• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта

ОГОЛОШЕННЯ

Печать

Відповідно до рішення 20 сесії Білопільської районної ради 7 скликання від 04.04.2018 року оголошено конкурс по проведенню відбору кандидата на посаду директора Комунальної установи Білопільської районної ради «Інклюзивно-ресурсний центр».

Директор Центру призначається Засновником Центру - Білопільською районною радою за результатами конкурсного відбору строком на три роки відповідно до пункту 41 Положення про інклюзивно-ресурсний центр, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 липня 2017 року
№ 545.
Кваліфікаційні вимоги до претендентів на посаду директора Центру: наявність вищої освіти не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста за спеціальністю «Спеціальна освіта», «Корекційна освіта», «Дефектологія», «Психологія» та стаж роботи не менше п'яти років за фахом.
Перелік документів, які необхідно подати для участі в конкурсному відборі відповідно до ч.2 ст. 24 Кодексу законів про працю України:
-    паспорт або інший документ, що посвідчує особу;
-    трудову книжку (для підтвердження стажу роботи кандидата);
-    довідку   податкового   органу   про   присвоєння   ідентифікаційного   . номера;
- документ про освіту (диплом магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста за спеціальністю «Спеціальна освіта», «Корекційна освіта», «Дефектологія», «Психологія»).
Документи приймаються до 02.05.2018 року включно, за адресою: Сумська обл., м. Білопілля, вул. Шевченка,27, каб. № 6.
Дата, місце проведення конкурсного відбору: 04.05.2018, о 10.00, за адресою: Сумська обл., м. Білопілля, вул. Старопутивльська,35, зал засідань Білопільської районної ради (II поверх).
Прізвище, ім'я, по-батькові, номер телефону, адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію про проведення конкурсного відбору та відповідає за прийом документів: Бабенцова Інна Миколаївна, 9-23-46; 9-17-82,  Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript