• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта

40-річчя школи

Печать
30 вересня 2017 року заступник голови Білопільської районної ради Володимир Відуєв взяв участь у святкуванні  40-чя Білопільського НВК: ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ №3.

„Шановна  шкільна родино! Вчителі та випускники різних поколінь, ветерани педагогічної праці, учні та батьки! Щиро вітаю всіх вас із 40-річним ювілеєм закладу. За цією датою криється наполеглива праця багатьох педагогів, які починали свою діяльність ще в 1977 році. За роки свого існування школа виховала тисячі гідних учнів, які стали успішними громадянами нашої держави. Висловлюю вам сердечну вдячність за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей і рідного краю.  І сьогодні ви всі ювіляри: і першокласники, і теперішні учні, і ті, хто вже залишив стіни рідної школи, і колектив навчального закладу. Без минулого немає майбутнього, і обов’язком нинішніх учнів та вчителів є не лише берегти, а й примножувати історію школи, передавати її з покоління в покоління. За цей сорокарічний період школа пройшла довгу дорогу, залишаючись завжди повною щирої любові до вихованців. Протягом цього часу тут склався чудовий колектив учителів-однодумців, які віддають своє серце дітям, створена атмосфера справжньої співпраці, співтворчості з вихованцями . Сьогодні школа росте і вдосконалюється, є опорною школою району, тут працює творчий, ініціативний колектив. Учні школи демонструють високий рівень знань на районних та обласних олімпіадах.  Розвиток навчальних закладів сьогодні у пріоритетах районної ради. Влада ніколи не стояла і не стоятиме осторонь проблем школи, адже діти – наше майбутнє, і саме у школі кожна дитина формується як особистість, здобуває необхідні знання, з порогу школи вступає у доросле життя. Хай і надалі у вашій школі панує атмосфера, де затишно почувають себе і діти, і вчителі, а на українському небосхилі спалахують юні зірки – випускники вашої школи. Розділяючи радість Ювілею, зичу кожному з вас міцного здоров'я, родинного затишку, щастя та мирного неба над головою. Бажаю нових висот і творчого зростання, успіхів, натхнення, сил і тримати високий рівень знань. Бажаю, щоб вогні щасливих дитячих очей постійно палали в цих стінах.  З 40-річчям, третя школо!” - зазначив у своєму вітальному слові Володимир Іванович. Заступник голови районної ради нагородив Почесною грамотою Білопільської районної ради за багаторічну сумлінну та добросовісну працю, плідну педагогічну діяльність, вагомий особистий внесок у справу навчання кількох поколінь учнів та з нагоди 40-річчя Білопільського НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3: Ушкалову Людмилу Вікторівну, заступника директора з навчально-виховної роботи; Тисячник Ольгу Сергіївну, учителя української мови та літератури; Авраменко Ольгу Тихонівну, учителя російської мови та зарубіжної літератури; Буткову Людмилу Іванівну, учителя початкових класів.

Привітали ювілярів і заступник голови Білопільської РДА Ольга Несторович, директор закладу Тетяна Рибалко директор Білопільської ЗОШ І-ІІІ ст. №3  з 1988 по 2011 р.р. Василь Яровий та провідний спеціаліст відділу освіти Білопільської РДА Юлія Стороженко. Вихованці закладу підготували для всіх присутніх змістовну, цікаву  концертну програму.