Білопільська районна рада

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта

Рішення 47 сесії, 6 скликання

Печать

Попорядок денний

пленарного засідання сорок сьомої сесії районної ради шостого скликання
від 17.06.2015


1. Про звіт голови Білопільської районної державної адміністрації Дурноп’яна В. І. про хід виконання Програми економічного і соціального розвитку району, районного бюджету, рішень ради із зазначених питань, а також про здійснення районною державною адміністрацією повноважень, делегованих районною радою VI скликання, за 2014 рік.
2. Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Білопільського району на 2015 рік.
3. Про внесення змін до Програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, заходи та роботи мобілізаційного характеру на 2014-2018 роки.
4. Про внесення змін до Районної програми соціального захисту населення на 2014-2016 роки.
5. Про внесення змін до Районної програми оздоровлення, відпочинку дітей та учнівської молоді на 2013-2015 роки в частині фінансування у 2015 році.
6. Про внесення змін до Районної комплексної програми „Молодь Білопільщини на 2012-2015 роки” в частині фінансування у 2015 році.
7. Про внесення змін до районного бюджету на 2015 рік.
8. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок на території Іскрисківщинської сільської ради для ведення ФГ „Іскрисківщинське” товарного сільськогосподарського виробництва.
9. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки на території Терещенківської сільської ради, що надана в користування ФГ „Вікторія”.
10. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок на території Бобрицької сільської ради для ведення ПСП „Слобожанщина Агро” товарного сільськогосподарського виробництва.
11. Про надання Комунальному закладу Білопільської районної ради „Білопільська ЦРЛ” згоди на списання матеріальних цінностей.
12. Про внесення доповнень до рішення сорок п`ятої сесії районної ради від 11.03.2015 „Про надання пільги на харчування”.
13. Про затвердження додаткових договорів та надання дозволу на укладення договорів найму та додаткових договорів.
14. Про Звернення Білопільської районної ради до Президента України Порошенка П. О., Прем’єр-Міністра України Яценюка А. П., Голови Верховної Ради України Гройсмана В. Б. та народного депутата України Сугоняко О. Л. щодо перегляду тарифів на енергоносії.

 

Протокол пленарного засідання сорок сьомої сесії районної ради від 17 червня 2015 року