• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта

Свято Останнього дзвоника

Печать
25 травня в навчальних закладах району відбулося свято Останнього дзвоника. Заступник голови районної ради Володимир Відуєв взяв участь у святкових заходах, які проводились в Білопільській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 2.

Володимир Іванович привітав учнів, батьків та учителів зі святом і зазначив, що сьогодні  перегорнуто ще одну сторінку славного освітянського літопису. Упродовж  цього року діти долучалися до джерел культури й духовності, старанно засвоювали закони природи, скарби рідної мови.
Хвилюючі почуття переповнювали наймолодших: взято першу сходинку на шляху пізнання. Для випускників же останній шкільний дзвоник - це  початок дороги у нове, доросле та самостійне життя.
Заступник голови районної ради подякував вчителям за їх нелегку працю , а учням побажав добре  відпочити, набратися незабутніх вражень та сил перед початком нового етапу навчання,  випускникам – впевненості у власних силах та наполегливості у досягненні мети, а також щасливої життєвої дороги під мирним небом на своїй рідній землі.

Цього ж дня  керуючий справами районної ради Усенко Олег Володимирович привітав учнів, батьків та вчителів Білопільського НВК: загальноосвітньої  школи І-ІІІ ст. №3. У своєму вітальному слові Олег Володимирович побажав усім присутнім міцного здоров’я, миру, добра, достатку, а випускникам гарно скласти зовнішнє незалежне оцінювання і вступити в ті навчальні заклади, які вони обрали.