• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта

22.05.2018

Печать

За результатами змагань у рамках Всеукраїнської спартакіади між депутатами усіх рівнів Сумської області, які проходили 17-18 травня у легкоатлетичному манежі СумДУ, команда депутатів від Білопільського району у підсумку здобула 4-е загальнокомандне місце. До призового 3-го місця не вистачило всього кілька балів, але навіть цей результат є кращим за час участі Білопільщини у цих змаганнях.

На другий день змагань, 18 травня депутати виявляли кращих у шашках та волейболі. Улянівський селищний голова Людмила Каштенкова була четвертою у шашках серед жінок, а депутат Білопільської міської ради Олександр Запорожець - 9-й серед чоловіків. Нажаль, не зовсім вдало виступили волейболісти, поділивши 9-12 місця.

З числа фіналістів обласної спартакіади буде сформовано команду, яка на початку червня вирушить захищати честь Сумщини на Всеукраїнській спартакіаді депутатів місцевих рад всіх рівнів у місті Чорноморськ Одеської області. Очікується, що від Білопільщини в команду потрапить депутат Білопільської районної ради Ірина Сегида, яка була кращою серед жінок в настільному тенісі.