформ, управління об’єктами права комунальної власності, інвестиційної політики та розвитку підприємництва (Андрійчук Г.І.) та відділ комунального майна виконавчого апарату районної ради (Іщенко Ю.А.).


Голова районної ради                                                         В.І. Кубрак


БІЛОПІЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА
СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Шосте скликання
Дев'ятнадцята сесія
Р І Ш Е Н Н Я

від 18.09.2012                                               м. Білопілля

Про затвердження додаткових договорів
до договорів найму нежитлових приміщень

Відповідно до частини 5 статті 60, пункту 19 частини 1 статті 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, районна рада вирішила:

1. Затвердити додатковий договір до договору найму нежитлового приміщення, укладеного 13.08.2012 року з фізичною особою-підприємцем Ясинком Миколою Михайловичем (договір найму від 14.08.2009р.), що орендує частину нежитлового приміщення площею 9,1кв.м., розташованого за адресою: м. Білопілля, вул. 1 Травня, 3, з метою здійснення підприємницької діяльності з надання юридичних послуг, в частині продовження терміну дії договору на новий термін — 1 рік, з 14.08.2012 р. до 13.08.2013 р. включно.
2. Затвердити додатковий договір до договору найму нежитлового приміщення, укладеного 17.08.2012 року з приватним підприємцем Деркач Валентиною Федорівною (договір найму від 01.09.2007р.) що орендує частину нежитлового приміщення площею 19,5 кв.м, розташованого за адресою: м. Білопілля, вул. Леніна,87, з метою здійснення очищення та фарбування текстильних і хутряних виробів, в частині продовження терміну дії договору на новий термін —1 рік, з 27.08.2012 р. до 26.08.2013р. включно.
3. Затвердити додатковий договір до договору найму нежитлового приміщення, укладеного 31.08.2012 року з Сумською регіональною філією державного підприємства «Центр державного земельного кадастру» (договір найму від 01.09.2010р.) що орендує частину нежитлового приміщення площею 51,4 кв.м, розташованої за адресою: м. Білопілля, вул. Леніна, 46, з метою розміщення Білопільського районного відділу СРФ ДП «Центр ДЗК», в частині продовження терміну дії договору на новий термін — 1 рік, з 01.09.2012 р. до 31.08.2013р. включно.
4. Затвердити додатковий договір до договору найму нежитлового приміщення, укладеного 31.08.2012 року з державною інспекцією захисту рослин Сумської області (договір найму від 01.09.2010р.) що орендує частину нежитлового приміщення площею 14,5 кв.м, розташованої за адресою: м. Білопілля, вул. Старопутивльська, 20, з метою розміщення державної інспекції захисту рослин Білопільського району, в частині продовження терміну дії договору на новий термін — 1 рік, з 01.09.2012 р. до 31.08.2013р. включно.
5. Затвердити додатковий договір до договору найму нежитлового приміщення, укладеного 31.08.2012 року з фізичною особою-підприємцем Куцим Валерієм Івановичем (договір найму від 01.09.2010р.) що орендує частину нежитлового приміщення площею 19,8 кв.м, розташованої за адресою: м. Білопілля, вул. Старопутивльська, 20, з метою розміщення офісу, згідно Свідоцтва про зайняття адвокатською діяльністю, в частині продовження терміну дії договору на новий термін — 1 рік, з 01.09.2012 р. до 31.08.2013р. включно.
6. Затвердити додатковий договір до договору найму нежитлового приміщення, укладеного 27.08.2012 року з Сумським обласним військовим комісаріатом (договір найму від 01.09.2010р.) що орендує частину нежитлового приміщення площею будівлі 558,4 кв.м, будівлю гаража складського приміщення загальною площею 72,9 кв.м, розташованої за адресою: м. Білопілля, вул. Леніна, 46, з метою розміщення Білопільського районного військового комісаріату, в частині продовження терміну дії договору на новий термін — 1 рік, з 01.09.2012 р. до 31.08.2013р. включно.
7. Затвердити додатковий договір до договору найму нежитлового приміщення, укладеного 31.08.2012 року з управлінням розвитку інфраструктури та архітектурного планування Сумського району (договір найму від 01.09.2010р.) що орендує частину нежитлового приміщення площею 9,4 кв.м, розташованої за адресою: м. Білопілля, вул. Старопутивльська, 20, з метою розміщення офісу управління розвитку інфраструктури та архітектурного планування Сумського району, в частині продовження терміну дії договору на новий термін — 1 рік, з 01.09.2012 р. до 31.08.2013р. включно.
8. Затвердити додатковий договір до договору найму нежитлового приміщення, укладеного 31.08.2012 року з фізичною особою Краснощоком Василем Григоровичем (договір найму від 02.09.2009р.) що орендує частину нежитлового приміщення площею 47,60 кв.м, розташованого за адресою: м. Білопілля, вул. Преображенська, б/н, з метою використання за цільовим призначенням (стоянка власного автомобіля), в частині продовження терміну дії договору на новий термін — 1 рік, з 02.09.2012 р. до 01.09.2013р. включно.
9. Затвердити додатковий договір до договору найму нежитлового приміщення, укладеного 27.08.2012 року з приватним підприємством “Лана” (договір найму від 12.09.2006р.) що орендує частину нежитлового приміщення площею 18,0 кв.м, розташованого за адресою: м. Білопілля, вул. Маяковського, 27, з метою розміщення аптечного пункту, в частині продовження терміну дії договору на новий термін — 2 роки та 11 місяців, що діє з 10.09.2012р. до 09.08. 2015 року включно.

10. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, фінансів, планування соціально-економічного розвитку району, ринкових реформ, управління об’єктами права комунальної власності, інвестиційної політики та розвитку підприємництва (Андрійчук Г.І.) та відділ комунального майна виконавчого апарату районної ради (Іщенко Ю. А.).


Голова районної ради                                                           В.І. Кубрак