• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта

31.03.2018

Печать

З нагоди Всесвітнього дня здоров’я районний центр „Спорт для всіх” провів ряд спортивних заходів, які включали змагання з жиму штанги лежачи, настільного тенісу  та районного фестивалю „Тато, мама, я - спортивна сім’я”.

У жимі штанги трійка призерів мала наступний вигляд: І місце - Басараб Сергій, ІІ місце - Кучмистий Денис, ІІІ місце - Гур’єв Денис.
Цікавими та масовими були змагання з настільного тенісу, де прийняли участь тенісисти з Білопілля, Ворожби, Нових Вирків, Іскрисківщини, Путивля та Сум. До речі, наймолодшому учаснику змагань Вадиму Острому було 13 років, а найстаршому Сергію Сайку виповнилося 65 років.
У підсумку напруженої боротьби перемогу в турнірі здобув путивлянин Олексій Удод, білопільці Денис Бариш та Олександр Литвиненко були відповідно другим та третім.
А у спортивному залі Білопільської ДЮСШ ім. Ю Білонога найсильнішу спортивну сім’ю виявляли представники з Білопілля та Ворожби змагання включали в себе різноманітні спортивні естафети. Всі сім’ї в ході змагань проявили високу спортивну майстерність та волю до перемоги і були достойні перемоги, але в спорті завжди є переможці та переможені. А спортивна фортуна цього дні посміхнулася сім’ї Рибалків (тато - Андрій, мама - Аліна, син - Ілля), друге місце - сім’я Шкарупи (тато - Віталій, мама - Тетяна, син - Олександр), третє місце - сім’я Соляник (тато - Юра, мама - Катерина, син - Владислав)