• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта

День людей похилого віку

Печать

02 жовтня 2017 року в Білопільському районному територіальному центрі соціального обслуговування населення відбувся святковий захід присвячений Дню людей похилого віку та Дню ветерана.

Привітати ветеранів та людей похилого віку приїхали гості : голова Білопільської районної ради Володимир Дурноп’ян, заступник голови РДА Ольга Нестерович, Білопільський міський голова Юрій Зарко, начальник управління соціального захисту населення Білопільської РДА Іван Сіденко, депутати Сумської обласної ради Андрій Кисіль та Наталія Калініченко. „Важко переоцінити ваші здобутки, за якими стоять наполеглива праця, мужність, героїзм і відвага кожного з вас. Ми можемо лише здогадуватися, скільки випробувань, болю і втрат довелося вам пережити і при цьому зберегти гідність, віру, любов, які ви пронесли через все своє життя. Шановні наші батьки, дорогі ветерани, приміть щиру вдячність за патріотичне виховання молоді, за громадську свідомість, за досвід, за важливий внесок у розбудову нашої держави, міста, району.
Бажаю вам найголовнішого - здоров’я, безхмарного неба, сил та наснаги і далі дарувати тепло ваших посмішок, щастя та благополуччя! Нехай всі проблеми та незгоди обходять стороною, а добро, що ви робите, повертається сторицею!”- зазначив у своєму виступі Володимир Дурноп’ян.  Голова районної ради нагородив Почесною грамотою Білопільської районної ради із врученням цінного подарунка за багаторічну сумлінну працю, активну участь в громадському житті, невичерпну енергію та з нагоди Дня ветерана і Міжнародного дня людей похилого віку  Сайко Ольгу Павлівну, жительку міста Білопілля.