• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта

Нарада при голові Сумської обласної ради

Печать
08 червня 2018 року заступник голови Білопільської районної ради Володимир Відуєв взяв участь у нараді голів районних рад при голові Сумської обласної ради Володимиру Токарю.

Учасники зібрання обговорили питання, що турбують жителів районів і які потребують вирішення, поспілкувалися між собою, поділилися думками і напрацюваннями. Найболючішим для всіх виявилося питання ремонту доріг. Голова обласної ради Володимир Токар наголосив, що Сумщині цього року уряд виділив 460 млн грн і ця сума є рекордною за всі роки незалежності із тих, що надавалися нашому регіону. На засіданні бюджетної комісії депутати розробили Програму, в якій розписані найнеобхідніші потреби, але акцент зробили на тому, що першочергово кошти надаватимуться тим районам, де буде програма співфінансування. На нараді йшлося і про необхідність посилення уваги стосовно аналізів щодо захворюваності корів на лейкоз, оскільки, за словами керівників районів, не завжди відповідні служби надають правильні результати. Також говорили про те, що селяни все частіше забирають свої землі в орендарів і обробляють її самостійно, але плата від одноосібників значно менша. Відтак, зменшуються і надходження до місцевих бюджетів. Керівники районів порушували проблему кадрового голоду, особливо турбує їх те, що медики виїжджають за кордон. Депутат облради, голова постійної комісії з питань законності Валерій Толбатов наголосив, що голова обласної ради Володимир Токар завжди відкритий до обговорення будь-яких пропозицій. «Але потрібно, аби вони надходили знизу. Тоді ми спільно шукатимемо механізми їх вирішення. Маємо можливість звернутися до колег з інших обласних рад і донести важливі питання до вищого керівництва держави, аби відстояти спільну ініціативу».
Підбив підсумки наради голова обласної ради Володимир Токар. Він акцентував увагу на тому, що тільки спільними зусиллями можуть бути з’ясовані наболілі для територій питання, у тому числі й ті, що стосуються новостворених ОТГ. Він зазначив, що всі зауваження і пропозиції, які обговорювалися у ході бесіди, будуть узагальнені і прийняті відповідні рішення. Також з деяких порушених проблем будуть залучені фахівці, аби дати роз’яснення щодо їх врегулювання.