• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта

Відбулося засідання колегії Сумської ОДА

Печать

4 травня заступник голови районної ради Володимир Відуєв узяв участь у засіданні колегії Сумської обласної державної адміністрації.

Одне з головних питань, яке розглядалося на засіданні - шляхи реалізації на Сумщині Програми розвитку агропромислового комплексу та сільських територій на період до 2020 року.

«У ході реалізації програми велику роль буде приділено кооперативному руху на селі, розвитку сімейних фермерських господарств, особистих селянських господарств. Тому прошу впроваджувати цю програму на місцях і проводити роз’яснення серед сільського населення, – зазначив голова Сумської ОДА Микола Клочко».

Очільник області окремо звернувся до голів районів і ОТГ з вимогою підтримувати жителів області, робити все можливе задля розвитку сільських територій.

Директор Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Олександр МАСЛАК детально зупинився на основних напрямках, за якими особистим селянським господарствам, малому та середньому бізнесу на селі надається підтримка з обласного бюджету. Це, зокрема, підтримка ягідництва; сприяння збільшенню обсягів виробництва органічної продукції; сприяння збереженню генофонду лебединської та української бурої молочної порід великої рогатої худоби; фінансове забезпечення розвитку галузі свинарства у суб’єктів малого підприємництва; відтворення племінного поголів’я вівцематок, баранів, ярок; підвищення кваліфікації відповідних менеджерів органів місцевого самоврядування; сприяння розвитку фермерських та сімейних фермерських господарств тощо.