Білопільська районна рада

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта

Рішення 45 сесії, 6 скликання

Печать

Порядок денний

пленарного засідання сорок п`ятої сесії районної ради шостого скликання

від 11.03.2015

1. Про інформацію начальника Білопільського РВ УМВС України в Сумській області про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території району; виконання Районної комплексної програми профілактики правопорушень та боротьби зі злочинністю на 2012-2015 роки.
2. Про внесення змін до районного бюджету на 2015 рік.
3. Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Білопільського району на 2015 рік.
4. Про внесення змін до районної цільової Програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2014-2018 роки.
5. Про Програму благоустрою населених пунктів району на 2015-2016 роки.
6. Про Програму підвищення енергоефективності в Білопільському районі на 2011-2015 роки в новій редакції.
7. Про внесення  змін та доповнень до Районної програми соціального захисту населення на 2014-2016 роки.
8. Про затвердження районної Програми культурно-мистецьких та громадських заходів на 2015 рік в новій редакції.
9. Про внесення змін до Програми підтримки діяльності Білопільської районної організації ветеранів на 2015 рік.
10. Про звіт голови постійної комісії районної ради з питань регламенту, законності, правопорядку, депутатської етики, розвитку місцевого самоврядування та територіального устрою Клименко Н. А. про роботу комісії.
11. Про звіт головного лікаря Комунального закладу районної ради „Білопільська центральна районна лікарня” про роботу за 2014 рік та у поточному році.
12. Про надання Білопільській ЦРЛ згоди на списання матеріальних цінностей.
13. Про звіт головного редактора Комунальної організації Білопільської районної ради „Білопільська редакція районного радіомовлення „Вир” про роботу редакції за 2014 рік та у поточному році.
14. Про звіт директора Комунальної установи Білопільського району „Білопільський районний трудовий архів” про роботу установи за 2014 рік та у поточному році.
15. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки на території Воронівської сільської ради для ведення СФГ „Корх” товарного сільськогосподарського виробництва.
16. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки на території Шкуратівської сільської ради для ведення СФГ „Корх” товарного сільськогосподарського виробництва.
17. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок на території Куянівської сільської ради для ведення Авраменко О. Є. товарного сільськогосподарського виробництва.
18. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок на території Марківської сільської ради для ведення ПП „Дружба 6” товарного сільськогосподарського виробництва.
19. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки на території Куянівської сільської ради для ведення ФГ „Спас-2007” товарного сільськогосподарського виробництва.
20. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок на території Супрунівської сільської ради для ведення  ТОВ „Білопілля Агро” товарного сільськогосподарського виробництва.
21. Про погодження платних послуг, що надаються Комунальною установою Білопільської районної ради „Білопільський районний центр фізичного здоров`я населення „Спорт для всіх”.
22. Про надання пільги на харчування.
23. Про затвердження додаткових договорів найму.
24. Про затвердження договору найму та надання дозволу на укладення нових договорів найму нежитлових приміщень.

 

Протокол пленарного засідання сорок п`ятої сесії районної ради від 11 березня 2015 року