• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта

05.05.2018

Печать
05 травня 2018 року вдруге проводився турнір з міні-футболу на Кубок Пам’яті в честь воїна-земляка, який загинув в зоні проведення АТО, Володимира Воліна, серед 5  футбольних команд з Білопілля, Ворожби, Н. Вирків, Гуринівки та Куянівки.

Цей турнір було започатковано у минулому році з ініціативи Нововирківської сільської ради.
Перед початком змагань всіх присутніх привітали заступник голови Білопільської районної ради Володимир Відуєв, заступник голови Білопільської РДА Ольга Нестерович, участь у відкритті турніру взяли депутати обласної ради Наталія Калініченко, Андрій Кисіль та В`ячеслав Бершов. За результатами напруженої боротьби перемогу цьогоріч здобула команда з м. Ворожба.
Володимир Іванович Волін народився 04 травня 1971 року в с. Нові Вирки. Молодший сержант Збройних сил України. 20 вересня 2014-го загинув під час виконання бойового завдання у боях за місто Щастя. За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі під час російсько-української війни, нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно). Похований у селі Нові Вирки.