• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта

Відбувся щорічний районний дитячий фестиваль–конкурс виконавців сучасної української естрадної пісні «Коли співають діти»

Печать
Популяризувати дитячу естрадну пісенну творчість, виявляти талановиту музично обдаровану молодь, сприяти естетичному вихованню підростаючого покоління покликаний щорічний дитячий фестиваль-конкурс виконавців сучасної української пісні «Коли співають діти», започаткований у 2005 році.

Не став винятком і нинішній рік, зібравши 4 травня в районному будинку культури всіх, кому не байдужа пісенна творчість. Цього року у фестивалі-конкурсі взяли участь 52  виконавці  із 11  населених пунктів району: Білопілля, Ворожби, Улянівки, Шкуратівки, Павлівок, Річок, Куянівки, Воронівки, Рижівки, Вирів, Москаленок. Конкурсанти змагалися у трьох вікових категоріях.
Присутніх привітали заступник голови Білопільської районної ради Володимир Відуєв, заступник голови Білопільської РДА Ольга Нестерович. «Якщо хочете побачити щастя, — подивіться в очі дитини, яка співає, — зазначив Володимир Іванович. — Діти знайшли у цьому  фестивалі джерело творчості. А творчість має однакову природу в будь-якій справі. Якщо дитина навчиться творити, вона проявлятиме це повсюди. Кожного року у фестивалі бере участь все більше і більше учасників і це вкотре засвідчує, що наша Білопільська земля щедра на юні таланти».