• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта

Спартакіада депутатів

Печать
Сьогодні, 17 травня, у легкоатлетичному манежі СумДУ розпочалися фінальні змагання в рамках Всеукраїнської спартакіади між депутатами усіх рівнів Сумської області, які триватимуть два дні. Народні обранці змагатимуться за першість у футзалі, волейболі, настільному тенісі, шахах та шашках.

 

 

Команда Білопільського району бере участь у всіх видах змагань. На початку відбулося традиційне проходження командами і шикування. Юні спортсменки-акробати подарували прекрасну хореографічну композицію, а Валерій Козупиця виконав авторську пісню. Також додавав настрою духовий оркестр ГУНП України в Сумській області. Депутатів-спортсменів привітали перший заступник голови обласної ради Анатолій Річкаль, заступник голови обласної ради Тетяна Головко, ректор СумДУ Анатолій Васильєв, начальник управління молоді та спорту ОДА Дмитро Лантушенко, олімпійська чемпіонка, голова обласної організації НОК Олена Петрова, голова обласної профспілкової організації працівників державних установ Ігор Теліженко, керівництво ФСТ «Спартак». Почесним гостем змагань став дворазовий Олімпійський чемпіон з веслування на байдарках та каное Олександр Шапаренко. Усі вітали спортсменів з депутатськими мандатами, бажали вдалих виступів, бадьорості духу, вдалих стартів та не отримати травм. Спортсменів підтримували керівники районів, вболівальники.

Перший день змагань приніс першу золоту медаль для нашого району, її виборола депутат районної ради Ірина Сегида в настільному тенісі. Віра Пуга (депутат Білопільської міської ради) була четверта у шахах, а Іскрисківщинський сільський голова Юрій Буберов у настільному тенісі  та Вирівський сільський голова Микола Кулак у шахах були у десятці кращих спортсменів. Вдало виступила збірна команда району з фут залу вони були у вісімці найкращих.

18 травня  пройдуть змагання з шашок серед чоловіків та жінок і турнір з волейболу. Будемо чекати гарних результатів від наших спортсменів.