• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта

Оголошення

Печать
Оголошується конкурс на посаду вчителя-логопеда Комунальної установи Білопільської районної ради «Інклюзивно-ресурсний центр»

 

Кваліфікаційні вимоги на посаду фахівця Центру: наявність  вищої освіти не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліст за спеціальністю “Спеціальна освіта”, “Корекційна освіта”, “Дефектологія” за спеціалізацією логопеда та стаж роботи за фахом не менше трьох років.
Перелік документів, які необхідно подати для участі в конкурсному відборі відповідно до ч.2 ст. 24 Кодексу законів про працю:
-    паспорт або інший документ, що посвідчує особу;
-    трудову книжку (для підтвердження стажу роботи кандидата);
-    довідку податкового органу про присвоєння ідентифікаційного номера;
-    документ про освіту(диплом магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліст за спеціальністю “Спеціальна освіта”, “Корекційна освіта”, “Дефектологія”).
Документи приймаються до 27.07.2018 року включно, за адресою: Сумська область, м. Білопілля, вул. Шевченка, 27, каб. 23.
Дата, місце проведення конкурсного відбору: 01.08.2018 о 10.00, за адресою:  Сумська область, м. Білопілля, вул. Шевченка, 27, конференц-зал (3-й поверх).
Прізвище, ім’я, по батькові, номер телефону, адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію про проведення конкурсного відбору та відповідає за прийом документів: Моргун Інна Сергіївна, 9-27-57. Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript .