• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта

До уваги суб’єктів малого та середнього підприємництва

Печать

Термін подачі заяв для участі у конкурсному відборі проектів Суб’єктів підприємництва для отримання часткової компенсації сплачених відсотків за кредитамиотриманими у державних банківських установахзакінчується 28 лютого 2018 року.

Заява та пакет документів подається до Комунальної установи «Сумський обласний фонд підтримки підприємництва» Сумської обласної ради за адресою: м. Суми, вул. Кооперативна, 3 тел. (0542) 65 91 17.

Засідання районної конкурсної комісії зоцінки та проведення конкурсного відбору проектів Суб’єктів малого підприємництва для отримання часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими у державних банківських установах відбудеться 15 березня 2018 року о 14-00 годині в приміщенні Білопільської районної ради (зал засідання) за адресою: м. Білопілля, вул.Старопутивльська, 35.

За більш детальною інформацією та переліком документів на участь у конкурсному відборі з отримання Компенсації звертатися до відділу економічного розвитку і торгівлі Білопільської райдержадміністрації за адресою: м. Білопілля, вул. Старопутивльська, 35, (другий поверх каб.26) або за тел. 9 20 88.