• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта

04.06.2018

Печать
04 червня 2018 року заступник голови Білопільської районної ради Володимир Відуєв взяв участь у засіданні колегії Сумської обласної державної адміністрації.

На засіданні колегії розглядалися питання:
- Про презентацію проекту Обласної програми забезпечення безбар’єрного доступу осіб з інвалідністю до об’єктів житлового фонду.
- Про організацію здійснення держаного контролю за додержанням вимог законодавства на автомобільному транспорті при перевезенні організованих груп дітей.
- Про стан створення  інклюзивно-ресурсних центрів на території області.
А також  на засіданні колегії голова облдержадміністрації Микола Клочко вийшов з пропозицією просити Кабмін спрямувати залишок коштів від ремонту дороги Охтирка – Харків на інші автошляхи області. Очільник Сумщини наголосив, що наразі активно йде ремонт дороги транспортного сполучення Харків – Охтирка. Це є першим етапом реалізації підтриманого Президентом та Урядом України проекту поєднання прикордонних районів Харківської та Сумської областей якісними дорогами. За його словами, з виділених 2 мільярдів гривень на ділянку Охтирка – Харків було фактично використано понад 1 мільйон гривень. Залишок виділених коштів Микола Клочко запропонував спрямувати на ремонт доріг транспортного сполучення Київ – Суми – Харків. Він ініціював звернення до Кабміну щодо внесення змін до державного бюджету на 2018 рік у частині спрямування цього нерозподіленого залишку на дорогу Київ – Суми – Харків.
Про засідання колегії більш детальну інформацію можна отримати на офіційному сайті  Сумської ОДА http://sm.gov.ua/uk/oda